Antrenör
İzzet Turan
İzzet Turan'ın atları son 12 ayda 124 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 29 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (63 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İzzet Turan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 110 | 5 | 9 | 10 | %4,5 | %21,8 | −%38,0 |
| Son 12 ay | 124 | 5 | 10 | 14 | %4,0 | %23,4 | −%45,0 |
| 2020'den bu yana | 124 | 5 | 10 | 14 | %4,0 | %23,4 | −%45,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 26.10.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 110 | 5 | 9 | 10 | %4,5 | %21,8 |
| 2025 | 14 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %35,7* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 63 | 4 | 4 | 7 | %6,3 | %23,8 |
| Bursa | 58 | 1 | 6 | 7 | %1,7 | %24,1 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 37 | 1 | 4 | 3 | %2,7 | %21,6 |
| Çim · Normal | 35 | 0 | 3 | 5 | %0,0 | %22,9 |
| Sentetik · Normal | 31 | 3 | 1 | 4 | %9,7 | %25,8 |
| Sentetik · Nemli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 13 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %30,8* |
| 1201–1600 m | 72 | 3 | 7 | 6 | %4,2 | %22,2 |
| 1601–2000 m | 28 | 2 | 1 | 2 | %7,1* | %17,9* |
| 2001+ m | 11 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %36,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 79 | 3 | 5 | 6 | %3,8 | %17,7 |
| İngiliz | 45 | 2 | 5 | 8 | %4,4 | %33,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 48 | 0 | 2 | 8 | %0,0 | %20,8 |
| Maiden | 28 | 3 | 2 | 5 | %10,7* | %35,7* |
| Şartlı | 27 | 1 | 3 | 1 | %3,7* | %18,5* |
| Satış | 9 | 0 | 3 | 0 | 0/9 | 3/9 |
| KV-6 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| KV-8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 63 | 4 | 4 | 7 | %6,3 | %23,8 |
| Bursa | 58 | 1 | 6 | 7 | %1,7 | %24,1 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 37 | 1 | 4 | 3 | %2,7 | %21,6 |
| Çim · Normal | 35 | 0 | 3 | 5 | %0,0 | %22,9 |
| Sentetik · Normal | 31 | 3 | 1 | 4 | %9,7 | %25,8 |
| Sentetik · Nemli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 13 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %30,8* |
| 1201–1600 m | 72 | 3 | 7 | 6 | %4,2 | %22,2 |
| 1601–2000 m | 28 | 2 | 1 | 2 | %7,1* | %17,9* |
| 2001+ m | 11 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %36,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 79 | 3 | 5 | 6 | %3,8 | %17,7 |
| İngiliz | 45 | 2 | 5 | 8 | %4,4 | %33,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 48 | 0 | 2 | 8 | %0,0 | %20,8 |
| Maiden | 28 | 3 | 2 | 5 | %10,7* | %35,7* |
| Şartlı | 27 | 1 | 3 | 1 | %3,7* | %18,5* |
| Satış | 9 | 0 | 3 | 0 | 0/9 | 3/9 |
| KV-6 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| KV-8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Turan | 36 | 1 | 5 | 3 | %2,8 | %25,0 |
| S. Çelik | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| A. Altın | 6 | 0 | 1 | 2 | 0/6 | 3/6 |
| F. Yücel | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
| R. Ketme | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| G. Özçelik | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Akgöbek | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Çelik | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| C. Altun | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Şenbahar | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sky Cruıse | 10 | 1 | 2 | 2 | %10,0* | %50,0* |
| Çapgur | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| Sebile Hanım | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Husrev | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Baba Battal | 6 | 0 | 1 | 3 | 0/6 | 4/6 |
| Hızlı Beratım | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Akbelhan | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Yıldızsaçan | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Güleycanoğlu | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Taçyiğit | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1400 Çim | Grey Garden | O. Gökçe | 1/7 | 8,45 |
| 22.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Çapgur | M. Çiçek | 2/7 | 6,25 |
| 12.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1500 Çim | Çapgur | C. Altun | 5/12 | 19,30 |
| 05.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Uyanık | M. Turan | 12/13 | 69,80 |
| 05.10.2026 | Bursa | Satış 1 | 2000 Çim | Çapgur | M. Turan | 12/13 | 16,95 |
| 21.09.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1300 Çim | Çapgur | O. Atmaca | 9/14 | 34,90 |
| 21.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Ilgarcan | R. Ketme | 4/12 | 20,75 |
| 14.09.2026 | Bursa | KV-6 | 2200 Çim | Çapgur | M. Çiçek | 7/9 | 19,00 |
| 14.09.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2000 Çim | Alycone | C. Altun | 4/11 | 5,95 |
| 07.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Ilgarcan | R. Ketme | 5/15 | 29,00 |
| 04.09.2026 | Bursa | Satış 1 | 1200 Çim | Çapgur | M. Turan | 2/11 | 4,75 |
| 31.08.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Sosan | Y. Gökçe | 3/14 | 4,75 |
| 31.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Kum | Sosan Yıldızı | Y. Gökçe | 8/11 | 10,45 |
| 28.08.2026 | Bursa | Satış 2 | 1800 Çim | Çapgur | M. Turan | 4/8 | 14,40 |
| 21.08.2026 | Bursa | KV-8 | 1200 Çim | Sosan Aslanı | Ö. Özen | 7/8 | 13,90 |
| 14.08.2026 | Bursa | Satış 2 | 1400 Çim | Sosan Aslanı | M. Turan | 2/7 | 1,95 |
| 10.08.2026 | Bursa | Maiden | 2000 Çim | Sosan | M. Turan | 7/18 | 10,40 |
| 10.08.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Ağa Talip | C. Altun | 5/14 | 18,40 |
| 07.08.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Smart Sosan | M. Turan | 9/9 | 53,05 |
| 31.07.2026 | Bursa | Satış 1 | 1500 Çim | Husrev | M. Turan | 13/20 | 44,85 |
Sık sorulanlar
İzzet Turan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 110 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İzzet Turan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 26.10.2026, Bursa.
İzzet Turan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 63 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.