Antrenör
Ekrem Yardımcı
Ekrem Yardımcı'ın atları son 12 ayda 189 koşuya çıktı, 20 birincilik ve 66 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (128 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ekrem Yardımcı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 143 | 13 | 18 | 21 | %9,1 | %36,4 | −%14,4 |
| Son 12 ay | 189 | 20 | 23 | 23 | %10,6 | %34,9 | −%0,8 |
| 2020'den bu yana | 489 | 59 | 52 | 54 | %12,1 | %33,7 | −%12,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 08.06.2026, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 143 | 13 | 18 | 21 | %9,1 | %36,4 |
| 2025 | 207 | 27 | 22 | 17 | %13,0 | %31,9 |
| 2024 | 70 | 11 | 5 | 9 | %15,7 | %35,7 |
| 2023 | 60 | 6 | 5 | 6 | %10,0 | %28,3 |
| 2022 | 9 | 2 | 2 | 1 | 2/9 | 5/9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 128 | 9 | 18 | 16 | %7,0 | %33,6 |
| Diyarbakır | 36 | 4 | 2 | 3 | %11,1 | %25,0 |
| Adana | 23 | 7 | 3 | 3 | %30,4* | %56,5* |
| Elazığ | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 160 | 19 | 18 | 17 | %11,9 | %33,8 |
| Kum · Sulu | 14 | 1 | 4 | 1 | %7,1* | %42,9* |
| Kum · Nemli | 10 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %40,0* |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 39 | 5 | 5 | 4 | %12,8 | %35,9 |
| 1201–1600 m | 58 | 8 | 6 | 5 | %13,8 | %32,8 |
| 1601–2000 m | 84 | 6 | 10 | 12 | %7,1 | %33,3 |
| 2001+ m | 8 | 1 | 2 | 2 | 1/8 | 5/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 97 | 7 | 10 | 15 | %7,2 | %33,0 |
| İngiliz | 92 | 13 | 13 | 8 | %14,1 | %37,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 84 | 10 | 11 | 12 | %11,9 | %39,3 |
| Şartlı | 76 | 8 | 9 | 8 | %10,5 | %32,9 |
| Maiden | 18 | 1 | 3 | 2 | %5,6* | %33,3* |
| KV-6 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 277 | 23 | 32 | 26 | %8,3 | %29,2 |
| Diyarbakır | 122 | 19 | 13 | 12 | %15,6 | %36,1 |
| Elazığ | 49 | 8 | 2 | 10 | %16,3 | %40,8 |
| Adana | 41 | 9 | 5 | 6 | %22,0 | %48,8 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 433 | 56 | 44 | 46 | %12,9 | %33,7 |
| Kum · Nemli | 19 | 1 | 1 | 3 | %5,3* | %26,3* |
| Kum · Sulu | 19 | 1 | 5 | 1 | %5,3* | %36,8* |
| Çim · Normal | 13 | 1 | 2 | 2 | %7,7* | %38,5* |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 140 | 22 | 14 | 16 | %15,7 | %37,1 |
| 1201–1600 m | 131 | 12 | 13 | 12 | %9,2 | %28,2 |
| 1601–2000 m | 200 | 24 | 22 | 23 | %12,0 | %34,5 |
| 2001+ m | 18 | 1 | 3 | 3 | %5,6* | %38,9* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 291 | 34 | 28 | 37 | %11,7 | %34,0 |
| İngiliz | 198 | 25 | 24 | 17 | %12,6 | %33,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 198 | 24 | 20 | 21 | %12,1 | %32,8 |
| Handikap | 184 | 22 | 20 | 22 | %12,0 | %34,8 |
| Maiden | 74 | 10 | 11 | 8 | %13,5 | %39,2 |
| KV-6 | 18 | 1 | 0 | 0 | %5,6* | %5,6* |
| KV-7 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| KV-8 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| A | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| H. Yönden | 31 | 0 | 4 | 1 | %0,0 | %16,1 |
| İ. Akyavuz | 20 | 5 | 2 | 5 | %25,0* | %60,0* |
| A. Bayar | 18 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %33,3* |
| M. Doğan | 13 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %38,5* |
| F. Yardımcı | 11 | 3 | 2 | 2 | %27,3* | %63,6* |
| E. Çizik | 10 | 6 | 0 | 1 | %60,0* | %70,0* |
| L. Taptık | 9 | 2 | 1 | 0 | 2/9 | 3/9 |
| M. Şakir | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| N. Altın | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| A. Akdemir | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çılgın Heme | 14 | 1 | 4 | 2 | %7,1* | %50,0* |
| Anadolu Prensi | 13 | 1 | 1 | 0 | %7,7* | %15,4* |
| First Breath | 13 | 3 | 4 | 2 | %23,1* | %69,2* |
| Hoşgülhat | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| Lord Şahı | 12 | 2 | 1 | 3 | %16,7* | %50,0* |
| Black Dıvıne | 10 | 1 | 2 | 0 | %10,0* | %30,0* |
| Thrace Fever | 9 | 1 | 3 | 1 | 1/9 | 5/9 |
| Aramith | 9 | 4 | 1 | 1 | 4/9 | 6/9 |
| Hilvanlım | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Son Aktaş | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.06.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Terkan Güzeli | İ. Akyavuz | 2/8 | 6,20 |
| 08.06.2026 | Şanlıurfa | KV-6 | 1900 Kum | Debdebe | İ. Akyavuz | 4/18 | 4,00 |
| 08.06.2026 | Şanlıurfa | KV-6 | 1900 Kum | Hilvanlım | A. Bayar | 15/18 | 9,70 |
| 08.06.2026 | Şanlıurfa | KV-6 | 1900 Kum | Hoşgülhat | H. Yönden | 17/18 | 46,15 |
| 06.06.2026 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1900 Kum | Gracias Sinyor | R. Doğan | 4/16 | 25,40 |
| 06.06.2026 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1900 Kum | Anadolu Prensi | L. Taptık | 15/16 | 5,15 |
| 06.06.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1100 Kum | Felaket | F. Yardımcı | 1/4 | 1,95 |
| 06.06.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1800 Kum | Fred Weasley | R. Doğan | 10/12 | 11,85 |
| 06.06.2026 | Diyarbakır | Handikap 15 | 1200 Kum | Nazlı Berra | İ. Akyavuz | 5/14 | 8,50 |
| 06.06.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1200 Kum | Back To Sılence | A. Bayar | 7/13 | 26,25 |
| 01.06.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Terkan Güzeli | H. Yönden | 4/10 | 19,40 |
| 01.06.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1400 Kum | First Breath | A. Bayar | 2/14 | 3,80 |
| 01.06.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Seek And Destroy | H. Yönden | 11/14 | 25,05 |
| 01.06.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 2100 Kum | Abay Hanım | N. Altın | 12/13 | 34,00 |
| 01.06.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 2100 Kum | Çılgın Heme | S. Kaplan | 8/13 | 15,85 |
| 01.06.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 2100 Kum | Rüzgar Delen | M. Şakir | 1/13 | 15,15 |
| 01.06.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1200 Kum | Dilek Abla | H. Yönden | 5/9 | 9,20 |
| 25.05.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Çılgın Heme | S. Kaplan | 4/15 | 6,50 |
| 25.05.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Hoşgülhat | H. Yönden | 9/15 | 34,20 |
| 25.05.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Hızlı Martı | H. Yönden | 8/10 | 16,00 |
Sık sorulanlar
Ekrem Yardımcı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 143 koşuda 13 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ekrem Yardımcı'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 08.06.2026, Şanlıurfa.
Ekrem Yardımcı en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 128 koşu, 9 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.