Antrenör
Fırat Garzan
Fırat Garzan'ın atları son 12 ayda 57 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 11 ilk üç derece aldı. En çok Kocaeli'da koştu (40 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Fırat Garzan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 57 | 3 | 3 | 5 | %5,3 | %19,3 | −%43,1 |
| Son 12 ay | 57 | 3 | 3 | 5 | %5,3 | %19,3 | −%43,1 |
| 2020'den bu yana | 57 | 3 | 3 | 5 | %5,3 | %19,3 | −%43,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 26.10.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 57 | 3 | 3 | 5 | %5,3 | %19,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 40 | 1 | 3 | 2 | %2,5 | %15,0 |
| İstanbul | 10 | 2 | 0 | 1 | %20,0* | %30,0* |
| Bursa | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 40 | 1 | 3 | 3 | %2,5 | %17,5 |
| Çim · Normal | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Sentetik · Normal | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 17 | 1 | 0 | 1 | %5,9* | %11,8* |
| 1201–1600 m | 28 | 2 | 1 | 4 | %7,1* | %25,0* |
| 1601–2000 m | 12 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %16,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 41 | 3 | 2 | 4 | %7,3 | %22,0 |
| İngiliz | 16 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %12,5* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 26 | 1 | 1 | 3 | %3,8* | %19,2* |
| Şartlı | 15 | 1 | 0 | 2 | %6,7* | %20,0* |
| Handikap | 13 | 1 | 2 | 0 | %7,7* | %23,1* |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 40 | 1 | 3 | 2 | %2,5 | %15,0 |
| İstanbul | 10 | 2 | 0 | 1 | %20,0* | %30,0* |
| Bursa | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 40 | 1 | 3 | 3 | %2,5 | %17,5 |
| Çim · Normal | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Sentetik · Normal | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 17 | 1 | 0 | 1 | %5,9* | %11,8* |
| 1201–1600 m | 28 | 2 | 1 | 4 | %7,1* | %25,0* |
| 1601–2000 m | 12 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %16,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 41 | 3 | 2 | 4 | %7,3 | %22,0 |
| İngiliz | 16 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %12,5* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 26 | 1 | 1 | 3 | %3,8* | %19,2* |
| Şartlı | 15 | 1 | 0 | 2 | %6,7* | %20,0* |
| Handikap | 13 | 1 | 2 | 0 | %7,7* | %23,1* |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| G. Özçelik | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| M. Turan | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| H. Gökçe | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Coşkun | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| R. Ketme | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| A. Yıldız | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| O. Atmaca | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| R. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Turan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Çelik | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Altın Nokta | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| Seheryeli | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Kalorimatik | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çakırdamla | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Umutlu Tay | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Gümüşsu | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Demir Vargas | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Karakterli | 3 | 2 | 0 | 1 | 2/3 | 3/3 |
| Günün Aslanı | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Baba Enis | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1400 Çim | İnanbaba | M. Turan | 3/7 | 3,00 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Baba Enis | İ. Gün | 8/14 | 42,15 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1900 Kum | Baba Enis | İ. Dinar | 13/13 | 64,80 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Berfo Hat | H. Gökçe | 10/10 | 40,50 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Altın Nokta | O. Atmaca | 14/14 | 46,90 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Demir Vargas | R. Yıldız | 8/14 | 56,15 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1900 Kum | Seheryeli | M. Turan | 2/10 | 9,15 |
| 27.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Altın Nokta | N. Demir | 11/14 | 30,00 |
| 21.08.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1700 Çim | Mrs Nilşah | S. Altay | 12/18 | 57,80 |
| 20.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Çenger | İ. Güreke | 2/14 | 52,10 |
| 20.08.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1900 Kum | Seheryeli | M. Coşkun | 6/12 | 20,55 |
| 18.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Umutlu Tay | M. Turan | 9/12 | 107,05 |
| 14.08.2026 | Bursa | Satış 2 | 1400 Çim | Demir Vargas | H. Gökçe | 7/7 | 51,40 |
| 13.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Altın Nokta | O. Atmaca | 7/12 | 31,60 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Mrs Nilşah | K. Yılmaz | 7/16 | 44,25 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Kalorimatik | S. Çelik | 12/14 | 35,65 |
| 11.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1400 Kum | Umutlu Tay | A. İnci | 8/8 | 47,70 |
| 07.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Demir Vargas | R. Yıldız | 13/15 | 70,65 |
| 06.08.2026 | Kocaeli | Satış 2 | 1500 Kum | Altın Nokta | G. Özçelik | 13/15 | 16,90 |
| 06.08.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1800 Kum | Seheryeli | G. Özçelik | 6/14 | 42,60 |
Sık sorulanlar
Fırat Garzan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 57 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Fırat Garzan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 26.10.2026, Bursa.
Fırat Garzan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Kocaeli'da: 40 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.