Antrenör
Reşat Gümüş
Reşat Gümüş'ın atları son 12 ayda 13 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (13 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Reşat Gümüş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* | – |
| Son 12 ay | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* | – |
| 2020'den bu yana | 15 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 26.10.2026, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2025 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2023 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| 1201–1600 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 1601–2000 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Arap | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Handikap | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Şartlı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 15 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| 1201–1600 m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| 1601–2000 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Arap | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Handikap | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Şartlı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Çelik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| S. Kaplan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Çankaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G. Kayıp | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ç. Canpolat | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İ. Akın | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| N. Demir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Y. Çelikbaş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İ. Akyavuz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| N. Altın | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Birsenem | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Gülbahar | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Son Of Light | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| My Monica | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Crazy River | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Pixel | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1200 Kum | Son Of Light | A. Çankaya | 7/15 | 14,75 |
| 12.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1800 Kum | Birsenem | M. Çelik | 12/17 | 54,15 |
| 12.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1800 Kum | Crazy River | G. Kayıp | 12/14 | 38,05 |
| 05.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1200 Kum | Birsenem | Ç. Canpolat | 17/17 | 41,70 |
| 05.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Son Of Light | M. Çelik | 12/14 | 18,95 |
| 28.09.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1800 Kum | Birsenem | İ. Akın | 16/18 | 16,95 |
| 14.09.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Birsenem | M. Çelik | 5/16 | 38,95 |
| 14.09.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Pixel | N. Demir | 13/13 | 23,65 |
| 01.06.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | My Monica | S. Kaplan | 10/10 | 40,20 |
| 11.05.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1100 Kum | My Monica | S. Kaplan | 9/10 | 28,10 |
| 14.01.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Gülbahar | Y. Çelikbaş | 12/12 | 14,25 |
| 17.12.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Gülbahar | İ. Akyavuz | 6/11 | 8,60 |
| 08.12.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Gülbahar | N. Altın | 7/11 | 6,25 |
| 06.12.2023 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Hiramar | M. Turan | 7/10 | 24,85 |
| 22.11.2023 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Hiramar | M. Turan | 9/10 | 20,95 |
Sık sorulanlar
Reşat Gümüş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 11 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Reşat Gümüş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 26.10.2026, Şanlıurfa.
Reşat Gümüş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 13 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.