Antrenör
Reşat Arslan
Reşat Arslan'ın atları son 12 ayda 35 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 4 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (28 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Reşat Arslan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 25 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %12,0* | – |
| Son 12 ay | 35 | 1 | 2 | 1 | %2,9 | %11,4 | – |
| 2020'den bu yana | 264 | 41 | 30 | 24 | %15,5 | %36,0 | −%23,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 02.11.2026, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 25 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %12,0* |
| 2025 | 36 | 6 | 3 | 0 | %16,7 | %25,0 |
| 2024 | 23 | 3 | 4 | 5 | %13,0* | %52,2* |
| 2023 | 29 | 4 | 4 | 6 | %13,8* | %48,3* |
| 2022 | 97 | 18 | 9 | 8 | %18,6 | %36,1 |
| 2021 | 49 | 10 | 7 | 4 | %20,4 | %42,9 |
| 2020 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 28 | 1 | 2 | 1 | %3,6* | %14,3* |
| Adana | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Diyarbakır | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Elazığ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 23 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| Kum · Islak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| 1201–1600 m | 19 | 1 | 0 | 0 | %5,3* | %5,3* |
| 1601–2000 m | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 19 | 1 | 2 | 1 | %5,3* | %21,1* |
| Arap | 16 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 22 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %9,1* |
| Handikap | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Şartlı | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 110 | 16 | 5 | 11 | %14,5 | %29,1 |
| Adana | 50 | 3 | 8 | 4 | %6,0 | %30,0 |
| Ankara | 36 | 3 | 3 | 1 | %8,3 | %19,4 |
| Elazığ | 29 | 10 | 6 | 5 | %34,5* | %72,4* |
| Diyarbakır | 15 | 3 | 3 | 0 | %20,0* | %40,0* |
| Kocaeli | 10 | 3 | 3 | 1 | %30,0* | %70,0* |
| Antalya | 7 | 1 | 2 | 2 | 1/7 | 5/7 |
| İstanbul | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 203 | 35 | 24 | 20 | %17,2 | %38,9 |
| Çim · Normal | 23 | 4 | 2 | 0 | %17,4* | %26,1* |
| Kum · Nemli | 11 | 1 | 1 | 3 | %9,1* | %45,5* |
| Kum · Islak | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Kum · Sulu | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Sentetik · Normal | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 50 | 9 | 5 | 4 | %18,0 | %36,0 |
| 1201–1600 m | 106 | 16 | 7 | 6 | %15,1 | %27,4 |
| 1601–2000 m | 93 | 16 | 16 | 14 | %17,2 | %49,5 |
| 2001+ m | 15 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %13,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 184 | 29 | 22 | 15 | %15,8 | %35,9 |
| İngiliz | 80 | 12 | 8 | 9 | %15,0 | %36,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 92 | 16 | 7 | 10 | %17,4 | %35,9 |
| Maiden | 63 | 9 | 5 | 3 | %14,3 | %27,0 |
| Şartlı | 62 | 12 | 8 | 3 | %19,4 | %37,1 |
| KV-8 | 9 | 0 | 3 | 2 | 0/9 | 5/9 |
| KV-7 | 9 | 1 | 3 | 3 | 1/9 | 7/9 |
| Satış | 9 | 2 | 1 | 1 | 2/9 | 4/9 |
| G | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| KV-6 | 6 | 1 | 3 | 0 | 1/6 | 4/6 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Bayar | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Y. Cengiz | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| M. Şakir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| N. Altın | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| İ. Katar | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| M. Akgöbek | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| N. Demir | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| H. Altundağ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| F. Bebek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Işık | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Crown Tozan | 11 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %18,2* |
| Renginkız | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Small Burgaz | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Eko Hat | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Sun Of Fırat | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Hoş Esinti | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Bay Havana | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Juliesary | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Elif In My Heart | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Best Of Mahmut | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Sun Of Fırat | A. Bayar | 15/15 | 32,15 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Juliesary | M. Şakir | 12/12 | 14,60 |
| 12.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Sun Of Fırat | A. Bayar | 8/15 | 16,55 |
| 29.09.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Renginkız | F. Bebek | 10/15 | 35,10 |
| 15.08.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Renginkız | M. Işık | 11/12 | 13,20 |
| 15.06.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Renginkız | A. Bayar | 4/15 | 7,70 |
| 31.05.2026 | Adana | Maiden | 1200 Çim | Renginkız | M. Akgöbek | 4/11 | 30,85 |
| 18.05.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Renginkız | A. Bayar | 4/12 | 12,40 |
| 04.05.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1100 Kum | Renginkız | N. Altın | 7/11 | 13,40 |
| 27.04.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Crown Tozan | Y. Cengiz | 8/16 | 8,45 |
| 21.04.2026 | Elazığ | Maiden | 1000 Kum | Renginkız | A. Bayar | 8/8 | 6,00 |
| 13.04.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1000 Kum | Renginkız | A. Bayar | 4/13 | 19,35 |
| 30.03.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Crown Tozan | İ. Katar | 4/11 | 6,10 |
| 16.03.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1900 Kum | Crown Tozan | İ. Katar | 2/11 | 22,00 |
| 04.03.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1900 Kum | Crown Tozan | H. Yönden | 10/11 | 79,40 |
| 23.02.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1300 Kum | Hoş Esinti | M. Aktürk | 8/17 | 51,95 |
| 23.02.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Crown Tozan | M. Şakir | 7/11 | 19,85 |
| 18.02.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1800 Kum | Crown Tozan | Y. Cengiz | 5/10 | 14,25 |
| 17.02.2026 | Adana | KV-8 | 1400 Kum | Small Burgaz | M. Akyavuz | 4/5 | 15,35 |
| 02.02.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Crown Tozan | Y. Cengiz | 10/10 | 17,05 |
Sık sorulanlar
Reşat Arslan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 25 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Reşat Arslan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 02.11.2026, Şanlıurfa.
Reşat Arslan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 28 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.