Antrenör
Yasin Polat
Yasin Polat'ın atları son 12 ayda 31 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 18 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (14 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yasin Polat antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 24 | 2 | 5 | 7 | %8,3* | %58,3* | – |
| Son 12 ay | 31 | 4 | 5 | 9 | %12,9 | %58,1 | – |
| 2020'den bu yana | 287 | 47 | 33 | 40 | %16,4 | %41,8 | −%16,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 05.11.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 24 | 2 | 5 | 7 | %8,3* | %58,3* |
| 2025 | 34 | 4 | 4 | 5 | %11,8 | %38,2 |
| 2024 | 37 | 5 | 2 | 4 | %13,5 | %29,7 |
| 2023 | 59 | 13 | 8 | 8 | %22,0 | %49,2 |
| 2022 | 58 | 14 | 7 | 6 | %24,1 | %46,6 |
| 2021 | 53 | 6 | 5 | 7 | %11,3 | %34,0 |
| 2020 | 22 | 3 | 2 | 3 | %13,6* | %36,4* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 14 | 1 | 3 | 3 | %7,1* | %50,0* |
| Bursa | 11 | 3 | 1 | 3 | %27,3* | %63,6* |
| Adana | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| İstanbul | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 19 | 2 | 3 | 4 | %10,5* | %47,4* |
| Kum · Nemli | 8 | 2 | 1 | 4 | 2/8 | 7/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 0 | 2 | 1 | 0/5 | 3/5 |
| 1201–1600 m | 16 | 3 | 1 | 6 | %18,8* | %62,5* |
| 1601–2000 m | 8 | 1 | 2 | 2 | 1/8 | 5/8 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 28 | 4 | 4 | 9 | %14,3* | %60,7* |
| Arap | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 13 | 2 | 2 | 4 | %15,4* | %61,5* |
| Şartlı | 11 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %54,5* |
| Maiden | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 129 | 15 | 14 | 19 | %11,6 | %37,2 |
| Adana | 64 | 17 | 5 | 8 | %26,6 | %46,9 |
| Antalya | 60 | 10 | 10 | 6 | %16,7 | %43,3 |
| Bursa | 13 | 3 | 1 | 3 | %23,1* | %53,8* |
| İstanbul | 11 | 1 | 2 | 2 | %9,1* | %45,5* |
| Kocaeli | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 155 | 26 | 20 | 24 | %16,8 | %45,2 |
| Çim · Normal | 62 | 10 | 6 | 6 | %16,1 | %35,5 |
| Sentetik · Normal | 32 | 5 | 4 | 3 | %15,6 | %37,5 |
| Kum · Nemli | 14 | 4 | 1 | 4 | %28,6* | %64,3* |
| Kum · Islak | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 28 | 3 | 5 | 1 | %10,7* | %32,1* |
| 1201–1600 m | 114 | 19 | 12 | 20 | %16,7 | %44,7 |
| 1601–2000 m | 99 | 20 | 8 | 8 | %20,2 | %36,4 |
| 2001+ m | 46 | 5 | 8 | 11 | %10,9 | %52,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 260 | 45 | 30 | 35 | %17,3 | %42,3 |
| Arap | 27 | 2 | 3 | 5 | %7,4* | %37,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 84 | 16 | 11 | 14 | %19,0 | %48,8 |
| Şartlı | 75 | 16 | 12 | 13 | %21,3 | %54,7 |
| Maiden | 55 | 8 | 3 | 4 | %14,5 | %27,3 |
| KV-8 | 23 | 5 | 3 | 4 | %21,7* | %52,2* |
| KV-6 | 10 | 1 | 2 | 2 | %10,0* | %50,0* |
| Satış | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| KV-7 | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| G | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| A | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| KV-9 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| G. Gökçe | 7 | 2 | 0 | 2 | 2/7 | 4/7 |
| A. Kurşun | 6 | 0 | 2 | 2 | 0/6 | 4/6 |
| E. Cankılıç | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| G. Kocakaya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Bilgin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| V. Abiş | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| M. Keskin | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| S. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| N. Demir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nejdet Başkan | 18 | 3 | 4 | 6 | %16,7* | %72,2* |
| Falcon Of Mutaflar | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| By Mutlu | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
| Tekir Beyi | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| King Of The Night | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Çağlam | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1900 Çim | Tekir Beyi | E. Cankılıç | 2/11 | 10,20 |
| 05.11.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1400 Kum | Nejdet Başkan | M. Keskin | 3/6 | 10,65 |
| 10.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 2200 Kum | Tekir Beyi | E. Cankılıç | 7/9 | 18,85 |
| 03.10.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2000 Kum | Nejdet Başkan | E. Cankılıç | 1/8 | 8,15 |
| 22.09.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 1200 Kum | Tekir Beyi | S. Çelik | 11/11 | 26,25 |
| 17.09.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1300 Kum | Nejdet Başkan | E. Cankılıç | 3/7 | 4,85 |
| 29.08.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1300 Kum | Nejdet Başkan | G. Kocakaya | 4/9 | 4,90 |
| 13.08.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1200 Kum | Nejdet Başkan | A. Kurşun | 3/11 | 8,10 |
| 30.07.2026 | Ankara | KV-6 | 1300 Kum | Nejdet Başkan | A. Kurşun | 9/10 | 17,40 |
| 07.07.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1200 Kum | Nejdet Başkan | A. Kurşun | 2/7 | 8,10 |
| 20.06.2026 | Ankara | Satış 2 | 1500 Kum | King Of The Night | G. Kocakaya | 4/11 | 5,05 |
| 16.06.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1500 Kum | Nejdet Başkan | N. Demir | 7/7 | 13,80 |
| 22.05.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1300 Kum | Nejdet Başkan | M. Bilgin | 4/8 | 2,40 |
| 25.04.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1400 Kum | Nejdet Başkan | A. Kurşun | 2/9 | 5,30 |
| 16.04.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 2000 Kum | Nejdet Başkan | A. Kurşun | 4/6 | 4,10 |
| 30.03.2026 | Bursa | KV-7 | 1300 Kum | Nejdet Başkan | A. Kurşun | 3/5 | 10,60 |
| 16.03.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | Nejdet Başkan | M. Bilgin | 1/7 | 1,55 |
| 20.02.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Nejdet Başkan | A. Yıldız | 3/6 | 2,15 |
| 15.02.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1900 Kum | Falcon Of Mutaflar | V. Abiş | 3/5 | 3,05 |
| 09.02.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Kum | Çağlam | G. Gökçe | 8/10 | 24,05 |
Sık sorulanlar
Yasin Polat bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 24 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yasin Polat'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 05.11.2026, Ankara.
Yasin Polat en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 14 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.