Antrenör
Senai Almaz
Senai Almaz'ın atları son 12 ayda 21 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 9 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (20 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Senai Almaz antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 17 | 2 | 3 | 1 | %11,8* | %35,3* | – |
| Son 12 ay | 21 | 4 | 3 | 2 | %19,0* | %42,9* | – |
| 2020'den bu yana | 148 | 15 | 14 | 9 | %10,1 | %25,7 | −%44,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 20.10.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 17 | 2 | 3 | 1 | %11,8* | %35,3* |
| 2025 | 14 | 4 | 1 | 2 | %28,6* | %50,0* |
| 2024 | 28 | 4 | 5 | 1 | %14,3* | %35,7* |
| 2023 | 37 | 2 | 2 | 4 | %5,4 | %21,6 |
| 2022 | 22 | 2 | 3 | 0 | %9,1* | %22,7* |
| 2021 | 22 | 1 | 0 | 1 | %4,5* | %9,1* |
| 2020 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 20 | 4 | 2 | 2 | %20,0* | %40,0* |
| Kocaeli | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 9 | 2 | 1 | 1 | 2/9 | 4/9 |
| Çim · Normal | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
| 1201–1600 m | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| 1601–2000 m | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| 2001+ m | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 19 | 4 | 3 | 1 | %21,1* | %42,1* |
| İngiliz | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 12 | 4 | 2 | 2 | %33,3* | %66,7* |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 124 | 12 | 12 | 8 | %9,7 | %25,8 |
| Kocaeli | 12 | 2 | 1 | 1 | %16,7* | %33,3* |
| Antalya | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ankara | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 64 | 4 | 4 | 5 | %6,3 | %20,3 |
| Çim · Normal | 52 | 7 | 7 | 2 | %13,5 | %30,8 |
| Kum · Normal | 16 | 2 | 1 | 1 | %12,5* | %25,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Kum · Nemli | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 1 | 2 | 0 | 1/3 | 3/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 17 | 0 | 4 | 0 | %0,0* | %23,5* |
| 1201–1600 m | 56 | 4 | 4 | 5 | %7,1 | %23,2 |
| 1601–2000 m | 48 | 6 | 2 | 4 | %12,5 | %25,0 |
| 2001+ m | 27 | 5 | 4 | 0 | %18,5* | %33,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 90 | 13 | 13 | 4 | %14,4 | %33,3 |
| İngiliz | 58 | 2 | 1 | 5 | %3,4 | %13,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 51 | 8 | 7 | 4 | %15,7 | %37,3 |
| Maiden | 34 | 1 | 3 | 2 | %2,9 | %17,6 |
| Handikap | 33 | 5 | 3 | 0 | %15,2 | %24,2 |
| Satış | 14 | 1 | 0 | 2 | %7,1* | %21,4* |
| Maiden/Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| H. Çizik | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
| C. Paso | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| A. Sözen | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| M. Çelik | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| E. Akpınar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Keçeci | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G. Bektaş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| H. Karataş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| O. Gökçe | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G. Özçelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Özüdoğru | 10 | 3 | 0 | 1 | %30,0* | %40,0* |
| Nusrat Etkisi | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Esdragon | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
| Arızona Rıver | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Seyret Beni | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Esdragon | C. Paso | 2/14 | 2,10 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Esdragon | C. Paso | 2/15 | 8,45 |
| 17.07.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1600 Çim | Nusrat Etkisi | M. Çelik | 4/12 | 5,35 |
| 01.07.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2400 Çim | Özüdoğru | E. Akpınar | 6/12 | 11,35 |
| 21.06.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1300 Çim | Arızona Rıver | M. Keçeci | 9/11 | 16,05 |
| 19.06.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Çim | Nusrat Etkisi | M. Çelik | 2/17 | 9,90 |
| 05.06.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Özüdoğru | E. Akpınar | 4/12 | 2,65 |
| 29.05.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 22 | 1900 Çim | Özüdoğru | H. Çizik | 8/8 | 6,00 |
| 29.05.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 22 | 1900 Çim | Nusrat Etkisi | G. Bektaş | 4/8 | 16,55 |
| 17.05.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Özüdoğru | H. Çizik | 1/7 | 10,25 |
| 03.05.2026 | İstanbul | KV-9 | 2100 Sentetik | Özüdoğru | H. Karataş | 11/12 | 6,10 |
| 26.04.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1600 Çim | Seyret Beni | H. Çizik | 1/11 | 3,10 |
| 17.04.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1900 Çim | Özüdoğru | H. Çizik | 3/8 | 7,85 |
| 04.04.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Özüdoğru | O. Gökçe | 12/13 | 22,05 |
| 04.02.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1400 Kum | Nusrat Etkisi | C. Paso | 8/12 | 20,55 |
| 24.01.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Nusrat Etkisi | G. Özçelik | 6/11 | 37,10 |
| 03.01.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1500 Sentetik | Nusrat Etkisi | N. Avci | 7/17 | 5,55 |
| 27.12.2025 | İstanbul | KV-6 | 2000 Kum | Özüdoğru | A. Sözen | 8/9 | 5,40 |
| 29.11.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 2100 Kum | Özüdoğru | A. Sözen | 1/5 | 2,20 |
| 14.11.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 2200 Sentetik | Özüdoğru | A. Sözen | 1/7 | 2,10 |
Sık sorulanlar
Senai Almaz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 17 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Senai Almaz'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 20.10.2026, Kocaeli.
Senai Almaz en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 20 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.