Antrenör
Muhammed Karalı
Muhammed Karalı'ın atları son 12 ayda 53 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 16 ilk üç derece aldı. En çok Elazığ'da koştu (37 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Muhammed Karalı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 30 | 4 | 3 | 3 | %13,3 | %33,3 | – |
| Son 12 ay | 53 | 5 | 5 | 6 | %9,4 | %30,2 | −%61,3 |
| 2020'den bu yana | 2310 | 182 | 177 | 197 | %7,9 | %24,1 | −%39,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 24.06.2026, Elazığ.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 30 | 4 | 3 | 3 | %13,3 | %33,3 |
| 2025 | 113 | 10 | 16 | 11 | %8,8 | %32,7 |
| 2024 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2023 | 269 | 25 | 21 | 19 | %9,3 | %24,2 |
| 2022 | 764 | 53 | 44 | 70 | %6,9 | %21,9 |
| 2021 | 671 | 48 | 57 | 58 | %7,2 | %24,3 |
| 2020 | 461 | 42 | 36 | 36 | %9,1 | %24,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 37 | 3 | 4 | 4 | %8,1 | %29,7 |
| Şanlıurfa | 10 | 2 | 1 | 0 | %20,0* | %30,0* |
| Diyarbakır | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 44 | 5 | 4 | 6 | %11,4 | %34,1 |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 20 | 1 | 2 | 1 | %5,0* | %20,0* |
| 1201–1600 m | 20 | 4 | 2 | 2 | %20,0* | %40,0* |
| 1601–2000 m | 13 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %30,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 33 | 3 | 3 | 5 | %9,1 | %33,3 |
| Arap | 20 | 2 | 2 | 1 | %10,0* | %25,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 21 | 1 | 2 | 4 | %4,8* | %33,3* |
| Şartlı | 14 | 1 | 2 | 0 | %7,1* | %21,4* |
| Maiden | 12 | 3 | 1 | 2 | %25,0* | %50,0* |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 892 | 76 | 58 | 67 | %8,5 | %22,5 |
| Elazığ | 795 | 56 | 68 | 71 | %7,0 | %24,5 |
| Diyarbakır | 584 | 47 | 48 | 53 | %8,0 | %25,3 |
| Adana | 27 | 2 | 3 | 5 | %7,4* | %37,0* |
| Ankara | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 2114 | 172 | 159 | 185 | %8,1 | %24,4 |
| Kum · Nemli | 105 | 4 | 10 | 8 | %3,8 | %21,0 |
| Kum · Islak | 52 | 3 | 6 | 2 | %5,8 | %21,2 |
| Kum · Sulu | 22 | 2 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| Çim · Normal | 16 | 1 | 2 | 2 | %6,3* | %31,3* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 863 | 68 | 67 | 83 | %7,9 | %25,3 |
| 1201–1600 m | 542 | 42 | 50 | 46 | %7,7 | %25,5 |
| 1601–2000 m | 879 | 71 | 58 | 67 | %8,1 | %22,3 |
| 2001+ m | 26 | 1 | 2 | 1 | %3,8* | %15,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1200 | 109 | 96 | 112 | %9,1 | %26,4 |
| Arap | 1110 | 73 | 81 | 85 | %6,6 | %21,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 836 | 61 | 70 | 78 | %7,3 | %25,0 |
| Handikap | 819 | 66 | 64 | 63 | %8,1 | %23,6 |
| Maiden | 533 | 40 | 36 | 48 | %7,5 | %23,3 |
| KV-6 | 50 | 8 | 3 | 2 | %16,0 | %26,0 |
| KV-7 | 29 | 5 | 2 | 3 | %17,2* | %34,5* |
| A | 19 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %5,3* |
| KV-8 | 19 | 2 | 1 | 2 | %10,5* | %26,3* |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Aktürk | 10 | 1 | 1 | 2 | %10,0* | %40,0* |
| M. Doğan | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| M. Taşkaya | 5 | 2 | 1 | 1 | 2/5 | 4/5 |
| H. Altundağ | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| N. Altın | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Y. Cengiz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İ. Katar | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Akdemir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ç. Canpolat | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Bayar | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Goodbye | 3 | 1 | 1 | 1 | 1/3 | 3/3 |
| Büyük Poyraz | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| The Dominator | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ay Çölü | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| İnan Otuzyedi | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| Hayatın Sesi | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Yürekli Hanım | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Abeheyran | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Atlantic Black | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Çevik Prenses | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.06.2026 | Elazığ | Handikap 13 | 1200 Kum | Ay Çölü | S. Kaplan | 10/15 | 17,75 |
| 24.06.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 1600 Kum | Boston Lıght | M. Taşkaya | 1/11 | 3,35 |
| 24.06.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 1600 Kum | Gök Berk | A. Akdemir | 11/11 | 9,60 |
| 24.06.2026 | Elazığ | KV-7 | 1500 Kum | Hilvanlıoğlu | N. Altın | 5/9 | 4,75 |
| 24.06.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Goodbye | M. Taşkaya | 1/14 | 2,70 |
| 22.06.2026 | Elazığ | Maiden | 1500 Kum | Umutlu Tay | Ç. Canpolat | 11/16 | 96,65 |
| 22.06.2026 | Elazığ | Handikap 13 | 1500 Kum | Büyük Poyraz | A. Bayar | 3/12 | 3,15 |
| 20.06.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1200 Kum | Bellafina | İ. Akyavuz | 7/8 | 1,45 |
| 20.06.2026 | Diyarbakır | Handikap 16 | 1800 Kum | My Iron | L. Taptık | 3/13 | 31,15 |
| 20.06.2026 | Diyarbakır | Handikap 16 | 1800 Kum | Towson | M. Şakir | 8/13 | 14,05 |
| 15.06.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Hifanınoğlu | H. Altundağ | 1/15 | 8,35 |
| 15.06.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | İnan Otuzyedi | H. Altundağ | 1/15 | 2,90 |
| 20.05.2026 | Elazığ | Maiden | 1100 Kum | İnan Otuzyedi | N. Altın | 2/12 | 12,55 |
| 06.05.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 1200 Kum | Hayatın Sesi | N. Altın | 11/11 | 5,85 |
| 06.05.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 1200 Kum | Yürekli Hanım | H. Yönden | 10/11 | 25,95 |
| 06.05.2026 | Elazığ | KV-7 | 1600 Kum | Aşan Gold | Y. Cengiz | 4/7 | 7,85 |
| 29.04.2026 | Elazığ | Maiden | 1100 Kum | Kızım İlkim | İ. Katar | 11/11 | 14,05 |
| 29.04.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 1900 Kum | Abeheyran | H. Altunkılıç | 2/7 | 9,90 |
| 29.04.2026 | Elazığ | Maiden | 1100 Kum | Son Kraliçe | A. Bayar | 5/10 | 18,00 |
| 28.04.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1900 Kum | Hayatın Sesi | H. Altundağ | 7/8 | 10,50 |
Sık sorulanlar
Muhammed Karalı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 30 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Muhammed Karalı'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 24.06.2026, Elazığ.
Muhammed Karalı en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Elazığ'da: 37 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.