Antrenör
Şener Baykal
Şener Baykal'ın atları son 12 ayda 43 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 11 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (24 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Şener Baykal antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 34 | 1 | 3 | 4 | %2,9 | %23,5 | – |
| Son 12 ay | 43 | 2 | 3 | 6 | %4,7 | %25,6 | – |
| 2020'den bu yana | 44 | 2 | 3 | 6 | %4,5 | %25,0 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 22.06.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 34 | 1 | 3 | 4 | %2,9 | %23,5 |
| 2025 | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 24 | 1 | 2 | 2 | %4,2* | %20,8* |
| İstanbul | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| İzmir | 5 | 0 | 0 | 3 | 0/5 | 3/5 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 16 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %25,0* |
| Sentetik · Normal | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| Kum · Nemli | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Normal | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Kum · Islak | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1201–1600 m | 26 | 1 | 2 | 3 | %3,8* | %23,1* |
| 1601–2000 m | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| 2001+ m | 6 | 0 | 0 | 3 | 0/6 | 3/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 41 | 2 | 3 | 6 | %4,9 | %26,8 |
| İngiliz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 17 | 1 | 2 | 3 | %5,9* | %35,3* |
| Handikap | 14 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %21,4* |
| Şartlı | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 25 | 1 | 2 | 2 | %4,0* | %20,0* |
| İstanbul | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| İzmir | 5 | 0 | 0 | 3 | 0/5 | 3/5 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 16 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %25,0* |
| Sentetik · Normal | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| Kum · Nemli | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Normal | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Kum · Islak | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1201–1600 m | 26 | 1 | 2 | 3 | %3,8* | %23,1* |
| 1601–2000 m | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| 2001+ m | 7 | 0 | 0 | 3 | 0/7 | 3/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 41 | 2 | 3 | 6 | %4,9 | %26,8 |
| İngiliz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 17 | 1 | 2 | 3 | %5,9* | %35,3* |
| Handikap | 14 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %21,4* |
| Şartlı | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Turan | 11 | 1 | 2 | 2 | %9,1* | %45,5* |
| A. Kaçmaz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| R. Kurt | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| F. Karakurt | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| K. Tokaçoğlu | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| A. Yıldız | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| E. Akkaya | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| H. Turan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Turan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. İnci | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Eceduru | 13 | 1 | 2 | 2 | %7,7* | %38,5* |
| Bağnı Çiçek | 10 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %30,0* |
| Koşbaşar | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Afrika Aslanı | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Adile Hanım | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Gümüş Kama | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Alhamzah | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.06.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1900 Kum | Bağnı Çiçek | H. Turan | 9/12 | 17,45 |
| 14.06.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2100 Çim | Bağnı Çiçek | A. Kaçmaz | 7/14 | 23,95 |
| 05.06.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Sentetik | Eceduru | M. Keçeci | 8/18 | 36,30 |
| 31.05.2026 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Gümüş Kama | A. Kaçmaz | 14/15 | 78,10 |
| 24.05.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 2200 Sentetik | Eceduru | B. Çığla | 8/9 | 12,65 |
| 11.05.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1700 Çim | Eceduru | M. Turan | 8/18 | 32,25 |
| 11.05.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2200 Çim | Bağnı Çiçek | Ç. Taşcı | 3/13 | 28,35 |
| 06.05.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 2000 Sentetik | Koşbaşar | S. Çelik | 16/17 | 36,40 |
| 06.05.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Gümüş Kama | Ö. Özen | 14/16 | 50,80 |
| 01.05.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1800 Kum | Eceduru | M. Turan | 13/15 | 22,70 |
| 28.04.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 2000 Kum | Bağnı Çiçek | A. Kaçmaz | 7/15 | 7,65 |
| 17.04.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1400 Kum | Koşbaşar | E. Çankaya | 11/18 | 27,20 |
| 13.04.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Bağnı Çiçek | M. Turan | 6/17 | 12,80 |
| 11.04.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | Adile Hanım | R. Kurt | 6/6 | 26,55 |
| 04.04.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1300 Sentetik | Adile Hanım | R. Kurt | 14/15 | 65,80 |
| 03.04.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Koşbaşar | A. İnci | 4/11 | 10,65 |
| 23.03.2026 | Bursa | Maiden | 1800 Kum | Koşbaşar | A. İnci | 4/7 | 3,80 |
| 09.03.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Eceduru | R. Ketme | 11/17 | 22,90 |
| 09.03.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Koşbaşar | F. Karakurt | 7/10 | 2,40 |
| 07.03.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Adile Hanım | R. Kurt | 8/9 | 49,10 |
Sık sorulanlar
Şener Baykal bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 34 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Şener Baykal'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 22.06.2026, Bursa.
Şener Baykal en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 24 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.