Antrenör
Muzaffer Soylu
Muzaffer Soylu'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Muzaffer Soylu antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 34 | 2 | 0 | 4 | %5,9 | %17,6 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 18.08.2023, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 34 | 2 | 0 | 4 | %5,9 | %17,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 31 | 2 | 0 | 2 | %6,5 | %12,9 |
| İzmir | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 14 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,1* |
| Kum · Normal | 14 | 2 | 0 | 3 | %14,3* | %35,7* |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1201–1600 m | 11 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %27,3* |
| 1601–2000 m | 16 | 2 | 0 | 0 | %12,5* | %12,5* |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 34 | 2 | 0 | 4 | %5,9 | %17,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 22 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %9,1* |
| Şartlı | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Maiden | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.08.2023 | Bursa | Handikap 14 | 1800 Çim | Fukara | H. Gökçe | 15/16 | 6,50 |
| 04.08.2023 | Bursa | Handikap 14 | 2200 Çim | Fukara | A. İnci | 5/14 | 3,85 |
| 28.07.2023 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Çim | Irmaksoy | M. Taşkın | 9/18 | 65,65 |
| 28.07.2023 | Bursa | Satış 1 | 1500 Çim | Fukara | A. İnci | 6/15 | 19,00 |
| 24.07.2023 | Bursa | Handikap 15 | 1900 Kum | Ulubeyi | H. Gökçe | 8/11 | 6,95 |
| 21.07.2023 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Çim | Fukara | H. Gökçe | 8/14 | 14,35 |
| 14.07.2023 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Çim | Fukara | H. Gökçe | 7/9 | 12,15 |
| 10.07.2023 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | Fukara | H. Gökçe | 9/14 | 12,25 |
| 07.07.2023 | Bursa | Satış 2 | 1300 Çim | Irmaksoy | O. Yıldız | 16/19 | 26,85 |
| 30.06.2023 | Bursa | Handikap 15 | 2200 Çim | Fukara | C. Paso | 6/14 | 7,50 |
| 26.06.2023 | Bursa | Handikap 14 | 1800 Çim | Irmaksoy | C. Paso | 18/18 | 47,65 |
| 26.06.2023 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Çim | Fukara | C. Paso | 16/16 | 19,85 |
| 23.06.2023 | Bursa | Şartlı 2 | 1900 Kum | Ulubeyi | H. Gökçe | 1/11 | 10,00 |
| 19.06.2023 | Bursa | Handikap 16 | 1200 Çim | Irmaksoy | C. Paso | 14/15 | 33,35 |
| 19.06.2023 | Bursa | Handikap 15 | 2100 Kum | Ulubeyi | A. Yıldız | 6/14 | 11,85 |
| 16.06.2023 | Bursa | Handikap 15 | 2200 Çim | Fukara | C. Paso | 3/15 | 11,05 |
| 09.06.2023 | Bursa | Şartlı 19 | 2000 Çim | Irmaksoy | A. İnci | 11/14 | 15,95 |
| 09.06.2023 | Bursa | Handikap 14 | 1700 Çim | Fukara | F. Him | 5/12 | 12,15 |
| 22.05.2023 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Kum | Ulubeyi | A. İnci | 8/11 | 16,25 |
| 15.05.2023 | Bursa | Şartlı 19 | 1500 Çim | Irmaksoy | A. İnci | 12/20 | 18,70 |
Sık sorulanlar
Muzaffer Soylu bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Muzaffer Soylu'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 18.08.2023, Bursa.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.