Antrenör
Adil Ocak
Adil Ocak'ın atları son 12 ayda 17 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 1 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (17 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Adil Ocak antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* | – |
| Son 12 ay | 17 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,9* | – |
| 2020'den bu yana | 204 | 17 | 16 | 27 | %8,3 | %29,4 | −%67,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 10.03.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2025 | 45 | 4 | 3 | 4 | %8,9 | %24,4 |
| 2024 | 36 | 3 | 3 | 3 | %8,3 | %25,0 |
| 2023 | 24 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %20,8* |
| 2022 | 18 | 2 | 4 | 4 | %11,1* | %55,6* |
| 2021 | 49 | 6 | 3 | 8 | %12,2 | %34,7 |
| 2020 | 22 | 2 | 2 | 4 | %9,1* | %36,4* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 17 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,9* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1201–1600 m | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| 1601–2000 m | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Arap | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Maiden | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Handikap | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 78 | 3 | 5 | 8 | %3,8 | %20,5 |
| Ankara | 57 | 7 | 5 | 12 | %12,3 | %42,1 |
| Antalya | 53 | 3 | 5 | 5 | %5,7 | %24,5 |
| Kocaeli | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
| İstanbul | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Bursa | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| İzmir | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 104 | 9 | 7 | 16 | %8,7 | %30,8 |
| Çim · Normal | 41 | 5 | 5 | 4 | %12,2 | %34,1 |
| Sentetik · Normal | 24 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| Kum · Nemli | 13 | 2 | 1 | 0 | %15,4* | %23,1* |
| Kum · Islak | 10 | 1 | 0 | 0 | %10,0* | %10,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 14 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %14,3* |
| 1201–1600 m | 93 | 11 | 5 | 10 | %11,8 | %28,0 |
| 1601–2000 m | 68 | 3 | 7 | 14 | %4,4 | %35,3 |
| 2001+ m | 29 | 3 | 3 | 2 | %10,3* | %27,6* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 166 | 13 | 15 | 23 | %7,8 | %30,7 |
| Arap | 38 | 4 | 1 | 4 | %10,5 | %23,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 74 | 9 | 7 | 10 | %12,2 | %35,1 |
| Şartlı | 64 | 4 | 4 | 9 | %6,3 | %26,6 |
| Maiden | 37 | 0 | 3 | 4 | %0,0 | %18,9 |
| G | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| KV-7 | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Satış | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| KV-6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| A | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| F. Sansar | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Çelik | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| E. Sincan | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| F. Çetinbaş | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| N. Demir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ö. Yıldırım | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Cankılıç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| F. Bebek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meadow | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Storm Force | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Hertelden | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Kanindo | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Life And Light | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Alin Sultan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Life And Light | F. Çetinbaş | 4/13 | 29,80 |
| 10.03.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Alin Sultan | F. Çetinbaş | 9/12 | 35,60 |
| 08.03.2026 | Adana | Maiden | 1800 Çim | Meadow | N. Demir | 8/13 | 19,95 |
| 07.03.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1900 Kum | Storm Force | Ö. Yıldırım | 5/8 | 18,15 |
| 07.03.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1900 Kum | Kanindo | S. Çelik | 8/8 | 26,05 |
| 22.02.2026 | Adana | KV-7 | 1900 Kum | Storm Force | E. Cankılıç | 5/8 | 8,35 |
| 15.02.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1900 Kum | Storm Force | F. Sansar | 4/5 | 14,70 |
| 15.02.2026 | Adana | Maiden | 1900 Kum | Meadow | F. Sansar | 5/8 | 11,90 |
| 24.01.2026 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Meadow | F. Sansar | 8/9 | 29,90 |
| 10.01.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1300 Kum | Meadow | F. Bebek | 8/9 | 7,55 |
| 30.12.2025 | Adana | Şartlı 5 | 1400 Kum | Kanindo | M. Çelik | 6/7 | 3,25 |
| 30.12.2025 | Adana | Şartlı 5 | 1400 Kum | Storm Force | A. Çelik | 5/7 | 4,00 |
| 21.12.2025 | Adana | Handikap 14 | 1400 Kum | Hertelden | E. Sincan | 4/7 | 2,60 |
| 20.12.2025 | Adana | KV-6 | 1900 Kum | Kanindo | M. Çelik | 4/8 | 8,90 |
| 09.12.2025 | Adana | Handikap 14 | 1900 Kum | Hertelden | M. Çelik | 3/8 | 3,95 |
| 30.11.2025 | Adana | Şartlı 4 | 2100 Kum | Hertelden | E. Sincan | 4/7 | 7,30 |
| 23.11.2025 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Kum | Hertelden | E. Sincan | 4/6 | 4,40 |
| 03.11.2025 | Bursa | KV-7 | 1400 Kum | Himalayan | S. Kaya | 1/8 | 1,65 |
| 19.10.2025 | Adana | Handikap 15 | 1500 Kum | Hertelden | E. Sincan | 1/10 | 10,55 |
| 28.09.2025 | Adana | Şartlı 3 | 2000 Çim | Hertelden | M. Keskin | 4/9 | 10,70 |
Sık sorulanlar
Adil Ocak bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 10 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Adil Ocak'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 10.03.2026, Adana.
Adil Ocak en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 17 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.