Apranti (AP)AP nedir?
Emircan Avşar
Emircan Avşar son 12 ayda 19 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 1 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (16 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Emircan Avşar jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 17 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,9* | – |
| Son 12 ay | 19 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,3* | – |
| 2020'den bu yana | 314 | 12 | 15 | 16 | %3,8 | %13,7 | −%50,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 21.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 17 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,9* |
| 2025 | 43 | 2 | 2 | 0 | %4,7 | %9,3 |
| 2024 | 112 | 5 | 8 | 5 | %4,5 | %16,1 |
| 2023 | 77 | 4 | 5 | 8 | %5,2 | %22,1 |
| 2022 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| 2021 | 31 | 1 | 0 | 2 | %3,2 | %9,7 |
| 2020 | 26 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 16 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,3* |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Çim · Normal | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Kum · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1201–1600 m | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| 1601–2000 m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Arap | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 169 | 5 | 7 | 9 | %3,0 | %12,4 |
| Antalya | 90 | 4 | 6 | 4 | %4,4 | %15,6 |
| Bursa | 31 | 2 | 1 | 2 | %6,5 | %16,1 |
| Kocaeli | 19 | 1 | 1 | 1 | %5,3* | %15,8* |
| İzmir | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 140 | 3 | 12 | 6 | %2,1 | %15,0 |
| Çim · Normal | 73 | 3 | 1 | 4 | %4,1 | %11,0 |
| Kum · Normal | 71 | 3 | 2 | 3 | %4,2 | %11,3 |
| Kum · Nemli | 10 | 2 | 0 | 0 | %20,0* | %20,0* |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 44 | 0 | 3 | 6 | %0,0 | %20,5 |
| 1201–1600 m | 166 | 9 | 7 | 8 | %5,4 | %14,5 |
| 1601–2000 m | 66 | 2 | 2 | 1 | %3,0 | %7,6 |
| 2001+ m | 38 | 1 | 3 | 1 | %2,6 | %13,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 190 | 9 | 8 | 12 | %4,7 | %15,3 |
| İngiliz | 124 | 3 | 7 | 4 | %2,4 | %11,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Şıvgın | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Uslu | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| G. Sütcü | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| K. Arda | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ş. Gökçe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Bozkurt | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| H. Aslan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| H. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G. Subaşı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| H. Yeşilbudak | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Phantom Ruler | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Egetay | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Kökşubar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Önder | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kurtçakız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Iron Clem | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Daywatch | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Go Her Led | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Magıc Flute | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Angel Of Defne | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | Phantom Ruler | A. Şıvgın | –/17 | 63,15 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Egetay | E. Uslu | 3/12 | 11,15 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 2000 Sentetik | Phantom Ruler | A. Şıvgın | 11/17 | 39,35 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 2000 Kum | Kökşubar | A. Bozkurt | 8/10 | 13,55 |
| 02.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Çim | Önder | H. Aslan | 5/12 | 84,85 |
| 14.07.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1800 Kum | Kurtçakız | H. Yıldız | 12/12 | 39,80 |
| 12.07.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1500 Sentetik | Iron Clem | G. Sütcü | 12/16 | 42,25 |
| 12.07.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Daywatch | G. Subaşı | 6/12 | 15,00 |
| 12.07.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1200 Sentetik | Go Her Led | K. Arda | 6/9 | 70,00 |
| 09.07.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1200 Kum | Magıc Flute | Ş. Gökçe | 9/12 | 19,40 |
| 08.07.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Çim | Angel Of Defne | H. Yeşilbudak | 10/13 | 20,35 |
| 08.07.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1400 Çim | Belıever | K. Arda | 6/9 | 9,65 |
| 08.07.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Gürceyhun | M. Akkılıç | 6/10 | 2,95 |
| 08.07.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Çim | Atik Hasan | S. Çiftçi | 11/12 | 43,70 |
| 08.07.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2000 Sentetik | Racing Rapture | G. Sütcü | 4/7 | 8,60 |
| 29.05.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1400 Sentetik | Lady Stone | E. Uslu | 16/17 | 24,55 |
| 21.01.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Altaybora | Ö. Öztürk | 9/10 | 37,85 |
| 20.12.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Kum | Boomerax | G. Gökçe | 12/12 | 58,55 |
| 13.12.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Kum | Akter Tay | Ş. Gökçe | 7/7 | 18,80 |
| 31.10.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Silahlıkız | Y. Erdemir | 8/8 | 27,90 |
Sık sorulanlar
Emircan Avşar bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 17 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Emircan Avşar bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 21.10.2026, İstanbul.
Emircan Avşar en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 16 koşu, 0 birincilik.
Emircan Avşar apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.