Apranti (AP)AP nedir?
Cem Yılmaz
Cem Yılmaz son 12 ayda 7 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (7 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Cem Yılmaz jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 | – |
| Son 12 ay | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 | – |
| 2020'den bu yana | 186 | 1 | 3 | 5 | %0,5 | %4,8 | −%94,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 29.10.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| 2025 | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2024 | 17 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2023 | 32 | 1 | 0 | 2 | %3,1 | %9,4 |
| 2022 | 73 | 0 | 3 | 1 | %0,0 | %5,5 |
| 2021 | 42 | 0 | 0 | 2 | %0,0 | %4,8 |
| 2020 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1201–1600 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| İngiliz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 181 | 1 | 3 | 4 | %0,6 | %4,4 |
| Antalya | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 95 | 0 | 3 | 2 | %0,0 | %5,3 |
| Çim · Normal | 50 | 0 | 0 | 1 | %0,0 | %2,0 |
| Kum · Nemli | 15 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,7* |
| Kum · Islak | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Sulu | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 33 | 0 | 1 | 0 | %0,0 | %3,0 |
| 1201–1600 m | 96 | 1 | 2 | 4 | %1,0 | %7,3 |
| 1601–2000 m | 51 | 0 | 0 | 0 | %0,0 | %0,0 |
| 2001+ m | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 114 | 0 | 1 | 4 | %0,0 | %4,4 |
| İngiliz | 72 | 1 | 2 | 1 | %1,4 | %5,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Baydan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Z. Turğul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Pakel | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Bektaş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Yanık | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Y. Akkılıç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cedide | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Fire Crown | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kastriot | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Yarenyar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| You Got This | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Red White Black | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | Fire Crown | Z. Turğul | 14/15 | 78,10 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Kastriot | M. Pakel | 9/11 | 60,95 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1200 Kum | Yarenyar | A. Bektaş | 9/12 | 73,70 |
| 22.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | You Got This | S. Yanık | 11/14 | 88,95 |
| 17.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Cedide | E. Baydan | 9/10 | 24,00 |
| 15.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Red White Black | Y. Akkılıç | 7/7 | 55,90 |
| 08.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Cedide | E. Baydan | 10/13 | 11,90 |
| 09.10.2025 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Nare Hatun | F. Ceylan | 8/10 | 26,05 |
| 20.09.2025 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Nare Hatun | F. Ceylan | 9/11 | 31,15 |
| 04.09.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Nare Hatun | A. Zümbüller | 4/14 | 35,30 |
| 04.09.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Şenerin Gülü | H. Kurt | 12/13 | 73,80 |
| 03.05.2025 | İzmir | Maiden | 1800 Çim | Kızım Adile | H. Aslan | 10/11 | 39,45 |
| 01.05.2025 | İzmir | Şartlı 5 | 1400 Kum | Prince Of Danger | Ü. Ayboğa | 6/7 | 23,70 |
| 17.04.2025 | İzmir | Handikap 16 | 1900 Kum | Asurhan | B. Özgür | 8/8 | 34,05 |
| 20.03.2025 | İzmir | Maiden | 1300 Çim | Eylül Yağmuru | A. Bektaş | 7/9 | 53,60 |
| 09.03.2025 | İzmir | Handikap 15 | 1800 Çim | Özgür Baba | B. Özgür | 14/14 | 39,05 |
| 09.03.2025 | İzmir | Handikap 15 | 1300 Çim | Muratın Kızı | Ş. Çelik | 11/11 | 74,65 |
| 21.02.2025 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Özrüba | B. Özgür | 13/14 | 74,45 |
| 21.02.2025 | İzmir | Maiden/Satış | 1600 Kum | Behzathan | M. Yaparoğlu | 9/9 | 64,20 |
| 23.01.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Asurhan | B. Özgür | 6/14 | 41,35 |
Sık sorulanlar
Cem Yılmaz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 7 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Cem Yılmaz bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 29.10.2026, İzmir.
Cem Yılmaz en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 7 koşu, 0 birincilik.
Cem Yılmaz apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.