Antrenör
Ramazan Akduman
Ramazan Akduman'ın atları son 12 ayda 68 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 10 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (29 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ramazan Akduman antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 60 | 3 | 1 | 4 | %5,0 | %13,3 | −%39,4 |
| Son 12 ay | 68 | 3 | 3 | 4 | %4,4 | %14,7 | −%46,5 |
| 2020'den bu yana | 453 | 38 | 37 | 39 | %8,4 | %25,2 | −%46,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 30.10.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 60 | 3 | 1 | 4 | %5,0 | %13,3 |
| 2025 | 58 | 3 | 6 | 4 | %5,2 | %22,4 |
| 2024 | 94 | 9 | 8 | 12 | %9,6 | %30,9 |
| 2023 | 69 | 6 | 8 | 6 | %8,7 | %29,0 |
| 2022 | 65 | 4 | 2 | 5 | %6,2 | %16,9 |
| 2021 | 49 | 8 | 5 | 4 | %16,3 | %34,7 |
| 2020 | 58 | 5 | 7 | 4 | %8,6 | %27,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 29 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %6,9* |
| Antalya | 27 | 3 | 3 | 2 | %11,1* | %29,6* |
| Kocaeli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| İstanbul | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 21 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %4,8* |
| Çim · Normal | 19 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %10,5* |
| Sentetik · Normal | 19 | 2 | 2 | 2 | %10,5* | %31,6* |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| 1201–1600 m | 28 | 2 | 0 | 2 | %7,1* | %14,3* |
| 1601–2000 m | 24 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %12,5* |
| 2001+ m | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 39 | 3 | 3 | 4 | %7,7 | %25,6 |
| İngiliz | 29 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 40 | 3 | 3 | 4 | %7,5 | %25,0 |
| Şartlı | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Maiden | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 300 | 25 | 27 | 25 | %8,3 | %25,7 |
| İzmir | 45 | 3 | 3 | 5 | %6,7 | %24,4 |
| Kocaeli | 43 | 5 | 2 | 5 | %11,6 | %27,9 |
| İstanbul | 33 | 2 | 2 | 0 | %6,1 | %12,1 |
| Antalya | 29 | 3 | 3 | 3 | %10,3* | %31,0* |
| Ankara | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 186 | 9 | 16 | 14 | %4,8 | %21,0 |
| Çim · Normal | 146 | 14 | 12 | 16 | %9,6 | %28,8 |
| Sentetik · Normal | 38 | 3 | 3 | 2 | %7,9 | %21,1 |
| Kum · Nemli | 20 | 4 | 1 | 2 | %20,0* | %35,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 18 | 1 | 1 | 2 | %5,6* | %22,2* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 18 | 2 | 1 | 1 | %11,1* | %22,2* |
| Çim · Yumuşak | 13 | 3 | 1 | 1 | %23,1* | %38,5* |
| Kum · Islak | 9 | 2 | 2 | 0 | 2/9 | 4/9 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 84 | 8 | 2 | 9 | %9,5 | %22,6 |
| 1201–1600 m | 238 | 24 | 22 | 16 | %10,1 | %26,1 |
| 1601–2000 m | 115 | 6 | 10 | 11 | %5,2 | %23,5 |
| 2001+ m | 16 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %37,5* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 319 | 28 | 25 | 27 | %8,8 | %25,1 |
| İngiliz | 134 | 10 | 12 | 12 | %7,5 | %25,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 180 | 16 | 20 | 17 | %8,9 | %29,4 |
| Şartlı | 145 | 9 | 7 | 9 | %6,2 | %17,2 |
| Maiden | 99 | 9 | 10 | 11 | %9,1 | %30,3 |
| Satış | 12 | 2 | 0 | 0 | %16,7* | %16,7* |
| KV-6 | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Aslan | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| M. Turan | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| H. Gökçe | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| M. Tekpetek | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| S. Tırpan | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| E. Akpınar | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| C. Paso | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| O. Gökçe | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| U. Temur | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| T. Alıcı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dilhun | 20 | 1 | 3 | 4 | %5,0* | %40,0* |
| Zıpkın Osman | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Queen Of Happiness | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Sınır Kartalı | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Uğurlu Nilgün | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Lunatıc Tıme | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Taçyele | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Sahafbey | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Deep Nature River | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Schami | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Kum | Dilhun | Y. Gökçe | 5/17 | 8,80 |
| 12.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1200 Çim | Dilhun | M. Turan | 5/13 | 16,10 |
| 05.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1700 Çim | Dilhun | E. Akpınar | 3/12 | 3,50 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1800 Kum | Queen Of Happiness | H. Gökçe | 11/11 | 179,00 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1800 Çim | Sınır Kartalı | C. Paso | 19/20 | 49,35 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1800 Çim | Sahafbey | O. Gökçe | 19/19 | 67,35 |
| 21.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Çim | Dilhun | E. Akpınar | 3/13 | 13,35 |
| 18.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Çim | Sahafbey | M. Göl | 19/19 | 55,95 |
| 14.09.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2000 Çim | Sınır Kartalı | C. Paso | 10/11 | 64,15 |
| 12.09.2026 | İzmir | Handikap 14 | 2000 Kum | Queen Of Happiness | M. Çiçek | 13/15 | 12,30 |
| 11.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Dilhun | E. Akpınar | 7/19 | 31,05 |
| 31.08.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1800 Çim | Sahafbey | İ. Gün | 14/18 | 64,40 |
| 31.08.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Sınır Kartalı | C. Paso | 12/13 | 73,85 |
| 30.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Dilhun | A. Aslan | 14/16 | 28,05 |
| 25.08.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1400 Kum | Uğurlu Nilgün | T. Alıcı | 13/16 | 42,45 |
| 25.08.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1400 Kum | Queen Of Happiness | H. Gökçe | 5/9 | 37,75 |
| 17.08.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1900 Kum | Queen Of Happiness | H. Gökçe | 8/9 | 53,20 |
| 14.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1700 Çim | Dilhun | B. Mırık | 4/15 | 29,45 |
| 13.08.2026 | Kocaeli | Satış 1 | 1400 Kum | Uğurlu Nilgün | H. Gökçe | –/14 | 41,45 |
| 07.08.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1800 Çim | Uğurlu Nilgün | H. Gökçe | 11/14 | 52,60 |
Sık sorulanlar
Ramazan Akduman bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 60 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ramazan Akduman'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 30.10.2026, Bursa.
Ramazan Akduman en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 29 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.