Antrenör
Mehmet Esmer
Mehmet Esmer'ın atları son 12 ayda 64 koşuya çıktı, 9 birincilik ve 20 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (57 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Esmer antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 57 | 9 | 6 | 3 | %15,8 | %31,6 | −%41,5 |
| Son 12 ay | 64 | 9 | 7 | 4 | %14,1 | %31,3 | −%47,9 |
| 2020'den bu yana | 102 | 18 | 16 | 8 | %17,6 | %41,2 | −%42,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 57 | 9 | 6 | 3 | %15,8 | %31,6 |
| 2025 | 45 | 9 | 10 | 5 | %20,0 | %53,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 57 | 9 | 7 | 3 | %15,8 | %33,3 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İzmir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 24 | 5 | 4 | 0 | %20,8* | %37,5* |
| Kum · Normal | 20 | 3 | 0 | 2 | %15,0* | %25,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 16 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %12,5* |
| 1201–1600 m | 37 | 5 | 4 | 3 | %13,5 | %32,4 |
| 1601–2000 m | 9 | 4 | 1 | 0 | 4/9 | 5/9 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 64 | 9 | 7 | 4 | %14,1 | %31,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 25 | 4 | 3 | 2 | %16,0* | %36,0* |
| Maiden | 18 | 2 | 3 | 0 | %11,1* | %27,8* |
| Handikap | 13 | 2 | 1 | 0 | %15,4* | %23,1* |
| KV-6 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 89 | 16 | 14 | 6 | %18,0 | %40,4 |
| İzmir | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
| Kocaeli | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 41 | 9 | 10 | 2 | %22,0 | %51,2 |
| Kum · Normal | 28 | 4 | 3 | 2 | %14,3* | %32,1* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 8 | 3 | 0 | 1 | 3/8 | 4/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Yumuşak | 7 | 2 | 1 | 2 | 2/7 | 5/7 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 31 | 3 | 8 | 1 | %9,7 | %38,7 |
| 1201–1600 m | 50 | 9 | 6 | 4 | %18,0 | %38,0 |
| 1601–2000 m | 17 | 4 | 1 | 3 | %23,5* | %47,1* |
| 2001+ m | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 100 | 18 | 16 | 7 | %18,0 | %41,0 |
| Arap | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 37 | 7 | 6 | 3 | %18,9 | %43,2 |
| Maiden | 31 | 4 | 8 | 1 | %12,9 | %41,9 |
| Handikap | 17 | 3 | 1 | 0 | %17,6* | %23,5* |
| KV-6 | 8 | 4 | 0 | 1 | 4/8 | 5/8 |
| KV-7 | 5 | 0 | 1 | 2 | 0/5 | 3/5 |
| G | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ö. Özen | 16 | 6 | 3 | 0 | %37,5* | %56,3* |
| A. Altın | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| N. Avci | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| Y. Yüksel | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| O. Yıldız | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| M. Turan | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| T. Alıcı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G. Özçelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Çiçek | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Golden Sail | 11 | 5 | 1 | 0 | %45,5* | %54,5* |
| Wadron | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| Trojan Queen | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Kaşif Kaptan | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Çilli Cafer | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
| Chatila Dancer | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Dark Glow | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Spring Cat | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Dream Ship | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Master Of The Seas | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | KV-6 | 1900 Kum | Golden Sail | Ö. Özen | 1/8 | 5,70 |
| 30.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Kaşif Kaptan | Ö. Özen | 5/11 | 4,00 |
| 30.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Spring Cat | Ö. Özen | 5/12 | 5,70 |
| 26.10.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1400 Çim | Mukaddes Hatun | Ö. Özen | 4/7 | 6,50 |
| 26.10.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1400 Çim | Black Victory | A. Altın | 5/7 | 7,20 |
| 26.10.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1400 Çim | Sirene | Ö. Özen | 1/7 | 1,40 |
| 26.10.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1400 Çim | Freezing Steel | Y. Yüksel | 3/7 | 8,70 |
| 21.10.2026 | Bursa | G 3 | 2000 Çim | Golden Sail | Ö. Özen | 4/7 | 16,95 |
| 21.10.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Kaşif Kaptan | Ö. Özen | 2/9 | 3,40 |
| 12.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Spring Cat | Ö. Özen | 2/10 | 12,90 |
| 02.10.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Kaşif Kaptan | N. Avci | 5/11 | 2,55 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1800 Çim | Trojan Queen | A. İnci | 12/20 | 20,50 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Çim | Spring Cat | B. Mırık | 6/11 | 3,65 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Çim | Bright Iron | Ö. Özen | 7/11 | 12,65 |
| 23.09.2026 | İstanbul | KV-7 | 1300 Sentetik | Chatila Dancer | M. Çelik | 6/9 | 27,05 |
| 21.09.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1300 Çim | Wadron | Y. Gökçe | 10/14 | 21,20 |
| 18.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Dream Ship | T. Alıcı | 5/9 | 22,00 |
| 18.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Kaşif Kaptan | N. Avci | 2/8 | 2,95 |
| 14.09.2026 | Bursa | KV-6 | 2200 Çim | Golden Sail | H. Karataş | 9/9 | 2,10 |
| 11.09.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1300 Çim | Chatila Dancer | B. Bülbül | 7/12 | 3,90 |
Sık sorulanlar
Mehmet Esmer bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 57 koşuda 9 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Esmer'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Mehmet Esmer en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 57 koşu, 9 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.