Antrenör
Mehmet Gündüz
Mehmet Gündüz'ın atları son 12 ayda 46 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 9 ilk üç derece aldı. En çok Diyarbakır'da koştu (22 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Gündüz antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 46 | 4 | 3 | 2 | %8,7 | %19,6 | – |
| Son 12 ay | 46 | 4 | 3 | 2 | %8,7 | %19,6 | – |
| 2020'den bu yana | 1773 | 189 | 173 | 172 | %10,7 | %30,1 | −%22,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 02.11.2026, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 46 | 4 | 3 | 2 | %8,7 | %19,6 |
| 2025 | 211 | 23 | 27 | 14 | %10,9 | %30,3 |
| 2024 | 512 | 57 | 48 | 58 | %11,1 | %31,8 |
| 2023 | 359 | 37 | 32 | 37 | %10,3 | %29,5 |
| 2022 | 484 | 53 | 49 | 48 | %11,0 | %31,0 |
| 2021 | 161 | 15 | 14 | 13 | %9,3 | %26,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Diyarbakır | 22 | 2 | 1 | 2 | %9,1* | %22,7* |
| Şanlıurfa | 15 | 1 | 1 | 0 | %6,7* | %13,3* |
| Elazığ | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 45 | 4 | 3 | 2 | %8,9 | %20,0 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 16 | 1 | 1 | 1 | %6,3* | %18,8* |
| 1201–1600 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 1601–2000 m | 25 | 3 | 2 | 1 | %12,0* | %24,0* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 26 | 2 | 2 | 0 | %7,7* | %15,4* |
| Arap | 20 | 2 | 1 | 2 | %10,0* | %25,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 18 | 2 | 0 | 1 | %11,1* | %16,7* |
| KV-6 | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Handikap | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Maiden | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| KV-9 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 836 | 78 | 75 | 73 | %9,3 | %27,0 |
| Elazığ | 405 | 46 | 35 | 42 | %11,4 | %30,4 |
| Diyarbakır | 365 | 35 | 43 | 39 | %9,6 | %32,1 |
| Adana | 156 | 26 | 18 | 17 | %16,7 | %39,1 |
| Ankara | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| İstanbul | 3 | 2 | 1 | 0 | 2/3 | 3/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1603 | 163 | 154 | 151 | %10,2 | %29,2 |
| Kum · Nemli | 76 | 8 | 6 | 11 | %10,5 | %32,9 |
| Çim · Normal | 39 | 8 | 7 | 2 | %20,5 | %43,6 |
| Kum · Sulu | 23 | 3 | 1 | 3 | %13,0* | %30,4* |
| Kum · Islak | 19 | 5 | 2 | 1 | %26,3* | %42,1* |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 1 | 3 | 0/5 | 4/5 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Sentetik · Normal | 3 | 2 | 1 | 0 | 2/3 | 3/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 573 | 64 | 53 | 62 | %11,2 | %31,2 |
| 1201–1600 m | 507 | 59 | 43 | 47 | %11,6 | %29,4 |
| 1601–2000 m | 647 | 63 | 68 | 58 | %9,7 | %29,2 |
| 2001+ m | 46 | 3 | 9 | 5 | %6,5 | %37,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 912 | 96 | 83 | 81 | %10,5 | %28,5 |
| İngiliz | 861 | 93 | 90 | 91 | %10,8 | %31,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 675 | 78 | 71 | 62 | %11,6 | %31,3 |
| Handikap | 589 | 51 | 50 | 63 | %8,7 | %27,8 |
| Maiden | 314 | 34 | 27 | 32 | %10,8 | %29,6 |
| KV-6 | 58 | 1 | 11 | 8 | %1,7 | %34,5 |
| KV-7 | 40 | 6 | 4 | 1 | %15,0 | %27,5 |
| KV-8 | 35 | 6 | 3 | 1 | %17,1 | %28,6 |
| A | 24 | 5 | 1 | 2 | %20,8* | %33,3* |
| KV-9 | 16 | 3 | 3 | 2 | %18,8* | %50,0* |
| G | 15 | 4 | 3 | 0 | %26,7* | %46,7* |
| Satış | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Şakir | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| R. Doğan | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| A. Akdemir | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| L. Taptık | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| F. Yardımcı | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| M. Doğan | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| A. Bayar | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| İ. Akyavuz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| B. Okande | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| R. Kurt | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maybe For Us | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Oğuzbeyi | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Melihin İzi | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Rüzgar Delen | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kaşıkçıbeyi | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| Lıght To Vıctory | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Beausoleıl | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Mardi Gras | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Kings Power | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maçka Bey | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Maçka Bey | M. Doğan | 1/15 | 17,90 |
| 24.10.2026 | Diyarbakır | KV-6 | 1700 Kum | Selanik Prensi | İ. Akyavuz | 10/13 | 4,60 |
| 24.10.2026 | Diyarbakır | KV-6 | 1700 Kum | Bromance | A. Bayar | 11/13 | 15,00 |
| 24.10.2026 | Diyarbakır | G 3 | 1900 Kum | Kara Korsan | A. Akdemir | 9/14 | 6,35 |
| 24.10.2026 | Diyarbakır | G 3 | 1900 Kum | Pekalp | N. Altın | 11/14 | 4,00 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Altın Gör | Ç. Canpolat | 9/9 | 38,90 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1900 Kum | Sense Of Victory | B. Okande | 9/9 | 19,30 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Beausoleıl | R. Kurt | 8/15 | 36,40 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Maybe For Us | B. Okande | 9/9 | 28,65 |
| 12.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1800 Kum | Beausoleıl | N. Demir | 11/14 | 33,10 |
| 12.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 2100 Kum | Oğuzbeyi | N. Demir | 12/14 | 9,70 |
| 05.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 13 | 1200 Kum | Maybe For Us | L. Taptık | 5/6 | 8,00 |
| 03.10.2026 | Diyarbakır | KV-7 | 1700 Kum | Oğuzbeyi | A. Akdemir | 5/14 | 21,15 |
| 26.09.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Maybe For Us | L. Taptık | 1/12 | 5,65 |
| 26.09.2026 | Diyarbakır | KV-9 | 2000 Kum | The Hocus | Y. Cengiz | 2/12 | 20,55 |
| 26.09.2026 | Diyarbakır | KV-9 | 2000 Kum | Mardi Gras | İ. Akyavuz | 5/12 | 6,55 |
| 26.09.2026 | Diyarbakır | KV-9 | 2000 Kum | War Comander | M. Şakir | 12/12 | 6,55 |
| 14.09.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1200 Kum | Tek Ozanım | A. Bayar | 10/17 | 17,95 |
| 14.09.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Maybe For Us | L. Taptık | 7/13 | 9,45 |
| 12.09.2026 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1200 Kum | Belalı Cibek | M. Şakir | 6/14 | 24,00 |
Sık sorulanlar
Mehmet Gündüz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 46 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Gündüz'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 02.11.2026, Şanlıurfa.
Mehmet Gündüz en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Diyarbakır'da: 22 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.