Apranti (AP)AP nedir?
Göktan Kayıp
Göktan Kayıp son 12 ayda 45 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 4 ilk üç derece aldı. En çok Diyarbakır'da koştu (19 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Göktan Kayıp jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 45 | 2 | 2 | 0 | %4,4 | %8,9 | – |
| Son 12 ay | 45 | 2 | 2 | 0 | %4,4 | %8,9 | – |
| 2020'den bu yana | 404 | 6 | 19 | 15 | %1,5 | %9,9 | −%69,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 17.10.2026, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 45 | 2 | 2 | 0 | %4,4 | %8,9 |
| 2025 | 12 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %8,3* |
| 2024 | 82 | 1 | 2 | 4 | %1,2 | %8,5 |
| 2023 | 145 | 2 | 13 | 11 | %1,4 | %17,9 |
| 2022 | 47 | 0 | 1 | 0 | %0,0 | %2,1 |
| 2021 | 33 | 0 | 0 | 0 | %0,0 | %0,0 |
| 2020 | 40 | 1 | 0 | 0 | %2,5 | %2,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Diyarbakır | 19 | 1 | 0 | 0 | %5,3* | %5,3* |
| Şanlıurfa | 12 | 1 | 1 | 0 | %8,3* | %16,7* |
| İstanbul | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Elazığ | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 32 | 2 | 1 | 0 | %6,3 | %9,4 |
| Kum · Sulu | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 1201–1600 m | 9 | 0 | 2 | 0 | 0/9 | 2/9 |
| 1601–2000 m | 20 | 2 | 0 | 0 | %10,0* | %10,0* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 27 | 1 | 2 | 0 | %3,7* | %11,1* |
| İngiliz | 18 | 1 | 0 | 0 | %5,6* | %5,6* |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 114 | 0 | 4 | 7 | %0,0 | %9,6 |
| İstanbul | 98 | 2 | 7 | 6 | %2,0 | %15,3 |
| İzmir | 71 | 0 | 2 | 0 | %0,0 | %2,8 |
| Antalya | 52 | 2 | 3 | 2 | %3,8 | %13,5 |
| Bursa | 21 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %9,5* |
| Diyarbakır | 19 | 1 | 0 | 0 | %5,3* | %5,3* |
| Şanlıurfa | 12 | 1 | 1 | 0 | %8,3* | %16,7* |
| Adana | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Elazığ | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 188 | 3 | 8 | 7 | %1,6 | %9,6 |
| Sentetik · Normal | 94 | 2 | 8 | 4 | %2,1 | %14,9 |
| Çim · Normal | 62 | 0 | 1 | 2 | %0,0 | %4,8 |
| Kum · Nemli | 36 | 1 | 1 | 2 | %2,8 | %11,1 |
| Kum · Sulu | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Kum · Islak | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 88 | 1 | 1 | 2 | %1,1 | %4,5 |
| 1201–1600 m | 189 | 1 | 12 | 12 | %0,5 | %13,2 |
| 1601–2000 m | 105 | 3 | 5 | 1 | %2,9 | %8,6 |
| 2001+ m | 22 | 1 | 1 | 0 | %4,5* | %9,1* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 282 | 4 | 11 | 12 | %1,4 | %9,6 |
| İngiliz | 122 | 2 | 8 | 3 | %1,6 | %10,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Altundağ | 10 | 1 | 0 | 0 | %10,0* | %10,0* |
| E. Açmaz | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| A. Zengin | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Kaya | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| S. Karakeçili | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Buluç | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| H. Karabulut | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| S. Çiftçi | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| H. Tekinalp | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| F. Bakır | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Power Of Red | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kutup Kızı | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Fly Yazıcı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Atik Hasan | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| King Genaral | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kara Maho | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Broos Win | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Alperin Oğlu | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Durugözeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Meymene | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1200 Kum | King Genaral | H. Tekinalp | 10/15 | 36,60 |
| 17.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 15 | 1800 Kum | Kara Maho | M. Kaya | 4/11 | 22,00 |
| 17.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Broos Win | E. Açmaz | 11/12 | 42,50 |
| 17.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 5 | 2000 Kum | Kutup Kızı | S. Karakeçili | 8/8 | 14,30 |
| 14.10.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1800 Kum | Alperin Oğlu | F. Bakır | 10/13 | 27,05 |
| 14.10.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Durugözeli | A. Işık | 12/14 | 81,20 |
| 14.10.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 2000 Kum | Meymene | M. Buluç | 4/8 | 6,90 |
| 14.10.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1200 Kum | Canu Ciger | B. Cengiz | 7/13 | 33,60 |
| 14.10.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Edepli | M. Buluç | 5/12 | 53,60 |
| 12.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1800 Kum | Shıne | E. Açmaz | 10/17 | 47,85 |
| 12.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1800 Kum | Crazy River | R. Gümüş | 12/14 | 38,05 |
| 10.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 15 | 1800 Kum | Super Show | M. Kaya | 13/14 | 17,10 |
| 21.06.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Araslı Torunu | H. Yeşilbudak | 12/12 | 65,20 |
| 21.06.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 2100 Çim | Fly Yazıcı | S. Günaydın | 9/9 | 63,75 |
| 15.06.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1800 Kum | King Ensar | S. Altundağ | 4/16 | 46,05 |
| 15.06.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Canoğlu Yıldızı | S. Altundağ | 7/15 | 53,85 |
| 15.06.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1300 Kum | Şal Kızı | M. Aslan | 15/17 | 81,25 |
| 15.06.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1900 Kum | Ömerinoğlu | E. Açmaz | 1/18 | 45,10 |
| 15.06.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | İkinci Şans | A. Zengin | 11/15 | 96,90 |
| 15.06.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Garncho | S. Karakeçili | 12/15 | 47,65 |
Sık sorulanlar
Göktan Kayıp bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 45 koşuda 2 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Göktan Kayıp bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 17.10.2026, Diyarbakır.
Göktan Kayıp en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Diyarbakır'da: 19 koşu, 1 birincilik.
Göktan Kayıp apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.