Antrenör
Halit Hatunoğlu
Halit Hatunoğlu'ın atları son 12 ayda 19 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (17 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Halit Hatunoğlu antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 17 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %11,8* | – |
| Son 12 ay | 19 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %10,5* | – |
| 2020'den bu yana | 438 | 41 | 47 | 40 | %9,4 | %29,2 | −%56,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 01.11.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 17 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %11,8* |
| 2025 | 39 | 4 | 4 | 2 | %10,3 | %25,6 |
| 2024 | 78 | 10 | 6 | 5 | %12,8 | %26,9 |
| 2023 | 83 | 8 | 11 | 7 | %9,6 | %31,3 |
| 2022 | 45 | 8 | 3 | 2 | %17,8 | %28,9 |
| 2021 | 139 | 9 | 14 | 19 | %6,5 | %30,2 |
| 2020 | 37 | 2 | 7 | 5 | %5,4 | %37,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 17 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %5,9* |
| Ankara | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| 1201–1600 m | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| 1601–2000 m | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| Arap | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 11 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %18,2* |
| Maiden | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 300 | 25 | 33 | 25 | %8,3 | %27,7 |
| Ankara | 105 | 11 | 12 | 13 | %10,5 | %34,3 |
| İstanbul | 16 | 3 | 1 | 0 | %18,8* | %25,0* |
| Şanlıurfa | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Antalya | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
| Bursa | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Elazığ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 204 | 23 | 21 | 13 | %11,3 | %27,9 |
| Çim · Normal | 178 | 14 | 21 | 23 | %7,9 | %32,6 |
| Kum · Nemli | 14 | 1 | 1 | 1 | %7,1* | %21,4* |
| Çim · Çok Yumuşak | 10 | 1 | 2 | 0 | %10,0* | %30,0* |
| Kum · Islak | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| Sentetik · Normal | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Sulu | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 80 | 6 | 8 | 10 | %7,5 | %30,0 |
| 1201–1600 m | 212 | 23 | 18 | 13 | %10,8 | %25,5 |
| 1601–2000 m | 119 | 11 | 15 | 15 | %9,2 | %34,5 |
| 2001+ m | 27 | 1 | 6 | 2 | %3,7* | %33,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 274 | 19 | 24 | 23 | %6,9 | %24,1 |
| Arap | 164 | 22 | 23 | 17 | %13,4 | %37,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 139 | 13 | 13 | 13 | %9,4 | %28,1 |
| Handikap | 123 | 12 | 18 | 14 | %9,8 | %35,8 |
| Maiden | 105 | 7 | 7 | 10 | %6,7 | %22,9 |
| KV-6 | 18 | 3 | 1 | 1 | %16,7* | %27,8* |
| Satış | 15 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %13,3* |
| G | 11 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %36,4* |
| KV-7 | 11 | 2 | 2 | 1 | %18,2* | %45,5* |
| KV-8 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| KV-9 | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| A | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Maiden/Satış | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Çankaya | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| F. Sansar | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| S. Çelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| B. Keleşoğlu | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Atlamaz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Çelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İ. Göçer | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| F. Çetinbaş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| V. Abiş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ateşim | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Tempesta Mia | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| King Davut | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Voosekeb | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Sonaşk | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Karpot Arob | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Wolf Seyfo | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Voosekeb | S. Çelik | 10/18 | 21,75 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Kum | Ateşim | E. Çankaya | 2/11 | 2,10 |
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1300 Kum | Karpot Arob | S. Çelik | 11/12 | 5,40 |
| 11.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Voosekeb | E. Çankaya | 9/13 | 11,65 |
| 13.08.2026 | Ankara | Satış 2 | 1900 Çim | Tempesta Mia | F. Sansar | 9/11 | 10,65 |
| 25.07.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1200 Kum | Tempesta Mia | F. Sansar | 2/7 | 21,25 |
| 26.04.2026 | Adana | KV-6 | 1300 Çim | King Davut | F. Sansar | 11/14 | 20,10 |
| 19.04.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1900 Kum | King Davut | B. Keleşoğlu | 7/10 | 7,60 |
| 12.04.2026 | Adana | Kısa Vade Handikap 22 | 1900 Çim | King Davut | B. Keleşoğlu | 10/10 | 40,55 |
| 04.04.2026 | Adana | Maiden | 1300 Çim | Sonaşk | E. Atlamaz | 8/11 | 42,50 |
| 04.04.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Ateşim | M. Çelik | 9/11 | 16,70 |
| 29.03.2026 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Sonaşk | İ. Göçer | 6/9 | 23,80 |
| 10.03.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2100 Kum | Ateşim | F. Çetinbaş | 9/10 | 34,75 |
| 07.03.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Çim | Tempesta Mia | E. Atlamaz | 10/13 | 49,40 |
| 21.02.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1900 Kum | Ateşim | E. Çankaya | 6/8 | 3,60 |
| 17.01.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2000 Kum | Ateşim | V. Abiş | 8/8 | 4,70 |
| 04.01.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2000 Kum | Ateşim | E. Çankaya | 8/9 | 3,80 |
| 06.12.2025 | Adana | KV-6 | 1400 Kum | Ateşim | F. Sansar | 11/11 | 39,25 |
| 16.11.2025 | Adana | KV-8 | 1400 Kum | Wolf Seyfo | M. Çelik | 8/8 | 1,10 |
| 30.10.2025 | Ankara | G 2 | 1600 Çim | Wolf Seyfo | A. Çelik | 2/6 | 8,05 |
Sık sorulanlar
Halit Hatunoğlu bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 17 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Halit Hatunoğlu'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 01.11.2026, Adana.
Halit Hatunoğlu en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 17 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.