Antrenör
Yiğit Erdemir
Yiğit Erdemir'ın atları son 12 ayda 3 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (2 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yiğit Erdemir antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | – |
| Son 12 ay | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 | – |
| 2020'den bu yana | 242 | 25 | 34 | 22 | %10,3 | %33,5 | −%45,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.08.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2025 | 43 | 6 | 3 | 5 | %14,0 | %32,6 |
| 2024 | 63 | 3 | 7 | 3 | %4,8 | %20,6 |
| 2023 | 116 | 14 | 24 | 11 | %12,1 | %42,2 |
| 2022 | 19 | 2 | 0 | 3 | %10,5* | %26,3* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Arap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 218 | 23 | 32 | 18 | %10,6 | %33,5 |
| İstanbul | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| Bursa | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Antalya | 5 | 1 | 0 | 3 | 1/5 | 4/5 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 109 | 11 | 11 | 9 | %10,1 | %28,4 |
| Çim · Normal | 66 | 7 | 13 | 5 | %10,6 | %37,9 |
| Kum · Islak | 24 | 3 | 5 | 1 | %12,5* | %37,5* |
| Sentetik · Normal | 11 | 1 | 0 | 2 | %9,1* | %27,3* |
| Kum · Nemli | 11 | 2 | 1 | 2 | %18,2* | %45,5* |
| Çim · Çok Yumuşak | 8 | 1 | 1 | 2 | 1/8 | 4/8 |
| Kum · Sulu | 8 | 0 | 3 | 1 | 0/8 | 4/8 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 41 | 3 | 8 | 8 | %7,3 | %46,3 |
| 1201–1600 m | 110 | 9 | 11 | 5 | %8,2 | %22,7 |
| 1601–2000 m | 78 | 12 | 15 | 6 | %15,4 | %42,3 |
| 2001+ m | 13 | 1 | 0 | 3 | %7,7* | %30,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 170 | 18 | 23 | 13 | %10,6 | %31,8 |
| Arap | 72 | 7 | 11 | 9 | %9,7 | %37,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 95 | 10 | 14 | 11 | %10,5 | %36,8 |
| Handikap | 75 | 8 | 8 | 5 | %10,7 | %28,0 |
| Maiden | 35 | 3 | 5 | 2 | %8,6 | %28,6 |
| KV-6 | 11 | 2 | 2 | 0 | %18,2* | %36,4* |
| Satış | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| KV-7 | 9 | 1 | 4 | 0 | 1/9 | 5/9 |
| KV-8 | 4 | 1 | 0 | 3 | 1/4 | 4/4 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mary Black | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Güneşkral | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Tusemim | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.08.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1800 Çim | Mary Black | N. Şen | 4/14 | 15,65 |
| 17.12.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Kum | Güneşkral | B. Gökçe | 11/14 | 26,30 |
| 22.11.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Kum | Tusemim | A. Altın | 9/11 | 71,75 |
| 02.11.2025 | İstanbul | Maiden | 1300 Çim | Tusemim | E. Aktuğ | 7/9 | 30,90 |
| 31.10.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Silahlıkız | E. Avşar | 8/8 | 27,90 |
| 26.10.2025 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Tusemim | Y. Gümüş | 7/9 | 37,05 |
| 17.10.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Silahlıkız | K. Gökçe | 7/12 | 15,25 |
| 03.10.2025 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Emirenes | G. Özçelik | 11/12 | 47,25 |
| 03.10.2025 | İstanbul | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Silahlıkız | E. Avşar | 6/10 | 63,60 |
| 21.09.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Silahlıkız | E. Avşar | 10/10 | 35,75 |
| 19.09.2025 | İstanbul | Handikap 21 | 1600 Çim | Emirenes | M. Keçeci | 3/12 | 14,90 |
| 21.06.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 2000 Kum | Empire Of The Star | M. Çiçek | 6/12 | 32,30 |
| 13.06.2025 | Bursa | KV-7 | 2000 Kum | Gold Cash | M. Bilgin | 2/10 | 1,95 |
| 12.06.2025 | İzmir | Handikap 14 | 1700 Çim | Kapar Kaçar | M. Bilgin | 1/11 | 7,50 |
| 07.06.2025 | İzmir | Şartlı 1 | 1100 Çim | Lıght Of Dragon | A. Yıldız | 3/11 | 5,85 |
| 31.05.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Empire Of The Star | İ. Söğüt | 11/16 | 24,05 |
| 24.05.2025 | İzmir | KV-8 | 1400 Kum | Gold Cash | N. Avci | 3/10 | 5,85 |
| 24.05.2025 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Çim | Kapar Kaçar | B. Mırık | 6/7 | 8,50 |
| 17.05.2025 | İzmir | Maiden | 1800 Çim | Dragon Runner | A. İnci | 3/13 | 8,65 |
| 03.05.2025 | İzmir | Handikap 14 | 2000 Çim | Kapar Kaçar | M. Bilgin | 4/14 | 9,85 |
Sık sorulanlar
Yiğit Erdemir bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 1 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yiğit Erdemir'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.08.2026, Bursa.
Yiğit Erdemir en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 2 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.