Antrenör
Murat Doğan
Murat Doğan'ın atları son 12 ayda 40 koşuya çıktı, 10 birincilik ve 17 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (26 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Murat Doğan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 32 | 8 | 1 | 4 | %25,0 | %40,6 | – |
| Son 12 ay | 40 | 10 | 1 | 6 | %25,0 | %42,5 | – |
| 2020'den bu yana | 348 | 46 | 26 | 32 | %13,2 | %29,9 | −%37,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 20.10.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 32 | 8 | 1 | 4 | %25,0 | %40,6 |
| 2025 | 82 | 11 | 7 | 8 | %13,4 | %31,7 |
| 2023 | 123 | 13 | 9 | 12 | %10,6 | %27,6 |
| 2022 | 110 | 13 | 9 | 8 | %11,8 | %27,3 |
| 2020 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 26 | 7 | 0 | 3 | %26,9* | %38,5* |
| Adana | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Elazığ | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
| Diyarbakır | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 37 | 10 | 1 | 5 | %27,0 | %43,2 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 |
| 1201–1600 m | 18 | 3 | 0 | 3 | %16,7* | %33,3* |
| 1601–2000 m | 14 | 4 | 1 | 2 | %28,6* | %50,0* |
| 2001+ m | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 29 | 8 | 1 | 5 | %27,6* | %48,3* |
| Arap | 11 | 2 | 0 | 1 | %18,2* | %27,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 14 | 3 | 0 | 1 | %21,4* | %28,6* |
| Şartlı | 14 | 4 | 0 | 5 | %28,6* | %64,3* |
| Handikap | 10 | 2 | 1 | 0 | %20,0* | %30,0* |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 209 | 22 | 14 | 18 | %10,5 | %25,8 |
| Elazığ | 56 | 11 | 4 | 6 | %19,6 | %37,5 |
| Diyarbakır | 52 | 11 | 5 | 3 | %21,2 | %36,5 |
| Adana | 27 | 2 | 3 | 5 | %7,4* | %37,0* |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 312 | 43 | 26 | 26 | %13,8 | %30,4 |
| Çim · Normal | 14 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %21,4* |
| Kum · Nemli | 12 | 1 | 0 | 2 | %8,3* | %25,0* |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Kum · Islak | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 102 | 14 | 6 | 5 | %13,7 | %24,5 |
| 1201–1600 m | 108 | 11 | 9 | 9 | %10,2 | %26,9 |
| 1601–2000 m | 132 | 20 | 10 | 18 | %15,2 | %36,4 |
| 2001+ m | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 205 | 26 | 18 | 17 | %12,7 | %29,8 |
| İngiliz | 143 | 20 | 8 | 15 | %14,0 | %30,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 130 | 19 | 11 | 16 | %14,6 | %35,4 |
| Handikap | 127 | 16 | 11 | 9 | %12,6 | %28,3 |
| Maiden | 73 | 10 | 4 | 4 | %13,7 | %24,7 |
| KV-6 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| KV-8 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Aktürk | 8 | 1 | 0 | 2 | 1/8 | 3/8 |
| M. Doğan | 8 | 2 | 0 | 1 | 2/8 | 3/8 |
| F. Yardımcı | 7 | 4 | 1 | 0 | 4/7 | 5/7 |
| F. Çetinbaş | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| S. Çelik | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| N. Altın | 2 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 2/2 |
| Y. Cengiz | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| A. Akdemir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| B. Okande | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Akkılıç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Legandary Warrıor | 10 | 2 | 1 | 1 | %20,0* | %40,0* |
| The Hocus | 8 | 6 | 0 | 1 | 6/8 | 7/8 |
| Nurşule | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Sydney Wizard | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| My Brave Son | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Akgold Datça | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Aşan Gold | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Alkuruşkızı | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Gambling | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Lucky Angel | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.2026 | Adana | Handikap 17 | 2000 Kum | Legandary Warrıor | S. Çelik | 5/11 | 4,60 |
| 04.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Sydney Wizard | F. Çetinbaş | 5/11 | 5,85 |
| 04.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2100 Kum | Legandary Warrıor | S. Çelik | 1/6 | 4,00 |
| 21.09.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 2000 Kum | Legandary Warrıor | M. Aktürk | 6/10 | 3,70 |
| 21.09.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 2000 Kum | My Brave Son | F. Yardımcı | 5/10 | 5,55 |
| 14.09.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Gambling | F. Yardımcı | 10/13 | 6,65 |
| 30.08.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Sydney Wizard | F. Çetinbaş | 3/9 | 2,10 |
| 30.08.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1400 Kum | Legandary Warrıor | F. Çetinbaş | 5/14 | 6,10 |
| 29.08.2026 | Diyarbakır | KV-6 | 1800 Kum | My Brave Son | A. Akdemir | 8/12 | 11,35 |
| 22.08.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1700 Kum | Akgold Datça | B. Okande | 7/8 | 10,30 |
| 22.08.2026 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1700 Kum | Lucky Angel | N. Altın | 3/10 | 8,75 |
| 05.08.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 1900 Kum | Legandary Warrıor | M. Aktürk | 3/12 | 4,60 |
| 05.08.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1200 Kum | Nalın Sesi | M. Aktürk | 7/10 | 1,60 |
| 05.08.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Adalar | M. Aktürk | 1/12 | 5,20 |
| 22.06.2026 | Elazığ | Maiden | 1500 Kum | Ultımo Tıempo | M. Doğan | 4/16 | 4,50 |
| 10.06.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 1600 Kum | Legandary Warrıor | F. Yardımcı | 1/10 | 3,05 |
| 02.05.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1900 Kum | Legandary Warrıor | F. Yardımcı | 2/7 | 2,95 |
| 06.04.2026 | Şanlıurfa | KV-8 | 1900 Kum | The Hocus | Y. Cengiz | 1/12 | 3,85 |
| 23.03.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1200 Kum | Legandary Warrıor | E. Akkılıç | 8/11 | 25,90 |
| 11.03.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1900 Kum | Legandary Warrıor | İ. Katar | 6/6 | 13,60 |
Sık sorulanlar
Murat Doğan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 32 koşuda 8 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Murat Doğan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 20.10.2026, Adana.
Murat Doğan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 26 koşu, 7 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.