Antrenör
İsmail Alpuğur
İsmail Alpuğur'ın atları son 12 ayda 51 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 13 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (37 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İsmail Alpuğur antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 51 | 3 | 4 | 6 | %5,9 | %25,5 | +%33,5 |
| 2020'den bu yana | 626 | 42 | 45 | 53 | %6,7 | %22,4 | −%54,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 30.12.2025, Antalya.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 213 | 10 | 15 | 17 | %4,7 | %19,7 |
| 2024 | 107 | 11 | 5 | 10 | %10,3 | %24,3 |
| 2023 | 139 | 14 | 12 | 17 | %10,1 | %30,9 |
| 2022 | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| 2020 | 158 | 6 | 13 | 9 | %3,8 | %17,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 37 | 1 | 3 | 4 | %2,7 | %21,6 |
| İzmir | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Antalya | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 25 | 1 | 2 | 2 | %4,0* | %20,0* |
| Kum · Nemli | 9 | 0 | 1 | 2 | 0/9 | 3/9 |
| Çim · Yumuşak | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Sentetik · Normal | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| 1201–1600 m | 29 | 1 | 2 | 3 | %3,4* | %20,7* |
| 1601–2000 m | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 26 | 3 | 0 | 1 | %11,5* | %15,4* |
| İngiliz | 25 | 0 | 4 | 5 | %0,0* | %36,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 27 | 1 | 2 | 1 | %3,7* | %14,8* |
| Şartlı | 11 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %36,4* |
| Handikap | 11 | 2 | 1 | 1 | %18,2* | %36,4* |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 453 | 21 | 27 | 35 | %4,6 | %18,3 |
| Antalya | 59 | 7 | 9 | 8 | %11,9 | %40,7 |
| Kocaeli | 47 | 7 | 2 | 7 | %14,9 | %34,0 |
| İstanbul | 31 | 1 | 3 | 1 | %3,2 | %16,1 |
| İzmir | 28 | 5 | 4 | 1 | %17,9* | %35,7* |
| Ankara | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 280 | 17 | 16 | 25 | %6,1 | %20,7 |
| Çim · Normal | 163 | 10 | 11 | 9 | %6,1 | %18,4 |
| Sentetik · Normal | 61 | 6 | 9 | 6 | %9,8 | %34,4 |
| Kum · Nemli | 49 | 5 | 4 | 7 | %10,2 | %32,7 |
| Çim · Yumuşak | 19 | 2 | 0 | 0 | %10,5* | %10,5* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 17 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,9* |
| Kum · Islak | 13 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %38,5* |
| Çim · Ağır | 10 | 1 | 2 | 0 | %10,0* | %30,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Sentetik · Nemli | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 136 | 9 | 11 | 9 | %6,6 | %21,3 |
| 1201–1600 m | 283 | 16 | 17 | 23 | %5,7 | %19,8 |
| 1601–2000 m | 171 | 15 | 13 | 16 | %8,8 | %25,7 |
| 2001+ m | 36 | 2 | 4 | 5 | %5,6 | %30,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 391 | 26 | 24 | 28 | %6,6 | %19,9 |
| İngiliz | 235 | 16 | 21 | 25 | %6,8 | %26,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 224 | 9 | 15 | 15 | %4,0 | %17,4 |
| Handikap | 182 | 16 | 12 | 14 | %8,8 | %23,1 |
| Şartlı | 174 | 12 | 17 | 19 | %6,9 | %27,6 |
| KV-6 | 26 | 4 | 1 | 3 | %15,4* | %30,8* |
| Satış | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| KV-7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-8 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Y. Yüksel | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| N. Şen | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| S. Özen | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| H. Gökçe | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| T. Yıldız | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| B. Mırık | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| T. Alıcı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| F. Karakurt | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Ö. Yıldırım | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| A. Şenbahar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cesi Affetmez | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Baysargın | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Canfeda Güçlübey | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| Mahçiçek | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Earth On Fire | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Büyükekşi | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Altınşehir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Bıçkıdereli Ege | 3 | 0 | 1 | 2 | 0/3 | 3/3 |
| Tatlıçağ | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Prenses Seda | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.12.2025 | Antalya | Şartlı 5 | 1300 Sentetik | Cesi Affetmez | S. Özen | 7/11 | 3,15 |
| 29.12.2025 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Prenses Seda | T. Yıldız | 8/11 | 17,60 |
| 29.12.2025 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Bahriyeli Çikok | H. Turan | 12/12 | 37,10 |
| 29.12.2025 | Bursa | Şartlı 3 | 1800 Kum | Baysargın | F. Karakurt | 3/11 | 34,70 |
| 25.12.2025 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Canfeda Güçlübey | B. Mırık | 7/9 | 2,25 |
| 23.12.2025 | Antalya | Şartlı 5 | 2000 Kum | Cesi Affetmez | S. Özen | 2/9 | 4,55 |
| 20.12.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Kum | Zulema | A. Kurşun | 4/10 | 2,85 |
| 19.12.2025 | Bursa | Maiden | 1200 Kum | Prensesmeli | E. Korkmaz | 8/10 | 18,15 |
| 19.12.2025 | Bursa | Maiden | 1200 Kum | Prenses Seda | T. Yıldız | 1/10 | 2,95 |
| 19.12.2025 | Bursa | Maiden | 1200 Kum | Mahçiçek | Y. Yüksel | 3/11 | 15,05 |
| 19.12.2025 | Bursa | Maiden | 1200 Kum | Deliballı | E. Akkaya | 11/11 | 38,05 |
| 18.12.2025 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Modalıemre | B. Mırık | 8/10 | 12,80 |
| 15.12.2025 | Bursa | Maiden | 1200 Kum | Robertkaya | H. Gökçe | 12/12 | 74,25 |
| 12.12.2025 | Antalya | Handikap 17 | 1500 Sentetik | Güneren | Ö. Yıldırım | 1/18 | 3,90 |
| 12.12.2025 | Antalya | Şartlı 5 | 2200 Sentetik | Cesi Affetmez | S. Özen | 3/10 | 6,50 |
| 08.12.2025 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Earth On Fire | O. Atmaca | 12/13 | 27,85 |
| 08.12.2025 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Canfeda Güçlübey | T. Yıldız | 2/12 | 5,70 |
| 05.12.2025 | Bursa | Handikap 14 | 1800 Kum | Baysargın | F. Karakurt | 8/12 | 36,45 |
| 05.12.2025 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Büyükekşi | H. Gökçe | 8/10 | 50,70 |
| 05.12.2025 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Altınşehir | N. Şen | 9/9 | 14,75 |
Sık sorulanlar
İsmail Alpuğur bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İsmail Alpuğur'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 30.12.2025, Antalya.
İsmail Alpuğur en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 37 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.