Antrenör
Şenol Özgür
Şenol Özgür'ın atları son 12 ayda 24 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 13 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (14 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Şenol Özgür antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 20 | 2 | 6 | 2 | %10,0* | %50,0* | – |
| Son 12 ay | 24 | 3 | 6 | 4 | %12,5* | %54,2* | – |
| 2020'den bu yana | 664 | 43 | 48 | 76 | %6,5 | %25,2 | −%40,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.07.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 20 | 2 | 6 | 2 | %10,0* | %50,0* |
| 2025 | 25 | 1 | 1 | 3 | %4,0* | %20,0* |
| 2024 | 148 | 9 | 8 | 17 | %6,1 | %23,0 |
| 2023 | 22 | 1 | 0 | 3 | %4,5* | %18,2* |
| 2022 | 169 | 11 | 9 | 15 | %6,5 | %20,7 |
| 2021 | 185 | 12 | 14 | 25 | %6,5 | %27,6 |
| 2020 | 95 | 7 | 10 | 11 | %7,4 | %29,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 14 | 0 | 4 | 3 | %0,0* | %50,0* |
| İzmir | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| Kocaeli | 3 | 2 | 0 | 1 | 2/3 | 3/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 17 | 3 | 3 | 3 | %17,6* | %52,9* |
| Sentetik · Normal | 5 | 0 | 3 | 0 | 0/5 | 3/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| 1201–1600 m | 9 | 1 | 5 | 1 | 1/9 | 7/9 |
| 1601–2000 m | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| 2001+ m | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 24 | 3 | 6 | 4 | %12,5* | %54,2* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 11 | 2 | 2 | 1 | %18,2* | %45,5* |
| Şartlı | 9 | 1 | 2 | 3 | 1/9 | 6/9 |
| KV-6 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-8 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 561 | 36 | 40 | 59 | %6,4 | %24,1 |
| Antalya | 91 | 5 | 8 | 16 | %5,5 | %31,9 |
| Kocaeli | 9 | 2 | 0 | 1 | 2/9 | 3/9 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 351 | 23 | 26 | 36 | %6,6 | %24,2 |
| Çim · Normal | 155 | 10 | 10 | 19 | %6,5 | %25,2 |
| Sentetik · Normal | 43 | 0 | 5 | 6 | %0,0 | %25,6 |
| Kum · Nemli | 34 | 3 | 2 | 7 | %8,8 | %35,3 |
| Kum · Islak | 33 | 5 | 3 | 3 | %15,2 | %33,3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 14 | 1 | 1 | 2 | %7,1* | %28,6* |
| Çim · Çok Yumuşak | 12 | 1 | 1 | 0 | %8,3* | %16,7* |
| Kum · Sulu | 10 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %30,0* |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Ağır | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 154 | 16 | 10 | 19 | %10,4 | %29,2 |
| 1201–1600 m | 255 | 16 | 17 | 24 | %6,3 | %22,4 |
| 1601–2000 m | 200 | 8 | 11 | 28 | %4,0 | %23,5 |
| 2001+ m | 55 | 3 | 10 | 5 | %5,5 | %32,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 379 | 30 | 29 | 41 | %7,9 | %26,4 |
| İngiliz | 285 | 13 | 19 | 35 | %4,6 | %23,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 261 | 13 | 13 | 25 | %5,0 | %19,5 |
| Şartlı | 204 | 11 | 14 | 31 | %5,4 | %27,5 |
| Maiden | 121 | 10 | 8 | 14 | %8,3 | %26,4 |
| KV-6 | 24 | 6 | 5 | 1 | %25,0* | %50,0* |
| Satış | 16 | 1 | 0 | 1 | %6,3* | %12,5* |
| KV-8 | 14 | 1 | 4 | 0 | %7,1* | %35,7* |
| KV-7 | 14 | 1 | 4 | 1 | %7,1* | %42,9* |
| G | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Metin | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| M. Bilgin | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| A. Sözen | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Kurşun | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
| N. Avci | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Özen | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| E. Aktuğ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Kaya | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| M. Çelik | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| M. Çelik | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wind Of Side | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| Perfect Sunset | 9 | 0 | 5 | 2 | 0/9 | 7/9 |
| Creative Mind | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.07.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1200 Kum | Creative Mind | M. Bilgin | 1/9 | 6,70 |
| 20.06.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1600 Kum | Perfect Sunset | A. Sözen | 4/6 | 2,75 |
| 14.06.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Creative Mind | A. Metin | 2/6 | 8,50 |
| 06.06.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1400 Kum | Perfect Sunset | M. Bilgin | 2/6 | 2,95 |
| 30.05.2026 | İzmir | Handikap 14 | 2000 Kum | Wind Of Side | A. Metin | 10/13 | 44,80 |
| 28.05.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Creative Mind | N. Avci | 4/7 | 2,35 |
| 19.05.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 2000 Kum | Perfect Sunset | S. Özen | 3/9 | 6,05 |
| 12.05.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1400 Kum | Creative Mind | M. Bilgin | 1/5 | 2,30 |
| 02.05.2026 | İzmir | KV-6 | 1600 Kum | Creative Mind | M. Bilgin | 5/9 | 2,55 |
| 07.04.2026 | Antalya | KV-8 | 1200 Sentetik | Perfect Sunset | A. Sözen | 4/9 | 2,35 |
| 31.03.2026 | Antalya | Handikap 14 | 2200 Kum | Wind Of Side | E. Aktuğ | 7/9 | 8,15 |
| 24.03.2026 | Antalya | Şartlı 5 | 1400 Kum | Perfect Sunset | M. Kaya | 3/6 | 2,40 |
| 12.03.2026 | Antalya | KV-8 | 2100 Sentetik | Perfect Sunset | M. Çelik | 2/6 | 5,55 |
| 26.02.2026 | Antalya | Handikap 16 | 2000 Kum | Wind Of Side | A. Metin | 4/12 | 16,50 |
| 19.02.2026 | Antalya | KV-6 | 1300 Kum | Perfect Sunset | M. Çelik | 2/8 | 2,00 |
| 03.02.2026 | Antalya | Şartlı 4 | 2100 Kum | Wind Of Side | S. Tırpan | 11/14 | 34,80 |
| 22.01.2026 | Antalya | Handikap 15 | 2000 Kum | Wind Of Side | A. Metin | 7/16 | 12,55 |
| 20.01.2026 | Antalya | Handikap 17 | 1400 Sentetik | Perfect Sunset | A. Kurşun | 2/7 | 3,20 |
| 13.01.2026 | Antalya | Handikap 15 | 2100 Sentetik | Wind Of Side | S. Çelik | 12/14 | 10,95 |
| 13.01.2026 | Antalya | Şartlı 4 | 1600 Sentetik | Perfect Sunset | A. Kurşun | 2/10 | 3,80 |
Sık sorulanlar
Şenol Özgür bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 20 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Şenol Özgür'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.07.2026, Kocaeli.
Şenol Özgür en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 14 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.