Antrenör
Enver Koçak
Enver Koçak'ın atları son 12 ayda 4 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (3 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Enver Koçak antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 | – |
| Son 12 ay | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 | – |
| 2020'den bu yana | 1153 | 144 | 127 | 122 | %12,5 | %34,1 | −%30,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 27.10.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 2025 | 151 | 12 | 20 | 12 | %7,9 | %29,1 |
| 2024 | 259 | 42 | 28 | 32 | %16,2 | %39,4 |
| 2023 | 173 | 20 | 21 | 18 | %11,6 | %34,1 |
| 2022 | 198 | 27 | 20 | 30 | %13,6 | %38,9 |
| 2021 | 171 | 20 | 14 | 8 | %11,7 | %24,6 |
| 2020 | 197 | 23 | 24 | 22 | %11,7 | %35,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Diyarbakır | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1201–1600 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 1038 | 130 | 117 | 113 | %12,5 | %34,7 |
| Diyarbakır | 80 | 11 | 9 | 7 | %13,8 | %33,8 |
| Adana | 27 | 2 | 1 | 2 | %7,4* | %18,5* |
| Şanlıurfa | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1063 | 127 | 121 | 117 | %11,9 | %34,3 |
| Kum · Nemli | 40 | 9 | 2 | 1 | %22,5 | %30,0 |
| Kum · Islak | 31 | 5 | 4 | 4 | %16,1 | %41,9 |
| Kum · Sulu | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Çim · Normal | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 458 | 59 | 49 | 51 | %12,9 | %34,7 |
| 1201–1600 m | 232 | 25 | 22 | 24 | %10,8 | %30,6 |
| 1601–2000 m | 461 | 60 | 56 | 47 | %13,0 | %35,4 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 831 | 109 | 92 | 86 | %13,1 | %34,5 |
| Arap | 322 | 35 | 35 | 36 | %10,9 | %32,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 425 | 41 | 40 | 44 | %9,6 | %29,4 |
| Şartlı | 402 | 60 | 45 | 43 | %14,9 | %36,8 |
| Maiden | 237 | 35 | 31 | 24 | %14,8 | %38,0 |
| KV-7 | 30 | 2 | 5 | 4 | %6,7 | %36,7 |
| KV-6 | 28 | 4 | 3 | 3 | %14,3* | %35,7* |
| A | 16 | 1 | 1 | 3 | %6,3* | %31,3* |
| KV-9 | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| G | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| KV-8 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ö. Yıldırım | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| V. Demir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| H. Altunkılıç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| H. Çizik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Etiquette | Ö. Yıldırım | 8/9 | 5,45 |
| 25.10.2026 | Adana | Handikap 17 | 1400 Sentetik | Bellafina | V. Demir | 9/11 | 10,65 |
| 17.10.2026 | Diyarbakır | KV-7 | 1200 Kum | Telgraf | H. Altunkılıç | 5/9 | 2,35 |
| 06.10.2026 | Adana | KV-6 | 1200 Kum | Etiquette | H. Çizik | 6/8 | 4,05 |
| 17.09.2025 | Elazığ | Handikap 15 | 1600 Kum | Bıçkın Kral | M. Aktürk | 5/16 | 11,35 |
| 17.09.2025 | Elazığ | Maiden | 1600 Kum | Lıghtnıng Rose | İ. Katar | 1/6 | 11,10 |
| 17.09.2025 | Elazığ | Handikap 15 | 1200 Kum | Dancing Grace | H. Altunkılıç | 7/11 | 25,30 |
| 17.09.2025 | Elazığ | Handikap 15 | 1200 Kum | High Symphony | H. Altundağ | 11/11 | 12,80 |
| 17.09.2025 | Elazığ | Şartlı 3 | 1500 Kum | Garonor | H. Altunkılıç | 4/13 | 7,30 |
| 17.09.2025 | Elazığ | Şartlı 3 | 1500 Kum | Lady Peregrine | E. Atlamaz | 9/13 | 20,60 |
| 10.09.2025 | Elazığ | Handikap 16 | 1900 Kum | Gryffindor | M. Doğan | 12/13 | 4,25 |
| 10.09.2025 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Ayazalış | A. Akdemir | 6/11 | 27,85 |
| 10.09.2025 | Elazığ | Şartlı 3 | 2000 Kum | Lady Peregrine | N. Altın | 8/11 | 9,35 |
| 10.09.2025 | Elazığ | Şartlı 3 | 1200 Kum | Çevik Devranı | M. Aktürk | 5/5 | 1,70 |
| 08.09.2025 | Elazığ | Handikap 14 | 1500 Kum | Melis Hanım | A. Bayar | 13/17 | 6,80 |
| 08.09.2025 | Elazığ | Maiden | 1500 Kum | True Amore | H. Altundağ | 2/8 | 4,40 |
| 08.09.2025 | Elazığ | Maiden | 1500 Kum | Kadıköy Güzeli | M. Aktürk | 1/8 | 1,70 |
| 08.09.2025 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Garonor | H. Altunkılıç | 3/10 | 11,70 |
| 08.09.2025 | Elazığ | Şartlı 3 | 1500 Kum | High Symphony | B. Sarıdal | 7/15 | 11,65 |
| 08.09.2025 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Dancing Grace | H. Altunkılıç | 5/11 | 20,50 |
Sık sorulanlar
Enver Koçak bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 4 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Enver Koçak'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 27.10.2026, Adana.
Enver Koçak en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 3 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.