Antrenör
Hüseyin Karataş
Hüseyin Karataş'ın atları son 12 ayda 60 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 15 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (26 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Karataş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 57 | 4 | 4 | 7 | %7,0 | %26,3 | −%2,2 |
| Son 12 ay | 60 | 4 | 4 | 7 | %6,7 | %25,0 | −%7,1 |
| 2020'den bu yana | 570 | 69 | 66 | 71 | %12,1 | %36,1 | −%32,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 57 | 4 | 4 | 7 | %7,0 | %26,3 |
| 2025 | 58 | 7 | 5 | 9 | %12,1 | %36,2 |
| 2024 | 78 | 18 | 15 | 9 | %23,1 | %53,8 |
| 2023 | 125 | 16 | 13 | 16 | %12,8 | %36,0 |
| 2022 | 146 | 15 | 19 | 17 | %10,3 | %34,9 |
| 2021 | 87 | 9 | 10 | 9 | %10,3 | %32,2 |
| 2020 | 19 | 0 | 0 | 4 | %0,0* | %21,1* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 26 | 1 | 0 | 1 | %3,8* | %7,7* |
| Adana | 20 | 2 | 2 | 3 | %10,0* | %35,0* |
| İstanbul | 9 | 0 | 2 | 3 | 0/9 | 5/9 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Bursa | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 21 | 1 | 2 | 3 | %4,8* | %28,6* |
| Kum · Normal | 19 | 1 | 0 | 2 | %5,3* | %15,8* |
| Kum · Islak | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 13 | 1 | 0 | 0 | %7,7* | %7,7* |
| 1201–1600 m | 25 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %16,0* |
| 1601–2000 m | 14 | 2 | 1 | 3 | %14,3* | %42,9* |
| 2001+ m | 8 | 1 | 0 | 3 | 1/8 | 4/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 45 | 3 | 1 | 6 | %6,7 | %22,2 |
| İngiliz | 15 | 1 | 3 | 1 | %6,7* | %33,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 20 | 1 | 1 | 4 | %5,0* | %30,0* |
| Maiden | 16 | 1 | 2 | 1 | %6,3* | %25,0* |
| Handikap | 15 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %13,3* |
| Satış | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 228 | 18 | 20 | 33 | %7,9 | %31,1 |
| Ankara | 224 | 24 | 25 | 23 | %10,7 | %32,1 |
| Antalya | 48 | 10 | 7 | 6 | %20,8 | %47,9 |
| İstanbul | 46 | 11 | 7 | 6 | %23,9 | %52,2 |
| Kocaeli | 13 | 2 | 3 | 2 | %15,4* | %53,8* |
| Bursa | 6 | 2 | 3 | 0 | 2/6 | 5/6 |
| İzmir | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Diyarbakır | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 276 | 37 | 29 | 30 | %13,4 | %34,8 |
| Çim · Normal | 155 | 14 | 20 | 27 | %9,0 | %39,4 |
| Sentetik · Normal | 33 | 4 | 6 | 3 | %12,1 | %39,4 |
| Kum · Nemli | 26 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %23,1* |
| Kum · Islak | 17 | 3 | 4 | 2 | %17,6* | %52,9* |
| Çim · Çok Yumuşak | 15 | 4 | 1 | 1 | %26,7* | %40,0* |
| Çim · Ağır | 14 | 4 | 1 | 0 | %28,6* | %35,7* |
| Çim · Yumuşak | 10 | 3 | 0 | 3 | %30,0* | %60,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Kum · Sulu | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Sentetik · Nemli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 73 | 9 | 10 | 8 | %12,3 | %37,0 |
| 1201–1600 m | 270 | 32 | 33 | 24 | %11,9 | %33,0 |
| 1601–2000 m | 152 | 16 | 16 | 27 | %10,5 | %38,8 |
| 2001+ m | 75 | 12 | 7 | 12 | %16,0 | %41,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 328 | 40 | 45 | 44 | %12,2 | %39,3 |
| Arap | 242 | 29 | 21 | 27 | %12,0 | %31,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 191 | 22 | 26 | 23 | %11,5 | %37,2 |
| Şartlı | 166 | 21 | 20 | 23 | %12,7 | %38,6 |
| Maiden | 114 | 13 | 13 | 14 | %11,4 | %35,1 |
| Satış | 34 | 6 | 5 | 4 | %17,6 | %44,1 |
| KV-6 | 26 | 2 | 2 | 3 | %7,7* | %26,9* |
| KV-7 | 14 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %14,3* |
| KV-8 | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
| G | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| KV-9 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Maiden/Satış | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| A | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| H. Çizik | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| M. Akgöbek | 7 | 3 | 0 | 1 | 3/7 | 4/7 |
| E. Atlamaz | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| N. Demir | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| İ. Yıldırım | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| T. Bali | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| V. Abiş | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| S. Çelik | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| E. Aktuğ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Cankılıç | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Fener Alayı | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Özerdem | 9 | 1 | 0 | 4 | 1/9 | 5/9 |
| Serpençe | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Karain Aslanı | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Kenjı | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Yalın Ateş | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Yalkınoğlu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Yeşil Orman | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Tamammı Devammı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Koca Afşur | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Yalkınoğlu | S. Çelik | 6/9 | 30,30 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Yalkınoğlu | E. Aktuğ | 8/8 | 12,15 |
| 15.10.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Çim | Yeşil Orman | E. Atlamaz | 11/11 | 10,70 |
| 15.10.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Çim | Yalkınoğlu | R. Kurt | 7/11 | 34,80 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Yalın Ateş | H. Çizik | 2/14 | 2,90 |
| 06.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1300 Kum | Ardanuçdan | İ. Yıldırım | 3/15 | 4,80 |
| 04.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | My Fearless | İ. Yıldırım | 2/9 | 13,45 |
| 08.09.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Yalın Ateş | H. Çizik | 4/13 | 6,10 |
| 13.08.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1600 Çim | Serpençe | S. Yazıcıoğlu | 6/10 | 20,50 |
| 11.08.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Kum | Yeşil Orman | E. Aktuğ | 14/14 | 43,65 |
| 11.07.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Tamammı Devammı | T. Bali | 9/9 | 37,25 |
| 01.07.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1200 Sentetik | Fener Alayı | E. Atlamaz | 10/17 | 57,75 |
| 01.07.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2400 Çim | Özerdem | H. Çizik | 3/12 | 21,45 |
| 30.06.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 2100 Kum | Serpençe | B. Keleşoğlu | 6/8 | 12,95 |
| 23.06.2026 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Yeşil Orman | M. Bilgin | 6/11 | 2,90 |
| 20.06.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1500 Kum | Serpençe | M. Akgöbek | 5/6 | 5,15 |
| 19.06.2026 | Bursa | KV-7 | 1500 Çim | Karain Aslanı | N. Demir | 9/9 | 18,90 |
| 18.06.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Kum | Fener Alayı | M. Akgöbek | 9/9 | 35,90 |
| 13.06.2026 | Ankara | Handikap 21 | 1400 Çim | Karain Aslanı | V. Abiş | 8/8 | 4,15 |
| 11.06.2026 | Ankara | KV-6 | 1900 Çim | Yağız Turbo | E. Cankılıç | 8/9 | 31,95 |
Sık sorulanlar
Hüseyin Karataş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 57 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Karataş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Ankara.
Hüseyin Karataş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 26 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.