Antrenör
Ümit Arslan
Ümit Arslan'ın atları son 12 ayda 120 koşuya çıktı, 25 birincilik ve 54 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (97 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ümit Arslan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 116 | 24 | 15 | 14 | %20,7 | %45,7 | −%32,8 |
| Son 12 ay | 120 | 25 | 15 | 14 | %20,8 | %45,0 | −%24,5 |
| 2020'den bu yana | 558 | 100 | 80 | 72 | %17,9 | %45,2 | −%9,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 116 | 24 | 15 | 14 | %20,7 | %45,7 |
| 2025 | 93 | 21 | 14 | 13 | %22,6 | %51,6 |
| 2024 | 91 | 14 | 13 | 10 | %15,4 | %40,7 |
| 2023 | 62 | 12 | 11 | 5 | %19,4 | %45,2 |
| 2022 | 23 | 5 | 4 | 3 | %21,7* | %52,2* |
| 2021 | 58 | 9 | 6 | 10 | %15,5 | %43,1 |
| 2020 | 115 | 15 | 17 | 17 | %13,0 | %42,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 97 | 16 | 13 | 13 | %16,5 | %43,3 |
| İstanbul | 19 | 9 | 1 | 1 | %47,4* | %57,9* |
| Adana | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 51 | 12 | 10 | 3 | %23,5 | %49,0 |
| Kum · Normal | 37 | 6 | 3 | 7 | %16,2 | %43,2 |
| Kum · Islak | 8 | 1 | 1 | 2 | 1/8 | 4/8 |
| Sentetik · Normal | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Çim · Çok Ağır | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 17 | 1 | 2 | 3 | %5,9* | %35,3* |
| 1201–1600 m | 62 | 13 | 5 | 8 | %21,0 | %41,9 |
| 1601–2000 m | 19 | 5 | 3 | 2 | %26,3* | %52,6* |
| 2001+ m | 22 | 6 | 5 | 1 | %27,3* | %54,5* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 120 | 25 | 15 | 14 | %20,8 | %45,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 35 | 4 | 5 | 5 | %11,4 | %40,0 |
| Şartlı | 32 | 6 | 6 | 5 | %18,8 | %53,1 |
| G | 16 | 8 | 0 | 1 | %50,0* | %56,3* |
| Maiden | 15 | 4 | 0 | 2 | %26,7* | %40,0* |
| KV-6 | 12 | 2 | 2 | 1 | %16,7* | %41,7* |
| KV-7 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| KV-8 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 398 | 61 | 57 | 56 | %15,3 | %43,7 |
| İstanbul | 80 | 25 | 12 | 9 | %31,3 | %57,5 |
| Adana | 71 | 12 | 10 | 6 | %16,9 | %39,4 |
| Antalya | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Kocaeli | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 239 | 33 | 31 | 33 | %13,8 | %40,6 |
| Çim · Normal | 203 | 46 | 30 | 26 | %22,7 | %50,2 |
| Sentetik · Normal | 36 | 8 | 7 | 5 | %22,2 | %55,6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 24 | 1 | 5 | 1 | %4,2* | %29,2* |
| Kum · Islak | 17 | 4 | 4 | 3 | %23,5* | %64,7* |
| Çim · Çok Ağır | 11 | 3 | 1 | 1 | %27,3* | %45,5* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 10 | 2 | 1 | 1 | %20,0* | %40,0* |
| Kum · Nemli | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| Çim · Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Ağır | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 87 | 12 | 12 | 9 | %13,8 | %37,9 |
| 1201–1600 m | 289 | 46 | 37 | 40 | %15,9 | %42,6 |
| 1601–2000 m | 100 | 23 | 15 | 11 | %23,0 | %49,0 |
| 2001+ m | 82 | 19 | 16 | 12 | %23,2 | %57,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 548 | 95 | 79 | 72 | %17,3 | %44,9 |
| İngiliz | 10 | 5 | 1 | 0 | %50,0* | %60,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 159 | 22 | 23 | 20 | %13,8 | %40,9 |
| Şartlı | 153 | 26 | 31 | 28 | %17,0 | %55,6 |
| G | 90 | 21 | 12 | 11 | %23,3 | %48,9 |
| Maiden | 74 | 14 | 5 | 6 | %18,9 | %33,8 |
| KV-6 | 27 | 7 | 4 | 2 | %25,9* | %48,1* |
| KV-8 | 17 | 4 | 3 | 2 | %23,5* | %52,9* |
| KV-7 | 16 | 3 | 0 | 1 | %18,8* | %25,0* |
| Kısa Vade Handikap | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| Satış | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| KV-9 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| A | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V. Abiş | 31 | 10 | 6 | 4 | %32,3 | %64,5 |
| F. Sansar | 13 | 1 | 3 | 2 | %7,7* | %46,2* |
| S. Kaya | 12 | 8 | 0 | 1 | %66,7* | %75,0* |
| A. Kurşun | 9 | 2 | 3 | 1 | 2/9 | 6/9 |
| E. Çizik | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
| M. Sunkar | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| M. Akyavuz | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| F. Çetinbaş | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ö. Yıldırım | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| E. Aktuğ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gazneli | 21 | 4 | 0 | 3 | %19,0* | %33,3* |
| Atabeyli | 14 | 2 | 4 | 0 | %14,3* | %42,9* |
| Atlı Fırtına | 13 | 1 | 3 | 2 | %7,7* | %46,2* |
| Özmen Bey | 9 | 8 | 0 | 1 | 8/9 | 9/9 |
| Parsıbey | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| Süperoğlan | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Endorfin | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Erkşan | 5 | 1 | 2 | 1 | 1/5 | 4/5 |
| Abbas Bey | 5 | 1 | 1 | 2 | 1/5 | 4/5 |
| Yelbozan | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Ankara | KV-6 | 2200 Çim | Atabeyli | İ. Yıldırım | 5/7 | 10,00 |
| 07.11.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Berksan | S. Çelik | 9/9 | 29,20 |
| 07.11.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2100 Kum | Gazneli | A. Kurşun | 6/7 | 2,75 |
| 31.10.2026 | Ankara | G 1 | 1600 Çim | Atabeyli | F. Çetinbaş | 8/13 | 66,05 |
| 31.10.2026 | Ankara | G 1 | 1600 Çim | Özmen Bey | S. Kaya | 1/13 | 1,05 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Berksan | F. Çetinbaş | 9/10 | 19,30 |
| 18.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1500 Sentetik | Özmen Bey | S. Kaya | 1/11 | 1,25 |
| 10.10.2026 | Ankara | KV-6 | 1600 Çim | Atabeyli | Ö. Yıldırım | 7/8 | 7,20 |
| 10.10.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1900 Çim | Gazneli | M. Bayır | 7/7 | 26,40 |
| 03.10.2026 | Ankara | G 1 | 1500 Kum | Endorfin | S. Kaya | 9/17 | 9,15 |
| 03.10.2026 | Ankara | KV-7 | 1600 Çim | Parsıbey | F. Çetinbaş | 6/15 | 20,25 |
| 02.10.2026 | İstanbul | G 2 | 1900 Çim | Özmen Bey | S. Kaya | 1/8 | 1,05 |
| 01.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Kum | Herkülbey | F. Sansar | 5/7 | 14,85 |
| 26.09.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1300 Kum | Gazneli | V. Abiş | 4/8 | 3,75 |
| 20.09.2026 | İstanbul | G 1 | 2800 Çim | Özmen Bey | S. Kaya | 1/9 | 1,65 |
| 20.09.2026 | İstanbul | G 1 | 2800 Çim | Atabeyli | Ö. Yıldırım | 9/9 | 36,95 |
| 19.09.2026 | Ankara | KV-7 | 1500 Kum | Endorfin | V. Abiş | 1/10 | 8,85 |
| 19.09.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Kızım Safir | B. Kılınç | 6/9 | 24,55 |
| 19.09.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2000 Kum | Gazneli | V. Abiş | 1/10 | 0,00 |
| 17.09.2026 | Ankara | KV-7 | 1200 Kum | Şanslı Adam | V. Abiş | 9/11 | 7,60 |
Sık sorulanlar
Ümit Arslan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 116 koşuda 24 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ümit Arslan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Ankara.
Ümit Arslan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 97 koşu, 16 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.