Antrenör
Gözde Köse
Gözde Köse'ın atları son 12 ayda 125 koşuya çıktı, 10 birincilik ve 40 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (102 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Gözde Köse antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 96 | 8 | 17 | 9 | %8,3 | %35,4 | −%62,8 |
| Son 12 ay | 125 | 10 | 19 | 11 | %8,0 | %32,0 | −%64,8 |
| 2020'den bu yana | 1277 | 97 | 126 | 120 | %7,6 | %26,9 | −%59,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 96 | 8 | 17 | 9 | %8,3 | %35,4 |
| 2025 | 195 | 9 | 17 | 24 | %4,6 | %25,6 |
| 2024 | 139 | 15 | 11 | 13 | %10,8 | %28,1 |
| 2023 | 298 | 27 | 35 | 26 | %9,1 | %29,5 |
| 2022 | 15 | 0 | 5 | 1 | %0,0* | %40,0* |
| 2021 | 495 | 33 | 40 | 45 | %6,7 | %23,8 |
| 2020 | 39 | 5 | 1 | 2 | %12,8 | %20,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 102 | 9 | 16 | 10 | %8,8 | %34,3 |
| Ankara | 17 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %23,5* |
| Kocaeli | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 67 | 4 | 12 | 9 | %6,0 | %37,3 |
| Sentetik · Normal | 14 | 2 | 1 | 0 | %14,3* | %21,4* |
| Kum · Nemli | 14 | 2 | 2 | 0 | %14,3* | %28,6* |
| Kum · Sulu | 13 | 2 | 3 | 2 | %15,4* | %53,8* |
| Çim · Normal | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 20 | 1 | 2 | 2 | %5,0* | %25,0* |
| 1201–1600 m | 69 | 7 | 10 | 6 | %10,1 | %33,3 |
| 1601–2000 m | 30 | 1 | 6 | 3 | %3,3 | %33,3 |
| 2001+ m | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 75 | 8 | 7 | 9 | %10,7 | %32,0 |
| Arap | 50 | 2 | 12 | 2 | %4,0 | %32,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 39 | 1 | 6 | 2 | %2,6 | %23,1 |
| Handikap | 30 | 3 | 6 | 3 | %10,0 | %40,0 |
| Maiden | 28 | 3 | 6 | 1 | %10,7* | %35,7* |
| Satış | 11 | 2 | 0 | 0 | %18,2* | %18,2* |
| KV-7 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| KV-6 | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 893 | 71 | 75 | 77 | %8,0 | %25,0 |
| Ankara | 307 | 18 | 37 | 39 | %5,9 | %30,6 |
| İstanbul | 38 | 3 | 10 | 2 | %7,9 | %39,5 |
| Şanlıurfa | 17 | 2 | 0 | 0 | %11,8* | %11,8* |
| Kocaeli | 10 | 1 | 2 | 1 | %10,0* | %40,0* |
| Antalya | 5 | 0 | 2 | 1 | 0/5 | 3/5 |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İzmir | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| Elazığ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 583 | 42 | 53 | 64 | %7,2 | %27,3 |
| Çim · Normal | 498 | 36 | 52 | 43 | %7,2 | %26,3 |
| Kum · Nemli | 45 | 4 | 7 | 0 | %8,9 | %24,4 |
| Sentetik · Normal | 38 | 5 | 6 | 2 | %13,2 | %34,2 |
| Çim · Yumuşak | 25 | 1 | 2 | 2 | %4,0* | %20,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 23 | 2 | 2 | 1 | %8,7* | %21,7* |
| Kum · Sulu | 22 | 3 | 3 | 4 | %13,6* | %45,5* |
| Kum · Islak | 21 | 1 | 1 | 1 | %4,8* | %14,3* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 12 | 3 | 0 | 1 | %25,0* | %33,3* |
| Çim · Ağır | 9 | 0 | 0 | 2 | 0/9 | 2/9 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 315 | 20 | 27 | 32 | %6,3 | %25,1 |
| 1201–1600 m | 619 | 53 | 64 | 56 | %8,6 | %27,9 |
| 1601–2000 m | 261 | 18 | 28 | 22 | %6,9 | %26,1 |
| 2001+ m | 82 | 6 | 7 | 10 | %7,3 | %28,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 726 | 44 | 72 | 70 | %6,1 | %25,6 |
| İngiliz | 551 | 53 | 54 | 50 | %9,6 | %28,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 458 | 35 | 46 | 45 | %7,6 | %27,5 |
| Handikap | 348 | 26 | 37 | 35 | %7,5 | %28,2 |
| Maiden | 311 | 25 | 25 | 23 | %8,0 | %23,5 |
| KV-6 | 38 | 4 | 4 | 4 | %10,5 | %31,6 |
| Satış | 33 | 5 | 3 | 0 | %15,2 | %24,2 |
| KV-7 | 28 | 1 | 8 | 6 | %3,6* | %53,6* |
| KV-8 | 25 | 1 | 3 | 4 | %4,0* | %32,0* |
| G | 15 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Maiden/Satış | 11 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %18,2* |
| KV-9 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| A | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Çankaya | 18 | 1 | 5 | 6 | %5,6* | %66,7* |
| M. Arslan | 12 | 1 | 0 | 2 | %8,3* | %25,0* |
| E. Cankılıç | 11 | 4 | 3 | 1 | %36,4* | %72,7* |
| E. Çizik | 11 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %36,4* |
| M. Akgöbek | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| S. Çelik | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| M. Coşkun | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| H. Çizik | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| F. Sansar | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| S. Çelik | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Terken Hatun | 16 | 1 | 8 | 2 | %6,3* | %68,8* |
| My Catherıne | 13 | 2 | 4 | 4 | %15,4* | %76,9* |
| Ironhoof | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Hulegu Khan | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Prıncess Bala | 6 | 1 | 2 | 1 | 1/6 | 4/6 |
| Kaba Rüzgar | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Vicente Calderon | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Dorothy Gale | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Princess Deniz | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
| Ice Latte | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Fundo | S. Çelik | 5/9 | 6,00 |
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Zubir | M. Coşkun | 2/11 | 4,60 |
| 29.10.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Çim | Hey Darling | M. Arslan | 7/7 | 24,35 |
| 25.10.2026 | Adana | Handikap 17 | 1400 Kum | Fundo | İ. Yıldırım | 13/13 | 12,85 |
| 25.10.2026 | Adana | Satış 1 | 1500 Sentetik | Diyarefe | R. Kurt | 4/13 | 18,05 |
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Ahves | S. Çelik | 1/14 | 10,05 |
| 20.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Ironhoof | M. Akgöbek | 8/9 | 54,50 |
| 20.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Queen Hanım | S. Çelik | 2/7 | 5,90 |
| 13.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1400 Kum | Fundo | A. Kurşun | 5/12 | 11,10 |
| 11.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1900 Sentetik | Realıstıc Gırl | M. Kıyak | 9/11 | 18,85 |
| 06.10.2026 | Adana | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Ironhoof | M. Kıyak | 14/15 | 87,80 |
| 04.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Ceyhan Sultanı | S. Çelik | 5/9 | 16,80 |
| 04.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Monique | E. Cankılıç | 1/9 | 3,20 |
| 01.10.2026 | Ankara | Kısa Vade Handikap 22 | 1900 Çim | Akbelhan | S. Çelik | 7/12 | 16,85 |
| 27.09.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | Earthquake | M. Arslan | 12/16 | 22,45 |
| 27.09.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | Gray Sword | E. Atlamaz | 7/16 | 16,55 |
| 27.09.2026 | Adana | Handikap 14 | 1800 Kum | Ironhoof | T. Bali | 15/15 | 41,70 |
| 20.09.2026 | Adana | KV-6 | 1200 Sentetik | Ironhoof | T. Bali | 12/14 | 44,65 |
| 05.09.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 1400 Çim | Earthquake | H. Çizik | 10/15 | 15,85 |
| 30.08.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Hurrıcane Tıme | F. Sansar | 5/9 | 5,05 |
Sık sorulanlar
Gözde Köse bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 96 koşuda 8 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Gözde Köse'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 1. koşu 17:15, FUNDO; Adana 7. koşu 20:30, CEYHAN SULTANI; Adana 9. koşu 21:30, GRAY SWORD.
Gözde Köse en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 102 koşu, 9 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.