Antrenör
Abdulhanan Bağış
Abdulhanan Bağış'ın atları son 12 ayda 17 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (16 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Abdulhanan Bağış antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 14 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %14,3* | – |
| Son 12 ay | 17 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %11,8* | – |
| 2020'den bu yana | 121 | 14 | 10 | 12 | %11,6 | %29,8 | −%36,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 02.11.2026, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 14 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %14,3* |
| 2025 | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| 2024 | 38 | 1 | 3 | 4 | %2,6 | %21,1 |
| 2023 | 53 | 10 | 6 | 4 | %18,9 | %37,7 |
| 2022 | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 16 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %12,5* |
| Diyarbakır | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 17 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %11,8* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| 1201–1600 m | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| 1601–2000 m | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 15 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,7* |
| Arap | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Şartlı | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Maiden | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 93 | 12 | 6 | 9 | %12,9 | %29,0 |
| Diyarbakır | 13 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %23,1* |
| Elazığ | 9 | 2 | 1 | 1 | 2/9 | 4/9 |
| Adana | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 109 | 11 | 9 | 12 | %10,1 | %29,4 |
| Kum · Nemli | 9 | 3 | 1 | 0 | 3/9 | 4/9 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 21 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %28,6* |
| 1201–1600 m | 33 | 4 | 3 | 4 | %12,1 | %33,3 |
| 1601–2000 m | 62 | 8 | 3 | 5 | %12,9 | %25,8 |
| 2001+ m | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 110 | 14 | 10 | 11 | %12,7 | %31,8 |
| Arap | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 51 | 6 | 4 | 5 | %11,8 | %29,4 |
| Handikap | 49 | 5 | 3 | 4 | %10,2 | %24,5 |
| Maiden | 13 | 2 | 2 | 3 | %15,4* | %53,8* |
| A | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Şakir | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| F. Yardımcı | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| M. Doğan | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| İ. Katar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Çakmak | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| B. Sarıdal | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Akgöbek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| N. Altın | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Y. Cengiz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tezgahtar Nebahat | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| Vahit Bey | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Invıncıble Man | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Umutlu Tay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Demirkurt | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Tezgahtar Nebahat | M. Doğan | 5/14 | 5,15 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1400 Kum | Tezgahtar Nebahat | M. Doğan | 3/16 | 32,50 |
| 28.09.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1800 Kum | Tezgahtar Nebahat | F. Yardımcı | 14/14 | 6,75 |
| 14.09.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1200 Kum | Tezgahtar Nebahat | M. Çakmak | 7/17 | 25,85 |
| 15.06.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Vahit Bey | F. Yardımcı | 15/15 | 1,85 |
| 25.05.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Vahit Bey | F. Yardımcı | 3/11 | 6,75 |
| 27.04.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Umutlu Tay | İ. Katar | 10/16 | 25,90 |
| 25.04.2026 | Diyarbakır | Handikap 15 | 1200 Kum | Tezgahtar Nebahat | M. Şakir | 6/9 | 16,70 |
| 20.04.2026 | Şanlıurfa | KV-7 | 1900 Kum | Demirkurt | B. Sarıdal | 15/15 | 28,20 |
| 13.04.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 2000 Kum | Tezgahtar Nebahat | M. Şakir | 10/16 | 14,15 |
| 04.03.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1900 Kum | Tezgahtar Nebahat | M. Akgöbek | 8/9 | 10,95 |
| 26.01.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1200 Kum | Invıncıble Man | İ. Katar | 8/8 | 13,60 |
| 21.01.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1300 Kum | Tezgahtar Nebahat | N. Altın | 7/12 | 8,75 |
| 14.01.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1400 Kum | Tezgahtar Nebahat | M. Şakir | 15/16 | 7,85 |
| 24.12.2025 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1700 Kum | Invıncıble Man | Y. Cengiz | 13/16 | 24,80 |
| 22.12.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1900 Kum | Tezgahtar Nebahat | M. Şakir | 10/12 | 5,65 |
| 08.12.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Tezgahtar Nebahat | M. Şakir | 4/10 | 6,95 |
| 15.09.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Umutlu Tay | A. Bayar | 9/11 | 4,55 |
| 16.06.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1800 Kum | Penaber | A. Bayar | 13/17 | 61,90 |
| 14.06.2025 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1200 Kum | Calibration | A. Bayar | 2/11 | 2,60 |
Sık sorulanlar
Abdulhanan Bağış bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 14 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Abdulhanan Bağış'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 02.11.2026, Şanlıurfa.
Abdulhanan Bağış en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 16 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.