Jokey
Feyzullah Avcı
Feyzullah Avcı son 12 ayda 66 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 8 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (66 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Feyzullah Avcı jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 57 | 1 | 2 | 5 | %1,8 | %14,0 | −%93,5 |
| Son 12 ay | 66 | 1 | 2 | 5 | %1,5 | %12,1 | −%94,4 |
| 2020'den bu yana | 483 | 20 | 29 | 34 | %4,1 | %17,2 | −%64,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 17.09.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 57 | 1 | 2 | 5 | %1,8 | %14,0 |
| 2025 | 65 | 2 | 0 | 3 | %3,1 | %7,7 |
| 2024 | 60 | 4 | 6 | 4 | %6,7 | %23,3 |
| 2023 | 47 | 2 | 3 | 4 | %4,3 | %19,1 |
| 2022 | 80 | 3 | 7 | 5 | %3,8 | %18,8 |
| 2021 | 119 | 7 | 8 | 13 | %5,9 | %23,5 |
| 2020 | 55 | 1 | 3 | 0 | %1,8 | %7,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 66 | 1 | 2 | 5 | %1,5 | %12,1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 44 | 1 | 2 | 3 | %2,3 | %13,6 |
| Kum · Nemli | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Normal | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 13 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %23,1* |
| 1201–1600 m | 35 | 1 | 2 | 2 | %2,9 | %14,3 |
| 1601–2000 m | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 44 | 0 | 1 | 3 | %0,0 | %9,1 |
| Arap | 22 | 1 | 1 | 2 | %4,5* | %18,2* |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 460 | 20 | 26 | 31 | %4,3 | %16,7 |
| Kocaeli | 10 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %30,0* |
| Bursa | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 269 | 13 | 18 | 19 | %4,8 | %18,6 |
| Çim · Normal | 141 | 6 | 7 | 7 | %4,3 | %14,2 |
| Kum · Nemli | 24 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %12,5* |
| Kum · Islak | 18 | 1 | 2 | 1 | %5,6* | %22,2* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Kum · Sulu | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 157 | 8 | 13 | 14 | %5,1 | %22,3 |
| 1201–1600 m | 208 | 8 | 11 | 17 | %3,8 | %17,3 |
| 1601–2000 m | 100 | 4 | 5 | 2 | %4,0 | %11,0 |
| 2001+ m | 18 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,6* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 332 | 13 | 18 | 23 | %3,9 | %16,3 |
| Arap | 151 | 7 | 11 | 11 | %4,6 | %19,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Ataş | 12 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %16,7* |
| N. Gönültaş | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| S. Gözüngü | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| H. Kurt | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| M. Pakel | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Yayan | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| A. Öksüzler | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Özmüş | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| S. Şahyazıcı | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| S. Minasoğlu | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vahşi Yıldız | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| Bay Turbo | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Kolostrum | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Night Runner | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Bayan Julie | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Noor Iron | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Bodrum Ağası | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Erdağı | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Flying Dragon | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| War Prince | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1200 Kum | Efor | A. Ataş | 3/16 | 26,45 |
| 17.09.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 2000 Kum | Aegean Tiz | M. Yalçın | 10/12 | 64,50 |
| 03.09.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1400 Kum | Noor Iron | M. Karaca | 5/14 | 21,40 |
| 22.08.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Babil | M. Yayan | 10/11 | 20,85 |
| 16.08.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Esence | S. Şahyazıcı | 3/8 | 4,55 |
| 09.08.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | Noor Iron | T. Vatansever | 7/11 | 38,05 |
| 09.08.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Bodrum Ağası | A. Öksüzler | 14/15 | 50,80 |
| 09.08.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Kafkasya Gülü | A. Şen | 5/5 | 19,90 |
| 08.08.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Süleyman Ağa | A. Öksüzler | 4/9 | 2,35 |
| 25.07.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1400 Kum | Erdağı | M. Yayan | 2/12 | 3,95 |
| 12.07.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Erdağı | M. Yayan | 3/11 | 5,80 |
| 12.07.2026 | İzmir | KV-6 | 2100 Kum | Beratım | A. Ataş | 8/11 | 7,35 |
| 11.07.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Hankuş | N. Turan | 1/8 | 3,70 |
| 04.07.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Flying Dragon | S. Minasoğlu | 2/20 | 28,45 |
| 04.07.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | War Prince | S. Şahyazıcı | 14/20 | 78,25 |
| 21.06.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | War Prince | F. Ceylan | 12/13 | 28,70 |
| 21.06.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 2200 Kum | Bay Turbo | N. Gönültaş | –/12 | 39,90 |
| 14.06.2026 | İzmir | Maiden | 2000 Kum | Flying Dragon | S. Minasoğlu | 8/12 | 22,40 |
| 14.06.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Bay Turbo | N. Gönültaş | 12/12 | 41,10 |
| 30.05.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2200 Kum | Bay Turbo | N. Gönültaş | 13/13 | 44,20 |
Sık sorulanlar
Feyzullah Avcı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 57 koşuda 1 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Feyzullah Avcı bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 17.09.2026, İzmir.
Feyzullah Avcı en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 66 koşu, 1 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.