Antrenör
Mithat Katı
Mithat Katı'ın atları son 12 ayda 44 koşuya çıktı, 9 birincilik ve 15 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (33 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mithat Katı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 39 | 8 | 2 | 3 | %20,5 | %33,3 | – |
| Son 12 ay | 44 | 9 | 2 | 4 | %20,5 | %34,1 | – |
| 2020'den bu yana | 344 | 36 | 20 | 24 | %10,5 | %23,3 | −%43,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 25.10.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 39 | 8 | 2 | 3 | %20,5 | %33,3 |
| 2025 | 66 | 11 | 4 | 2 | %16,7 | %25,8 |
| 2024 | 38 | 3 | 2 | 2 | %7,9 | %18,4 |
| 2023 | 61 | 6 | 6 | 4 | %9,8 | %26,2 |
| 2022 | 42 | 2 | 1 | 5 | %4,8 | %19,0 |
| 2021 | 84 | 6 | 5 | 7 | %7,1 | %21,4 |
| 2020 | 14 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,1* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 33 | 9 | 1 | 3 | %27,3 | %39,4 |
| Ankara | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| İstanbul | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 16 | 1 | 0 | 4 | %6,3* | %31,3* |
| Çim · Normal | 15 | 1 | 1 | 0 | %6,7* | %13,3* |
| Sentetik · Normal | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 3 | 0 | 0 | 3/3 | 3/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 2 | 1 | 0 | 2/3 | 3/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| 1201–1600 m | 23 | 4 | 2 | 3 | %17,4* | %39,1* |
| 1601–2000 m | 11 | 4 | 0 | 0 | %36,4* | %36,4* |
| 2001+ m | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 40 | 9 | 2 | 4 | %22,5 | %37,5 |
| İngiliz | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| Maiden | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| Handikap | 8 | 3 | 1 | 1 | 3/8 | 5/8 |
| KV-8 | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
| KV-6 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Satış | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 258 | 28 | 15 | 16 | %10,9 | %22,9 |
| Ankara | 71 | 4 | 3 | 6 | %5,6 | %18,3 |
| İstanbul | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| Bursa | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
| Antalya | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Şanlıurfa | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 170 | 18 | 7 | 14 | %10,6 | %22,9 |
| Çim · Normal | 129 | 9 | 11 | 7 | %7,0 | %20,9 |
| Kum · Nemli | 10 | 2 | 1 | 0 | %20,0* | %30,0* |
| Kum · Sulu | 7 | 4 | 0 | 1 | 4/7 | 5/7 |
| Sentetik · Normal | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| Kum · Islak | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 91 | 4 | 4 | 6 | %4,4 | %15,4 |
| 1201–1600 m | 161 | 15 | 11 | 14 | %9,3 | %24,8 |
| 1601–2000 m | 74 | 13 | 4 | 3 | %17,6 | %27,0 |
| 2001+ m | 18 | 4 | 1 | 1 | %22,2* | %33,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 260 | 32 | 13 | 20 | %12,3 | %25,0 |
| İngiliz | 84 | 4 | 7 | 4 | %4,8 | %17,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 116 | 7 | 6 | 11 | %6,0 | %20,7 |
| Handikap | 98 | 7 | 8 | 5 | %7,1 | %20,4 |
| Şartlı | 91 | 8 | 4 | 7 | %8,8 | %20,9 |
| KV-8 | 12 | 9 | 0 | 0 | %75,0* | %75,0* |
| KV-6 | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| KV-7 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Satış | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Maiden/Satış | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| KV-9 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Akyavuz | 7 | 1 | 0 | 2 | 1/7 | 3/7 |
| İ. Katı | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| S. Kaya | 6 | 4 | 0 | 0 | 4/6 | 4/6 |
| E. Çankaya | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| A. Çelik | 4 | 3 | 0 | 0 | 3/4 | 3/4 |
| M. Uyar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Kaya | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| F. Yücel | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Kıyak | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| S. Çelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Fermander | 15 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %13,3* |
| Liderkatı | 11 | 4 | 0 | 2 | %36,4* | %54,5* |
| Katı Zamanı | 4 | 4 | 0 | 0 | 4/4 | 4/4 |
| Jumper Man | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Katıcesur | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kazan Giril | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| Katısemihin Kızı | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Katı Canan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Queen Of The Solıd | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| RODİGÜLÜ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.2026 | Adana | Satış 1 | 1500 Sentetik | Kazan Giril | İ. Katı | 1/13 | 11,75 |
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2400 Sentetik | Fermander | M. Uyar | 8/8 | 31,25 |
| 06.09.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1200 Sentetik | Fermander | M. Uyar | 6/14 | 15,25 |
| 29.08.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1600 Çim | Fermander | E. Çankaya | 6/9 | 16,00 |
| 17.08.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Kazan Giril | İ. Katı | 3/12 | 10,50 |
| 17.07.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1600 Çim | Fermander | E. Çankaya | 7/12 | 7,00 |
| 11.07.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Katı Canan | B. Kılınç | 6/9 | 44,95 |
| 04.07.2026 | Ankara | KV-7 | 1200 Çim | Fermander | M. Kaya | 4/10 | 9,65 |
| 23.06.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Queen Of The Solıd | İ. Katı | 9/10 | 25,45 |
| 21.06.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1600 Çim | Fermander | M. Kaya | 2/11 | 7,90 |
| 12.06.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Çim | Fermander | N. Avci | 6/15 | 2,85 |
| 12.05.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Jumper Man | F. Yücel | 15/18 | 86,45 |
| 26.04.2026 | Adana | KV-6 | 1300 Çim | Katıcesur | E. Çankaya | 10/13 | 28,00 |
| 26.04.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2000 Kum | Liderkatı | E. Çankaya | 8/8 | 6,05 |
| 25.04.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Jumper Man | F. Yücel | 14/17 | 62,95 |
| 25.04.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Çim | Fermander | M. Akyavuz | 10/14 | 38,25 |
| 12.04.2026 | Adana | KV-7 | 1900 Kum | Liderkatı | S. Kaya | 5/6 | 2,50 |
| 12.04.2026 | Adana | Maiden | 1900 Kum | RODİGÜLÜ | İ. Katı | 7/8 | 19,95 |
| 11.04.2026 | Adana | Maiden | 1900 Çim | Jumper Man | İ. Katı | 12/14 | 15,40 |
| 04.04.2026 | Adana | Maiden | 1300 Çim | Katı Prenses | M. Kıyak | 8/11 | 51,95 |
Sık sorulanlar
Mithat Katı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 39 koşuda 8 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mithat Katı'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 25.10.2026, Adana.
Mithat Katı en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 33 koşu, 9 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.