Jokey
Ali Şenbahar
Ali Şenbahar son 12 ayda 34 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 4 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (22 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Şenbahar jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 24 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %16,7* | – |
| Son 12 ay | 34 | 0 | 3 | 1 | %0,0 | %11,8 | – |
| 2020'den bu yana | 1712 | 153 | 184 | 156 | %8,9 | %28,8 | −%26,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 20.08.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 24 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| 2025 | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2024 | 269 | 23 | 26 | 19 | %8,6 | %25,3 |
| 2023 | 280 | 28 | 25 | 20 | %10,0 | %26,1 |
| 2022 | 514 | 54 | 68 | 58 | %10,5 | %35,0 |
| 2021 | 459 | 40 | 51 | 49 | %8,7 | %30,5 |
| 2020 | 156 | 8 | 11 | 9 | %5,1 | %17,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 22 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %13,6* |
| Şanlıurfa | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Elazığ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 25 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %8,0* |
| Çim · Normal | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 1201–1600 m | 23 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %13,0* |
| 1601–2000 m | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 22 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %4,5* |
| İngiliz | 12 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %25,0* |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 749 | 69 | 76 | 65 | %9,2 | %28,0 |
| Diyarbakır | 326 | 51 | 38 | 27 | %15,6 | %35,6 |
| Elazığ | 236 | 15 | 24 | 27 | %6,4 | %28,0 |
| Adana | 150 | 4 | 18 | 18 | %2,7 | %26,7 |
| Kocaeli | 120 | 11 | 14 | 12 | %9,2 | %30,8 |
| İzmir | 45 | 0 | 2 | 3 | %0,0 | %11,1 |
| Bursa | 33 | 0 | 4 | 1 | %0,0 | %15,2 |
| Antalya | 29 | 2 | 5 | 2 | %6,9* | %31,0* |
| İstanbul | 22 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| Ankara | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1366 | 130 | 144 | 129 | %9,5 | %29,5 |
| Kum · Nemli | 153 | 13 | 13 | 10 | %8,5 | %23,5 |
| Çim · Normal | 100 | 2 | 12 | 6 | %2,0 | %20,0 |
| Kum · Sulu | 41 | 5 | 6 | 6 | %12,2 | %41,5 |
| Kum · Islak | 37 | 3 | 7 | 4 | %8,1 | %37,8 |
| Sentetik · Normal | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 503 | 34 | 59 | 43 | %6,8 | %27,0 |
| 1201–1600 m | 530 | 41 | 56 | 39 | %7,7 | %25,7 |
| 1601–2000 m | 633 | 74 | 61 | 68 | %11,7 | %32,1 |
| 2001+ m | 46 | 4 | 8 | 6 | %8,7 | %39,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 993 | 99 | 106 | 92 | %10,0 | %29,9 |
| İngiliz | 719 | 54 | 78 | 64 | %7,5 | %27,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| R. Kılıç | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| İ. Turan | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| K. Şengel | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Yardımcı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| S. Baydan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| S. Karakeçili | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Akbaba | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İ. Alpuğur | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Temizer | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| C. Turan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Emeğin Karşılığı | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Safderun Oğlu | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| My Boy Göksu | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Hilvanlım | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Crown Tozan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Şadinin Gülü | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Şark Ayazı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Oğuzbeyi | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Birincisoy | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Can Hilalim | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Şadinin Gülü | A. Temizer | 4/15 | 14,05 |
| 10.08.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Safderun Oğlu | S. Baydan | 10/14 | 64,60 |
| 10.08.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | My Boy Göksu | R. Kılıç | 3/10 | 11,20 |
| 09.08.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1400 Çim | Şark Ayazı | C. Turan | 5/7 | 9,55 |
| 20.07.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1300 Kum | Safderun Oğlu | S. Baydan | 14/18 | 47,65 |
| 15.07.2026 | Elazığ | G 3 | 2000 Kum | Oğuzbeyi | E. Açmaz | 11/18 | 54,15 |
| 15.07.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Birincisoy | S. Karakeçili | 10/15 | 9,00 |
| 15.07.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Can Hilalim | A. Akbaba | 11/15 | 43,75 |
| 06.07.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1300 Kum | My Boy Göksu | R. Kılıç | 2/11 | 3,60 |
| 03.07.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Fırathan Ağası | İ. Turan | 13/14 | 42,95 |
| 03.07.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Gozeyoğlu | R. Kılıç | –/14 | 33,60 |
| 25.06.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Jiniral | Y. Gündoğdi | 11/16 | 52,15 |
| 19.06.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Enapay | M. Altın | 8/8 | 24,55 |
| 15.06.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Çim | Prensesnarin | İ. Turan | 10/14 | 53,30 |
| 08.06.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1300 Kum | Pınar Rüzgarı | M. Subay | 11/18 | 28,95 |
| 08.06.2026 | Şanlıurfa | KV-6 | 1900 Kum | Gökkara | M. Gündüz | 2/18 | 6,30 |
| 08.06.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1300 Kum | Şeg Gülo | S. Karakeçili | 15/17 | 37,90 |
| 25.05.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | Buzman | İ. Turan | 14/17 | 78,05 |
| 22.05.2026 | Bursa | Maiden | 1800 Kum | Emeğin Karşılığı | K. Şengel | 7/10 | 16,50 |
| 15.05.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Emeğin Karşılığı | R. Tekeli | 2/20 | 71,55 |
Sık sorulanlar
Ali Şenbahar bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 24 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Şenbahar bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 20.08.2026, Kocaeli.
Ali Şenbahar en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 22 koşu, 0 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.