Antrenör
Tuğrul Tahta
Tuğrul Tahta'ın atları son 12 ayda 41 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 10 ilk üç derece aldı. En çok Elazığ'da koştu (30 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Tuğrul Tahta antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 37 | 1 | 3 | 4 | %2,7 | %21,6 | – |
| Son 12 ay | 41 | 2 | 3 | 5 | %4,9 | %24,4 | – |
| 2020'den bu yana | 72 | 2 | 12 | 12 | %2,8 | %36,1 | −%85,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 29.10.2026, Elazığ.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 37 | 1 | 3 | 4 | %2,7 | %21,6 |
| 2025 | 29 | 1 | 7 | 8 | %3,4* | %55,2* |
| 2021 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 30 | 1 | 3 | 3 | %3,3 | %23,3 |
| Şanlıurfa | 7 | 1 | 0 | 2 | 1/7 | 3/7 |
| Diyarbakır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 33 | 2 | 3 | 3 | %6,1 | %24,2 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1201–1600 m | 11 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %27,3* |
| 1601–2000 m | 26 | 2 | 0 | 4 | %7,7* | %23,1* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 31 | 2 | 3 | 5 | %6,5 | %32,3 |
| Arap | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 24 | 2 | 1 | 4 | %8,3* | %29,2* |
| Şartlı | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Maiden | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 55 | 1 | 11 | 7 | %1,8 | %34,5 |
| Şanlıurfa | 9 | 1 | 0 | 4 | 1/9 | 5/9 |
| Diyarbakır | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Adana | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 60 | 2 | 11 | 10 | %3,3 | %38,3 |
| Kum · Sulu | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| 1201–1600 m | 17 | 0 | 6 | 1 | %0,0* | %41,2* |
| 1601–2000 m | 49 | 2 | 5 | 10 | %4,1 | %34,7 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 44 | 2 | 7 | 9 | %4,5 | %40,9 |
| Arap | 28 | 0 | 5 | 3 | %0,0* | %28,6* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 39 | 2 | 7 | 7 | %5,1 | %41,0 |
| Şartlı | 20 | 0 | 0 | 5 | %0,0* | %25,0* |
| Maiden | 11 | 0 | 5 | 0 | %0,0* | %45,5* |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| H. Altunkılıç | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| İ. Akyavuz | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| N. Altın | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| A. Bayar | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| İ. Katar | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| B. Sarıdal | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| F. Yardımcı | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Y. Cengiz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Şakir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Akyavuz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Saklıkapı | 21 | 2 | 1 | 5 | %9,5* | %38,1* |
| Barakhan | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
| Quatro | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kosavalı Yiğit | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Nesib | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Anadolunun Sazı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Diriliş Kartalı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Harput Kabadayısı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1800 Kum | Quatro | H. Altunkılıç | 9/11 | 21,00 |
| 24.10.2026 | Diyarbakır | G 3 | 1900 Kum | Nesib | Y. Cengiz | 8/14 | 15,80 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 1500 Kum | Quatro | M. Şakir | 5/10 | 48,00 |
| 07.10.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1800 Kum | Quatro | A. Bayar | 14/14 | 22,90 |
| 23.09.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 2000 Kum | Kosavalı Yiğit | İ. Katar | 5/10 | 10,05 |
| 21.09.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 2000 Kum | Saklıkapı | İ. Akyavuz | 4/13 | 5,55 |
| 20.09.2026 | Adana | KV-8 | 1900 Sentetik | Nesib | M. Akyavuz | 6/8 | 22,25 |
| 16.09.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 1600 Kum | Anadolunun Sazı | A. Akdemir | –/12 | 8,00 |
| 16.09.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 1600 Kum | Kosavalı Yiğit | İ. Katar | 4/12 | 8,00 |
| 09.09.2026 | Elazığ | Handikap 16 | 1900 Kum | Saklıkapı | A. Bayar | 3/12 | 13,60 |
| 09.09.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1500 Kum | Quatro | S. Kaplan | 10/12 | 19,40 |
| 07.09.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1500 Kum | Diriliş Kartalı | İ. Akın | 18/18 | 66,50 |
| 07.09.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1200 Kum | Kosavalı Yiğit | İ. Katar | 6/16 | 22,70 |
| 31.08.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 2000 Kum | Saklıkapı | N. Altın | 8/12 | 7,95 |
| 17.08.2026 | Elazığ | Maiden | 1900 Kum | Barakhan | M. Doğan | 5/14 | 9,10 |
| 17.08.2026 | Elazığ | Handikap 16 | 1900 Kum | Saklıkapı | N. Altın | 4/12 | 6,55 |
| 05.08.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 1900 Kum | Barakhan | H. Altunkılıç | 7/12 | 23,90 |
| 05.08.2026 | Elazığ | Handikap 16 | 2000 Kum | Saklıkapı | A. Bayar | 4/11 | 14,60 |
| 27.07.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 1900 Kum | Saklıkapı | İ. Akyavuz | 4/14 | 6,30 |
| 20.07.2026 | Elazığ | Maiden | 1600 Kum | Barakhan | H. Altunkılıç | 2/14 | 13,75 |
Sık sorulanlar
Tuğrul Tahta bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 37 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Tuğrul Tahta'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 29.10.2026, Elazığ.
Tuğrul Tahta en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Elazığ'da: 30 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.