Jokey
Mehmet Doğan
Mehmet Doğan son 12 ayda 429 koşuya çıktı, 44 birincilik ve 116 ilk üç derece aldı. En çok Elazığ'da koştu (266 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Doğan jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 374 | 39 | 34 | 36 | %10,4 | %29,1 | −%7,5 |
| Son 12 ay | 429 | 44 | 35 | 37 | %10,3 | %27,0 | −%3,2 |
| 2020'den bu yana | 2460 | 197 | 218 | 260 | %8,0 | %27,4 | −%42,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 04.11.2026, Elazığ.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 374 | 39 | 34 | 36 | %10,4 | %29,1 |
| 2025 | 408 | 28 | 24 | 42 | %6,9 | %23,0 |
| 2024 | 487 | 39 | 43 | 61 | %8,0 | %29,4 |
| 2023 | 387 | 32 | 45 | 37 | %8,3 | %29,5 |
| 2022 | 362 | 24 | 28 | 34 | %6,6 | %23,8 |
| 2021 | 215 | 17 | 22 | 16 | %7,9 | %25,6 |
| 2020 | 227 | 18 | 22 | 34 | %7,9 | %32,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 266 | 38 | 29 | 31 | %14,3 | %36,8 |
| Şanlıurfa | 121 | 6 | 4 | 1 | %5,0 | %9,1 |
| Diyarbakır | 39 | 0 | 1 | 5 | %0,0 | %15,4 |
| Adana | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 326 | 33 | 26 | 32 | %10,1 | %27,9 |
| Kum · Islak | 50 | 5 | 6 | 4 | %10,0 | %30,0 |
| Kum · Sulu | 37 | 5 | 1 | 1 | %13,5 | %18,9 |
| Kum · Nemli | 14 | 1 | 1 | 0 | %7,1* | %14,3* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 152 | 17 | 15 | 13 | %11,2 | %29,6 |
| 1201–1600 m | 116 | 16 | 7 | 10 | %13,8 | %28,4 |
| 1601–2000 m | 155 | 10 | 13 | 14 | %6,5 | %23,9 |
| 2001+ m | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 242 | 27 | 21 | 20 | %11,2 | %28,1 |
| Arap | 187 | 17 | 14 | 17 | %9,1 | %25,7 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 1367 | 136 | 159 | 162 | %9,9 | %33,4 |
| Şanlıurfa | 823 | 47 | 51 | 69 | %5,7 | %20,3 |
| Diyarbakır | 260 | 14 | 7 | 28 | %5,4 | %18,8 |
| Adana | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 2189 | 171 | 197 | 233 | %7,8 | %27,5 |
| Kum · Nemli | 102 | 7 | 7 | 5 | %6,9 | %18,6 |
| Kum · Islak | 87 | 11 | 9 | 10 | %12,6 | %34,5 |
| Kum · Sulu | 74 | 8 | 4 | 12 | %10,8 | %32,4 |
| Çim · Normal | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 919 | 81 | 85 | 90 | %8,8 | %27,9 |
| 1201–1600 m | 609 | 47 | 55 | 63 | %7,7 | %27,1 |
| 1601–2000 m | 906 | 68 | 76 | 105 | %7,5 | %27,5 |
| 2001+ m | 26 | 1 | 2 | 2 | %3,8* | %19,2* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1323 | 110 | 131 | 142 | %8,3 | %28,9 |
| Arap | 1137 | 87 | 87 | 118 | %7,7 | %25,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Buluç | 89 | 13 | 9 | 9 | %14,6 | %34,8 |
| M. Doğan | 28 | 6 | 6 | 0 | %21,4* | %42,9* |
| F. Yalçınkaya | 24 | 4 | 2 | 2 | %16,7* | %33,3* |
| M. Kaya | 18 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %11,1* |
| R. Barman | 17 | 2 | 3 | 0 | %11,8* | %29,4* |
| E. Yardımcı | 16 | 3 | 4 | 1 | %18,8* | %50,0* |
| E. Açmaz | 14 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %28,6* |
| B. Demirkapu | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| İ. Atmaca | 12 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %25,0* |
| F. Bakır | 12 | 4 | 1 | 2 | %33,3* | %58,3* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Melis Hanım | 9 | 0 | 3 | 0 | 0/9 | 3/9 |
| Jazzmaster | 9 | 2 | 0 | 1 | 2/9 | 3/9 |
| Kadıköy Güzeli | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Fısıltıkaya | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Lavistakaya | 9 | 3 | 0 | 1 | 3/9 | 4/9 |
| Şahkaya | 8 | 1 | 2 | 2 | 1/8 | 5/8 |
| Taştepe | 7 | 2 | 2 | 0 | 2/7 | 4/7 |
| Çevik Devranı | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Efruzkızı | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Al Benze | 6 | 4 | 1 | 0 | 4/6 | 5/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Çığgibi | M. Doğan | 13/14 | 13,50 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 2000 Kum | Melis Hanım | M. Buluç | 2/6 | 13,00 |
| 04.11.2026 | Elazığ | KV-6 | 1200 Kum | Şubat Bey | M. Doğan | 8/9 | 20,05 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Gül Derya | H. Tekinalp | 10/11 | 19,95 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 17 | 1500 Kum | Olgunadam | B. Demirkapu | 11/11 | 6,65 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Sarişim | M. Buluç | 1/6 | 1,60 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1200 Kum | Green Göle | B. Fahrioğlu | 7/12 | 26,00 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 2 | 1200 Kum | Koğun Sesi | A. Işık | 7/10 | 5,30 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1200 Kum | King Yıldırım | M. Buluç | 1/6 | 1,80 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Son Zayn | B. Tosun | 1/8 | 3,90 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Handikap 16 | 1600 Kum | Jazzmaster | M. Buluç | 6/12 | 8,65 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1800 Kum | Kılıçbağı | E. Yardımcı | 6/11 | 19,25 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1700 Kum | Hello Kutty | E. Açmaz | 3/8 | 26,55 |
| 24.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 2000 Kum | Fatma Hanım | M. Kaya | 10/12 | 11,65 |
| 24.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 15 | 1200 Kum | Desesperados | M. Kaya | 9/10 | 7,05 |
| 24.10.2026 | Diyarbakır | G 3 | 1900 Kum | Green Mile | R. Becene | 3/14 | 19,20 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Kadıköy Güzeli | M. Buluç | 7/14 | 6,25 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Maiden | 1500 Kum | Sarişim | R. Barman | 1/9 | 2,45 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 1500 Kum | Olgunadam | B. Demirkapu | 2/10 | 4,25 |
| 14.10.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1800 Kum | Maverick Shadow | M. Doğan | 6/13 | 8,95 |
Sık sorulanlar
Mehmet Doğan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 374 koşuda 39 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Doğan bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 04.11.2026, Elazığ.
Mehmet Doğan en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Elazığ'da: 266 koşu, 38 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.