Antrenör
Kemal Demir
Kemal Demir'ın atları son 12 ayda 16 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 5 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (10 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Kemal Demir antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 16 | 1 | 1 | 3 | %6,3* | %31,3* | – |
| Son 12 ay | 16 | 1 | 1 | 3 | %6,3* | %31,3* | – |
| 2020'den bu yana | 69 | 10 | 7 | 14 | %14,5 | %44,9 | −%57,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 16 | 1 | 1 | 3 | %6,3* | %31,3* |
| 2025 | 7 | 1 | 0 | 3 | 1/7 | 4/7 |
| 2024 | 19 | 3 | 2 | 5 | %15,8* | %52,6* |
| 2023 | 27 | 5 | 4 | 3 | %18,5* | %44,4* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| İstanbul | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| Bursa | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Çim · Normal | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| 1201–1600 m | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| 2001+ m | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 9 | 0 | 0 | 2 | 0/9 | 2/9 |
| İngiliz | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Maiden | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Şartlı | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 27 | 4 | 3 | 4 | %14,8* | %40,7* |
| Adana | 24 | 3 | 2 | 5 | %12,5* | %41,7* |
| İstanbul | 17 | 3 | 1 | 5 | %17,6* | %52,9* |
| Bursa | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 42 | 7 | 4 | 10 | %16,7 | %50,0 |
| Kum · Normal | 11 | 1 | 3 | 1 | %9,1* | %45,5* |
| Çim · Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| 1201–1600 m | 28 | 4 | 2 | 7 | %14,3* | %46,4* |
| 1601–2000 m | 24 | 3 | 2 | 6 | %12,5* | %45,8* |
| 2001+ m | 9 | 1 | 2 | 0 | 1/9 | 3/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 44 | 7 | 4 | 10 | %15,9 | %47,7 |
| İngiliz | 25 | 3 | 3 | 4 | %12,0* | %40,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 22 | 3 | 5 | 3 | %13,6* | %50,0* |
| Handikap | 17 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %17,6* |
| Maiden | 9 | 2 | 0 | 1 | 2/9 | 3/9 |
| G | 9 | 1 | 1 | 2 | 1/9 | 4/9 |
| KV-6 | 7 | 2 | 0 | 3 | 2/7 | 5/7 |
| KV-7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| KV-8 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Kurşun | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Cankılıç | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| M. Çelik | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| G. Özçelik | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| N. Demir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Akyavuz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Çankaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Sunkar | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| E. Atlamaz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Çelik | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sube La Marea | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Sıkıdost | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Dorukbatur | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Cesursoy | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Dedebatur | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| My Blue Heaven | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Balcıdede | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Born To Trust | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Shadow Of Heart | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Remember Love | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1600 Çim | My Blue Heaven | A. Kurşun | 5/12 | 7,45 |
| 07.11.2026 | Ankara | KV-6 | 2200 Çim | Sıkıdost | M. Akyavuz | 6/7 | 3,25 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Balcıdede | E. Cankılıç | 7/8 | 2,80 |
| 29.10.2026 | Ankara | KV-7 | 2200 Çim | Born To Trust | E. Cankılıç | 1/6 | 2,55 |
| 29.10.2026 | Ankara | Handikap 21 | 1600 Çim | Dorukbatur | A. Kurşun | 6/10 | 3,85 |
| 29.10.2026 | Ankara | Handikap 21 | 1600 Çim | Cesursoy | E. Çankaya | 4/10 | 6,50 |
| 24.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Sube La Marea | M. Sunkar | 3/10 | 3,45 |
| 05.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Sube La Marea | M. Çelik | 10/11 | 4,55 |
| 31.07.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 1900 Çim | Sıkıdost | M. Çelik | 3/10 | 3,50 |
| 06.07.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Çim | Sube La Marea | G. Özçelik | 2/7 | 2,00 |
| 05.07.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 2100 Çim | Dedebatur | E. Atlamaz | 6/14 | 3,05 |
| 05.07.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1200 Çim | Cesursoy | G. Özçelik | 9/12 | 2,80 |
| 28.06.2026 | İstanbul | G 2 | 1400 Çim | Dorukbatur | A. Çelik | 3/13 | 7,55 |
| 12.05.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Shadow Of Heart | N. Demir | 14/18 | 18,45 |
| 02.05.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1900 Çim | Remember Love | M. Bayır | 6/6 | 19,90 |
| 02.05.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1500 Kum | Dedebatur | N. Demir | 7/9 | 19,35 |
| 14.10.2025 | Adana | Handikap 15 | 1900 Çim | My Blue Heaven | M. Çelik | 3/10 | 4,65 |
| 14.10.2025 | Adana | Maiden | 1300 Çim | Yıldıztepe | M. Çelik | 1/14 | 6,10 |
| 05.10.2025 | Adana | Şartlı 4 | 1200 Çim | Mythwake | M. Çelik | 4/6 | 1,95 |
| 31.08.2025 | Adana | Handikap 15 | 1400 Kum | Derya Is The Queen | M. Çelik | 3/10 | 3,30 |
Sık sorulanlar
Kemal Demir bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 16 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Kemal Demir'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Ankara.
Kemal Demir en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 10 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.