Jokey
Dorukhan Palaur
Dorukhan Palaur son 12 ayda 5 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 1 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (4 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Dorukhan Palaur jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 | – |
| Son 12 ay | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 | – |
| 2020'den bu yana | 678 | 31 | 28 | 53 | %4,6 | %16,5 | −%51,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 22.10.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| 2025 | 21 | 1 | 1 | 2 | %4,8* | %19,0* |
| 2024 | 23 | 2 | 2 | 4 | %8,7* | %34,8* |
| 2023 | 43 | 4 | 3 | 3 | %9,3 | %23,3 |
| 2022 | 180 | 5 | 8 | 11 | %2,8 | %13,3 |
| 2021 | 210 | 10 | 6 | 16 | %4,8 | %15,2 |
| 2020 | 197 | 9 | 7 | 17 | %4,6 | %16,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 1201–1600 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| İngiliz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 582 | 25 | 20 | 45 | %4,3 | %15,5 |
| Bursa | 60 | 4 | 4 | 4 | %6,7 | %20,0 |
| Kocaeli | 17 | 1 | 2 | 1 | %5,9* | %23,5* |
| İstanbul | 16 | 1 | 0 | 3 | %6,3* | %25,0* |
| Ankara | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 326 | 10 | 13 | 28 | %3,1 | %15,6 |
| Çim · Normal | 249 | 11 | 10 | 15 | %4,4 | %14,5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 23 | 4 | 0 | 1 | %17,4* | %21,7* |
| Kum · Islak | 21 | 1 | 3 | 3 | %4,8* | %33,3* |
| Kum · Nemli | 19 | 2 | 0 | 2 | %10,5* | %21,1* |
| Çim · Yumuşak | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| Sentetik · Normal | 10 | 1 | 0 | 3 | %10,0* | %40,0* |
| Kum · Sulu | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 148 | 9 | 7 | 14 | %6,1 | %20,3 |
| 1201–1600 m | 279 | 13 | 14 | 21 | %4,7 | %17,2 |
| 1601–2000 m | 211 | 6 | 7 | 14 | %2,8 | %12,8 |
| 2001+ m | 40 | 3 | 0 | 4 | %7,5 | %17,5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 384 | 16 | 18 | 29 | %4,2 | %16,4 |
| Arap | 294 | 15 | 10 | 24 | %5,1 | %16,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| T. Yıldız | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| H. Yüzbaşı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Zümbüller | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karagürgen | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| İnegöl | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Bonfire Heart | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | İnegöl | T. Yıldız | 5/12 | 4,40 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Karagürgen | H. Yüzbaşı | 8/17 | 5,10 |
| 21.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Çim | Karagürgen | T. Yıldız | 2/13 | 18,70 |
| 11.09.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1200 Çim | Karagürgen | T. Yıldız | 12/16 | 16,25 |
| 24.11.2025 | Bursa | Şartlı 1 | 1300 Kum | Bonfire Heart | A. Zümbüller | 11/11 | 3,35 |
| 25.06.2025 | Bursa | KV-8 | 1400 Kum | Mind And Life | A. Zümbüller | 6/7 | 7,15 |
| 13.06.2025 | Bursa | Şartlı 19 | 2000 Çim | Firiz | A. Zümbüller | 6/20 | 23,95 |
| 13.06.2025 | Bursa | Şartlı 3 | 2000 Kum | Bilge Hüma | A. Zümbüller | 10/12 | 50,40 |
| 12.06.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Vokalkız | A. Zümbüller | 6/12 | 1,80 |
| 09.06.2025 | Bursa | Handikap 17 | 1400 Kum | Human Torch | A. Zümbüller | 8/13 | 36,75 |
| 09.06.2025 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | İkipınar | A. Zümbüller | 7/10 | 2,00 |
| 09.06.2025 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Warriors Path | A. Zümbüller | 4/9 | 3,70 |
| 09.06.2025 | Bursa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Mind And Life | A. Zümbüller | 4/7 | 9,60 |
| 19.05.2025 | Bursa | Şartlı 19 | 1500 Çim | Firiz | S. Altundağ | 15/20 | 36,05 |
| 15.05.2025 | İzmir | Maiden | 1100 Çim | İkipınar | A. Zümbüller | 3/11 | 2,60 |
| 15.05.2025 | İzmir | Maiden | 1100 Çim | Vokalkız | A. Zümbüller | 2/10 | 6,15 |
| 05.05.2025 | Bursa | Şartlı 1 | 800 Çim | Hititprensi | N. Kaya | 8/12 | 9,35 |
| 26.04.2025 | İzmir | Maiden | 1300 Çim | Sense Of Reason | N. Kaya | 13/14 | 25,15 |
| 18.04.2025 | Bursa | KV-6 | 1500 Çim | Warriors Path | N. Kaya | 10/14 | 15,35 |
| 24.03.2025 | Bursa | Maiden | 1800 Kum | Firiz | S. Altundağ | 11/13 | 4,45 |
Sık sorulanlar
Dorukhan Palaur bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 4 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Dorukhan Palaur bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 22.10.2026, Bursa.
Dorukhan Palaur en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 4 koşu, 0 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.