Antrenör
Metin Dülgar
Metin Dülgar'ın atları son 12 ayda 14 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 1 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (12 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Metin Dülgar antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 14 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,1* | – |
| Son 12 ay | 14 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,1* | – |
| 2020'den bu yana | 143 | 16 | 18 | 17 | %11,2 | %35,7 | −%42,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 01.11.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 14 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,1* |
| 2025 | 16 | 1 | 0 | 0 | %6,3* | %6,3* |
| 2024 | 21 | 5 | 4 | 3 | %23,8* | %57,1* |
| 2022 | 44 | 6 | 7 | 5 | %13,6 | %40,9 |
| 2021 | 48 | 4 | 7 | 8 | %8,3 | %39,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| 1201–1600 m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| Arap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Handikap | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Maiden | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 72 | 9 | 11 | 9 | %12,5 | %40,3 |
| Adana | 38 | 3 | 2 | 2 | %7,9 | %18,4 |
| Bursa | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| Kocaeli | 9 | 2 | 2 | 3 | 2/9 | 7/9 |
| Ankara | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| İstanbul | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 80 | 9 | 12 | 10 | %11,3 | %38,8 |
| Çim · Normal | 40 | 6 | 4 | 3 | %15,0 | %32,5 |
| Kum · Islak | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Kum · Nemli | 6 | 0 | 0 | 3 | 0/6 | 3/6 |
| Kum · Sulu | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 25 | 1 | 2 | 1 | %4,0* | %16,0* |
| 1201–1600 m | 42 | 3 | 2 | 5 | %7,1 | %23,8 |
| 1601–2000 m | 65 | 11 | 12 | 11 | %16,9 | %52,3 |
| 2001+ m | 11 | 1 | 2 | 0 | %9,1* | %27,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 103 | 7 | 15 | 13 | %6,8 | %34,0 |
| Arap | 40 | 9 | 3 | 4 | %22,5 | %40,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 57 | 6 | 7 | 7 | %10,5 | %35,1 |
| Handikap | 44 | 6 | 6 | 5 | %13,6 | %38,6 |
| Maiden | 16 | 1 | 0 | 2 | %6,3* | %18,8* |
| Satış | 14 | 1 | 4 | 2 | %7,1* | %50,0* |
| KV-8 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Arslan | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| İ. Göçer | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Çelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Çelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Uyar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Akgöbek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Solmaz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Tunç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Kaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bel Mount | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Queen Of Albany | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Yükselin KIZI | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Felix Perla | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Reşatbeyli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Lady Melıan | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Halimhanbey | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Halimhanbey | İ. Göçer | 16/16 | 67,90 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Bel Mount | İ. Göçer | 17/18 | 43,70 |
| 18.06.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 1200 Çim | Bel Mount | M. Çelik | 6/10 | 9,65 |
| 02.06.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Çim | Bel Mount | M. Çelik | 4/11 | 7,70 |
| 29.03.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Queen Of Albany | A. Çelik | 8/9 | 4,40 |
| 29.03.2026 | Adana | Handikap 16 | 1200 Kum | Yükselin KIZI | M. Uyar | 8/8 | 63,45 |
| 29.03.2026 | Adana | Handikap 16 | 1200 Kum | Felix Perla | M. Akgöbek | 5/10 | 14,25 |
| 14.03.2026 | Adana | KV-9 | 1800 Çim | Reşatbeyli | M. Solmaz | 6/8 | 53,40 |
| 08.03.2026 | Adana | Handikap 16 | 1400 Kum | Yükselin KIZI | E. Tunç | 11/12 | 18,00 |
| 03.03.2026 | Adana | KV-7 | 1300 Kum | Queen Of Albany | S. Kaya | 7/8 | 3,30 |
| 28.02.2026 | Adana | Handikap 16 | 1400 Kum | Reşatbeyli | A. Çelik | 6/11 | 4,00 |
| 24.02.2026 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Lady Melıan | M. Arslan | 4/13 | 10,55 |
| 15.02.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1300 Kum | Felix Perla | M. Arslan | 10/10 | 25,15 |
| 15.02.2026 | Adana | Maiden | 1900 Kum | Lady Melıan | M. Arslan | 3/7 | 14,25 |
| 15.06.2025 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Chemıst Boss | E. Tunç | 7/8 | 60,05 |
| 25.05.2025 | Adana | Şartlı 5 | 1800 Çim | Copain | İ. Göçer | 7/8 | 28,80 |
| 18.05.2025 | Adana | Şartlı 5 | 1300 Çim | Kılınçbey | E. Tunç | 10/10 | 16,60 |
| 18.05.2025 | Adana | Şartlı 3 | 1100 Çim | Çetinyel | M. Akgöbek | 4/6 | 1,75 |
| 11.05.2025 | Adana | Şartlı 3 | 1200 Çim | Copain | E. Sincan | 4/14 | 29,45 |
| 04.05.2025 | Adana | Maiden | 1100 Çim | Çetinyel | M. Çelik | 1/12 | 2,30 |
Sık sorulanlar
Metin Dülgar bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 14 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Metin Dülgar'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 01.11.2026, Adana.
Metin Dülgar en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 12 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.