Antrenör
Fehmi Demir
Fehmi Demir'ın atları son 12 ayda 47 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 14 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (25 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Fehmi Demir antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 44 | 3 | 4 | 6 | %6,8 | %29,5 | – |
| Son 12 ay | 47 | 3 | 4 | 7 | %6,4 | %29,8 | – |
| 2020'den bu yana | 302 | 22 | 21 | 37 | %7,3 | %26,5 | −%39,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 44 | 3 | 4 | 6 | %6,8 | %29,5 |
| 2025 | 20 | 1 | 2 | 4 | %5,0* | %35,0* |
| 2024 | 65 | 4 | 3 | 6 | %6,2 | %20,0 |
| 2023 | 94 | 4 | 4 | 13 | %4,3 | %22,3 |
| 2022 | 79 | 10 | 8 | 8 | %12,7 | %32,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 25 | 2 | 1 | 7 | %8,0* | %40,0* |
| İstanbul | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Kocaeli | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Bursa | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Ankara | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 18 | 2 | 3 | 3 | %11,1* | %44,4* |
| Çim · Normal | 17 | 1 | 1 | 1 | %5,9* | %17,6* |
| Kum · Sulu | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 19 | 1 | 2 | 4 | %5,3* | %36,8* |
| 1201–1600 m | 16 | 1 | 2 | 3 | %6,3* | %37,5* |
| 1601–2000 m | 10 | 1 | 0 | 0 | %10,0* | %10,0* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 30 | 2 | 2 | 6 | %6,7 | %33,3 |
| İngiliz | 17 | 1 | 2 | 1 | %5,9* | %23,5* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 22 | 1 | 2 | 5 | %4,5* | %36,4* |
| Şartlı | 14 | 1 | 1 | 1 | %7,1* | %21,4* |
| Handikap | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Satış | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 157 | 13 | 10 | 23 | %8,3 | %29,3 |
| İstanbul | 111 | 8 | 7 | 12 | %7,2 | %24,3 |
| Kocaeli | 16 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %6,3* |
| Ankara | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| Bursa | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Şanlıurfa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 111 | 10 | 11 | 11 | %9,0 | %28,8 |
| Çim · Normal | 93 | 8 | 6 | 15 | %8,6 | %31,2 |
| Sentetik · Normal | 46 | 2 | 2 | 2 | %4,3 | %13,0 |
| Kum · Islak | 11 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %36,4* |
| Kum · Nemli | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 9 | 0 | 0 | 2 | 0/9 | 2/9 |
| Kum · Sulu | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 59 | 3 | 5 | 7 | %5,1 | %25,4 |
| 1201–1600 m | 129 | 8 | 12 | 13 | %6,2 | %25,6 |
| 1601–2000 m | 84 | 6 | 2 | 14 | %7,1 | %26,2 |
| 2001+ m | 30 | 5 | 2 | 3 | %16,7 | %33,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 151 | 15 | 12 | 21 | %9,9 | %31,8 |
| Arap | 151 | 7 | 9 | 16 | %4,6 | %21,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 94 | 8 | 5 | 9 | %8,5 | %23,4 |
| Handikap | 90 | 6 | 9 | 9 | %6,7 | %26,7 |
| Maiden | 60 | 4 | 5 | 10 | %6,7 | %31,7 |
| Satış | 42 | 3 | 2 | 5 | %7,1 | %23,8 |
| Maiden/Satış | 6 | 0 | 0 | 3 | 0/6 | 3/6 |
| KV-6 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kadın Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V. Demir | 12 | 1 | 0 | 4 | %8,3* | %41,7* |
| N. Demir | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| S. Çelik | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Y. Gümüş | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| N. Avci | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| A. Aslan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Kıyak | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| S. Çelik | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| U. Levent | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ö. Yıldırım | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PELŞİN | 18 | 1 | 0 | 5 | %5,6* | %33,3* |
| White Wrist | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| Look News | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Server Beyim | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| Çakırdamla | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| İlkbaharım | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Can Strey | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Akbelhan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | White Wrist | S. Çelik | 2/10 | 12,10 |
| 02.09.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1600 Çim | Look News | V. Demir | 10/15 | 5,15 |
| 28.08.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1900 Çim | Akbelhan | U. Levent | 6/9 | 10,40 |
| 21.08.2026 | İstanbul | KV-6 | 2100 Çim | Look News | Ö. Yıldırım | 8/8 | 17,15 |
| 20.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | İlkbaharım | Y. Gümüş | 9/15 | 14,90 |
| 19.08.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1600 Çim | Server Beyim | N. Avci | 4/12 | 9,35 |
| 18.08.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 2000 Kum | PELŞİN | N. Demir | 6/16 | 32,70 |
| 13.08.2026 | Ankara | Satış 2 | 1900 Çim | Look News | V. Demir | 1/11 | 5,10 |
| 11.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | White Wrist | S. Çelik | 7/9 | 10,75 |
| 09.08.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1400 Çim | Server Beyim | N. Avci | 2/7 | 5,50 |
| 30.07.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1200 Kum | PELŞİN | A. Aslan | 9/13 | 30,80 |
| 30.07.2026 | Kocaeli | Şartlı 2 | 1400 Kum | İlkbaharım | Y. Gümüş | 2/10 | 47,95 |
| 29.07.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Çim | Look News | E. Çizik | 6/6 | 21,25 |
| 24.07.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1900 Çim | Look News | S. Çelik | 9/9 | 6,50 |
| 16.07.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1200 Kum | PELŞİN | A. Aslan | 5/15 | 35,90 |
| 01.07.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2200 Çim | Look News | S. Çelik | 7/7 | 9,00 |
| 29.06.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1200 Kum | White Wrist | N. Demir | 4/8 | 7,15 |
| 20.06.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Çim | İlkbaharım | N. Demir | 7/9 | 6,30 |
| 19.06.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | White Wrist | N. Demir | 8/8 | 3,75 |
| 16.06.2026 | Ankara | Satış 4 | 1900 Çim | Look News | S. Çelik | 4/8 | 6,50 |
Sık sorulanlar
Fehmi Demir bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 44 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Fehmi Demir'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 7. koşu 20:30, WHITE WRIST.
Fehmi Demir en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 25 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.