Antrenör
Sinan Altundağ
Sinan Altundağ'ın atları son 12 ayda 44 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 7 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (18 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Sinan Altundağ antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 39 | 3 | 0 | 2 | %7,7 | %12,8 | – |
| Son 12 ay | 44 | 3 | 2 | 2 | %6,8 | %15,9 | – |
| 2020'den bu yana | 267 | 15 | 14 | 20 | %5,6 | %18,4 | −%46,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 15.06.2026, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 39 | 3 | 0 | 2 | %7,7 | %12,8 |
| 2025 | 125 | 7 | 14 | 10 | %5,6 | %24,8 |
| 2024 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| 2023 | 23 | 1 | 0 | 1 | %4,3* | %8,7* |
| 2022 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| 2021 | 52 | 0 | 0 | 5 | %0,0 | %9,6 |
| 2020 | 13 | 4 | 0 | 2 | %30,8* | %46,2* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 18 | 2 | 0 | 2 | %11,1* | %22,2* |
| Diyarbakır | 15 | 1 | 0 | 0 | %6,7* | %6,7* |
| İstanbul | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| İzmir | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| Elazığ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 38 | 3 | 1 | 2 | %7,9 | %15,8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 20 | 2 | 1 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| 1201–1600 m | 12 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %8,3* |
| 1601–2000 m | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 24 | 1 | 2 | 1 | %4,2* | %16,7* |
| İngiliz | 20 | 2 | 0 | 1 | %10,0* | %15,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 19 | 2 | 1 | 0 | %10,5* | %15,8* |
| Maiden | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| Handikap | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 170 | 9 | 10 | 12 | %5,3 | %18,2 |
| Bursa | 35 | 3 | 2 | 5 | %8,6 | %28,6 |
| Şanlıurfa | 18 | 2 | 0 | 2 | %11,1* | %22,2* |
| Diyarbakır | 16 | 1 | 0 | 0 | %6,3* | %6,3* |
| İstanbul | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Kocaeli | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Elazığ | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Antalya | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Ankara | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 158 | 12 | 7 | 11 | %7,6 | %19,0 |
| Çim · Normal | 59 | 1 | 6 | 2 | %1,7 | %15,3 |
| Kum · Islak | 13 | 1 | 0 | 2 | %7,7* | %23,1* |
| Kum · Nemli | 12 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %16,7* |
| Sentetik · Normal | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 76 | 8 | 4 | 7 | %10,5 | %25,0 |
| 1201–1600 m | 114 | 4 | 8 | 7 | %3,5 | %16,7 |
| 1601–2000 m | 68 | 3 | 2 | 3 | %4,4 | %11,8 |
| 2001+ m | 9 | 0 | 0 | 3 | 0/9 | 3/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 191 | 12 | 13 | 16 | %6,3 | %21,5 |
| İngiliz | 76 | 3 | 1 | 4 | %3,9 | %10,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 91 | 4 | 4 | 5 | %4,4 | %14,3 |
| Handikap | 86 | 5 | 7 | 7 | %5,8 | %22,1 |
| Maiden | 63 | 5 | 2 | 6 | %7,9 | %20,6 |
| Satış | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| KV-8 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Maiden/Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| G. Kayıp | 10 | 1 | 0 | 0 | %10,0* | %10,0* |
| H. Sarıdal | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| B. Sarıdal | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| İ. Akın | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Altundağ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Çankaya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Altın | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| S. Kaplan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| A. Akdemir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| F. Yardımcı | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kutup Kızı | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Fantastic Flame | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| King Ensar | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Mon Nia | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Power Of Red | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Hüsnügülüm | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Anatolian King | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kuruçay | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Canoğlu Yıldızı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| King İhsan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.06.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1800 Kum | King Ensar | G. Kayıp | 4/16 | 46,05 |
| 15.06.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Canoğlu Yıldızı | G. Kayıp | 7/15 | 53,85 |
| 13.06.2026 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1200 Kum | Mon Nia | H. Sarıdal | 13/15 | 24,70 |
| 13.06.2026 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1200 Kum | Power Of Red | G. Kayıp | 12/15 | 5,90 |
| 10.06.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Zeynep Dream | H. Sarıdal | 14/14 | 46,75 |
| 10.06.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 1700 Kum | Kutup Kızı | H. Sarıdal | 8/13 | 11,55 |
| 08.06.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | King Baldwın | S. Kaplan | 1/8 | 24,40 |
| 08.06.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 2100 Kum | King Ensar | B. Sarıdal | 11/16 | 44,35 |
| 08.06.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1300 Kum | King İhsan | A. Akdemir | 7/17 | 9,40 |
| 08.06.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1200 Kum | Starşah | F. Yardımcı | 1/8 | 4,30 |
| 06.06.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Alghabra | G. Kayıp | 8/14 | 23,70 |
| 06.06.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Toprak Çiçeği | H. Sarıdal | 14/14 | 23,70 |
| 06.06.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1800 Kum | Power Of Red | G. Kayıp | 9/12 | 8,20 |
| 06.06.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1800 Kum | Yakoo | H. Sarıdal | 12/12 | 8,20 |
| 06.06.2026 | Diyarbakır | Handikap 15 | 1200 Kum | Mon Nia | G. Kayıp | 9/14 | 48,50 |
| 01.06.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1200 Kum | Yağmur Ece | A. Çankaya | 8/9 | 31,30 |
| 30.05.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1100 Kum | Toprak Çiçeği | G. Kayıp | 9/15 | 50,90 |
| 30.05.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1100 Kum | Canoğlu Yıldızı | İ. Akın | 10/15 | 45,65 |
| 30.05.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1800 Kum | Kutup Kızı | G. Kayıp | 1/6 | 8,95 |
| 30.05.2026 | Diyarbakır | Handikap 15 | 1200 Kum | Mon Nia | H. Yönden | 7/13 | 16,60 |
Sık sorulanlar
Sinan Altundağ bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 39 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Sinan Altundağ'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 15.06.2026, Şanlıurfa.
Sinan Altundağ en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 18 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.