Antrenör
Satılmış Gökdemir
Satılmış Gökdemir'ın atları son 12 ayda 25 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 12 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (15 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Satılmış Gökdemir antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 22 | 2 | 6 | 3 | %9,1* | %50,0* | – |
| Son 12 ay | 25 | 2 | 6 | 4 | %8,0* | %48,0* | – |
| 2020'den bu yana | 151 | 16 | 21 | 15 | %10,6 | %34,4 | −%30,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 22 | 2 | 6 | 3 | %9,1* | %50,0* |
| 2025 | 12 | 2 | 1 | 1 | %16,7* | %33,3* |
| 2024 | 17 | 3 | 2 | 1 | %17,6* | %35,3* |
| 2023 | 21 | 4 | 2 | 3 | %19,0* | %42,9* |
| 2022 | 22 | 1 | 3 | 4 | %4,5* | %36,4* |
| 2021 | 35 | 2 | 4 | 1 | %5,7 | %20,0 |
| 2020 | 22 | 2 | 3 | 2 | %9,1* | %31,8* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 15 | 1 | 4 | 3 | %6,7* | %53,3* |
| İzmir | 10 | 1 | 2 | 1 | %10,0* | %40,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 13 | 2 | 4 | 1 | %15,4* | %53,8* |
| Çim · Normal | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| 1201–1600 m | 17 | 1 | 3 | 3 | %5,9* | %41,2* |
| 1601–2000 m | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 25 | 2 | 6 | 4 | %8,0* | %48,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 11 | 1 | 4 | 0 | %9,1* | %45,5* |
| Şartlı | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Maiden | 7 | 1 | 1 | 4 | 1/7 | 6/7 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 95 | 8 | 11 | 7 | %8,4 | %27,4 |
| İzmir | 54 | 8 | 10 | 8 | %14,8 | %48,1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 83 | 9 | 15 | 10 | %10,8 | %41,0 |
| Çim · Normal | 40 | 3 | 5 | 1 | %7,5 | %22,5 |
| Kum · Nemli | 12 | 3 | 1 | 2 | %25,0* | %50,0* |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %45,5* |
| 1201–1600 m | 87 | 6 | 10 | 10 | %6,9 | %29,9 |
| 1601–2000 m | 39 | 7 | 7 | 3 | %17,9 | %43,6 |
| 2001+ m | 14 | 3 | 1 | 0 | %21,4* | %28,6* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 151 | 16 | 21 | 15 | %10,6 | %34,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 84 | 9 | 14 | 7 | %10,7 | %35,7 |
| Şartlı | 47 | 5 | 5 | 2 | %10,6 | %25,5 |
| Maiden | 13 | 2 | 1 | 5 | %15,4* | %61,5* |
| KV-6 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Çiçek | 8 | 1 | 2 | 1 | 1/8 | 4/8 |
| V. Abiş | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
| Ö. Yıldırım | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| M. Çelik | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| M. Bayır | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
| İ. Akın | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Yazıcıoğlu | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Akyavuz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| B. Keleşoğlu | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İ. Soyad | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Call Me Free | 11 | 1 | 4 | 4 | %9,1* | %81,8* |
| Peloş My Love | 11 | 1 | 2 | 0 | %9,1* | %27,3* |
| Spring Time | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Kum | Call Me Free | Ö. Yıldırım | 4/10 | 2,35 |
| 03.10.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2000 Kum | Call Me Free | V. Abiş | 8/8 | 2,40 |
| 03.10.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 1600 Çim | Spring Time | İ. Akın | 13/13 | 117,70 |
| 17.09.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1300 Kum | Call Me Free | M. Çelik | 2/7 | 1,70 |
| 05.09.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 1400 Çim | Spring Time | S. Yazıcıoğlu | 14/15 | 65,10 |
| 29.08.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1300 Kum | Call Me Free | M. Bayır | 2/9 | 5,10 |
| 13.08.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1200 Kum | Call Me Free | M. Bayır | 2/11 | 6,20 |
| 14.07.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2100 Kum | Peloş My Love | M. Akyavuz | 8/11 | 12,10 |
| 23.06.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Call Me Free | V. Abiş | 1/10 | 3,00 |
| 13.06.2026 | Ankara | Maiden | 1600 Çim | Call Me Free | V. Abiş | 3/16 | 2,55 |
| 06.06.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Kum | Peloş My Love | B. Keleşoğlu | 5/8 | 18,50 |
| 28.05.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Call Me Free | V. Abiş | 3/12 | 2,00 |
| 23.05.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Kum | Peloş My Love | Ö. Yıldırım | 5/9 | 5,30 |
| 12.05.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Call Me Free | Ö. Yıldırım | 2/17 | 3,10 |
| 25.04.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Call Me Free | M. Çelik | 3/17 | 12,10 |
| 12.04.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1900 Kum | Peloş My Love | M. Çiçek | 2/9 | 3,00 |
| 20.03.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Peloş My Love | M. Çiçek | 4/6 | 6,20 |
| 05.03.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1900 Kum | Peloş My Love | M. Çiçek | 1/8 | 2,55 |
| 15.02.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Spring Time | İ. Soyad | 11/12 | 38,80 |
| 13.02.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 2000 Kum | Peloş My Love | M. Çiçek | 7/11 | 6,40 |
Sık sorulanlar
Satılmış Gökdemir bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 22 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Satılmış Gökdemir'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Ankara.
Satılmış Gökdemir en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 15 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.