Antrenör
Memduh Atalay Ürenç
Memduh Atalay Ürenç'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Memduh Atalay Ürenç antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 75 | 6 | 3 | 7 | %8,0 | %21,3 | −%61,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 26.04.2022, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| 2021 | 63 | 4 | 3 | 5 | %6,3 | %19,0 |
| 2020 | 10 | 2 | 0 | 1 | %20,0* | %30,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 64 | 5 | 2 | 7 | %7,8 | %21,9 |
| Ankara | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| Elazığ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 34 | 1 | 2 | 5 | %2,9 | %23,5 |
| Kum · Normal | 34 | 5 | 1 | 1 | %14,7 | %20,6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 29 | 3 | 2 | 2 | %10,3* | %24,1* |
| 1201–1600 m | 35 | 3 | 0 | 3 | %8,6 | %17,1 |
| 1601–2000 m | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 51 | 3 | 2 | 6 | %5,9 | %21,6 |
| Arap | 24 | 3 | 1 | 1 | %12,5* | %20,8* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 27 | 3 | 1 | 2 | %11,1* | %22,2* |
| Maiden | 26 | 1 | 1 | 3 | %3,8* | %19,2* |
| Şartlı | 20 | 1 | 1 | 2 | %5,0* | %20,0* |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2022 | Adana | Handikap 15 | 1200 Çim | Abat Oğlu | A. Kaçmaz | 3/12 | 3,45 |
| 26.04.2022 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Omere | M. Çelik | 6/14 | 3,50 |
| 25.12.2021 | Adana | Handikap 14 | 1500 Kum | Okçu Güzeli | M. Özdemir | 16/16 | 16,90 |
| 12.12.2021 | Adana | Handikap 14 | 1200 Kum | Okçu Güzeli | N. Demir | 15/17 | 5,35 |
| 12.12.2021 | Adana | Handikap 14 | 1200 Kum | Narlıdere | V. Demir | 5/17 | 5,35 |
| 04.12.2021 | Adana | Handikap 13 | 1500 Kum | Tezgeçer | S. Yıldız | 11/11 | 6,45 |
| 04.12.2021 | Adana | Handikap 13 | 1500 Kum | Narlıdere | N. Demir | 8/11 | 6,45 |
| 23.11.2021 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Derin Gelin | M. Arslan | 12/12 | 24,75 |
| 19.09.2021 | Adana | Maiden | 1200 Çim | Alyetiş | M. Kıyak | 7/9 | 33,90 |
| 19.09.2021 | Adana | KV-6 | 1200 Çim | Madam Letsrange | B. Kılınç | 6/8 | 12,40 |
| 05.09.2021 | Adana | Şartlı 3 | 1300 Çim | Alyetiş | N. Demir | 10/11 | 55,10 |
| 07.08.2021 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Kum | Birtanemsin | F. Yardımcı | 2/10 | 12,50 |
| 20.07.2021 | Ankara | Şartlı 3 | 1300 Kum | Kuruköprü | H. Çizik | 4/5 | 4,65 |
| 12.07.2021 | Elazığ | Maiden | 1700 Kum | The Last Dance | N. Altın | 6/15 | 13,55 |
| 06.07.2021 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Issyk Kul | E. Tunç | 10/15 | 66,60 |
| 06.07.2021 | Ankara | Handikap 14 | 1900 Çim | Madam Letsrange | V. Abiş | 9/9 | 11,55 |
| 29.06.2021 | Adana | Şartlı 4 | 2000 Çim | Madam Letsrange | E. Çankaya | 6/11 | 7,30 |
| 26.06.2021 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Çim | Issyk Kul | İ. Göçer | 8/9 | 41,30 |
| 26.06.2021 | Adana | Şartlı 3 | 1300 Kum | Derin Gelin | T. Bali | 8/11 | 63,95 |
| 22.06.2021 | Adana | Handikap 16 | 1500 Kum | Pastor | V. Abiş | 1/10 | 2,85 |
Sık sorulanlar
Memduh Atalay Ürenç bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Memduh Atalay Ürenç'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 26.04.2022, Adana.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.