Antrenör
Cengiz Subay
Cengiz Subay'ın atları son 12 ayda 20 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 4 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (13 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Cengiz Subay antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 20 | 2 | 2 | 0 | %10,0* | %20,0* | – |
| Son 12 ay | 20 | 2 | 2 | 0 | %10,0* | %20,0* | – |
| 2020'den bu yana | 20 | 2 | 2 | 0 | %10,0* | %20,0* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 02.11.2026, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 20 | 2 | 2 | 0 | %10,0* | %20,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 13 | 1 | 1 | 0 | %7,7* | %15,4* |
| Diyarbakır | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Adana | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Elazığ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 17 | 1 | 2 | 0 | %5,9* | %17,6* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| 1201–1600 m | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| 1601–2000 m | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 15 | 1 | 2 | 0 | %6,7* | %20,0* |
| İngiliz | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| Handikap | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Maiden | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 13 | 1 | 1 | 0 | %7,7* | %15,4* |
| Diyarbakır | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Adana | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Elazığ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 17 | 1 | 2 | 0 | %5,9* | %17,6* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| 1201–1600 m | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| 1601–2000 m | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 15 | 1 | 2 | 0 | %6,7* | %20,0* |
| İngiliz | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| Handikap | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Maiden | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İ. Katar | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| S. Kaplan | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Akdemir | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| İ. Akyavuz | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Ç. Canpolat | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Şakir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Akkılıç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| H. Altunkılıç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Y. Çelikbaş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pınar Rüzgarı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Bilginurkızı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Hardy İsmail | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Essancar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Bildencan | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Aspuwa | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Düzgörün Oğlu | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Patpat | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| King Of Lingo | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ceku Balım | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Bilginurkızı | Ç. Canpolat | 5/12 | 29,45 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1200 Kum | Hardy İsmail | M. Şakir | 10/10 | 3,05 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1200 Kum | Aspuwa | A. Akdemir | 1/10 | 3,05 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Düzgörün Oğlu | E. Akkılıç | 12/15 | 6,75 |
| 27.10.2026 | Adana | Handikap 14 | 1900 Sentetik | Patpat | S. Çelik | 14/18 | 23,65 |
| 27.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1200 Sentetik | King Of Lingo | İ. Akyavuz | 6/9 | 9,20 |
| 24.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 2000 Kum | Ceku Balım | İ. Katar | 2/12 | 9,00 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 1500 Kum | Berhan Beyli | H. Altunkılıç | 6/10 | 12,10 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 1500 Kum | Essancar | İ. Katar | 8/10 | 1,10 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1900 Kum | Pınar Rüzgarı | Y. Çelikbaş | 6/14 | 17,65 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Hardy İsmail | S. Kaplan | 6/9 | 31,50 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 13 | 1200 Kum | Bildencan | İ. Akyavuz | 2/10 | 3,35 |
| 12.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 2100 Kum | Essancar | İ. Katar | 5/14 | 23,10 |
| 10.10.2026 | Diyarbakır | KV-6 | 2000 Kum | Kralcevheri | A. Akdemir | 7/10 | 11,15 |
| 05.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1200 Kum | Pınar Rüzgarı | A. Çankaya | 5/17 | 13,20 |
| 05.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Ateşkartal | S. Kaplan | 9/9 | 7,95 |
| 05.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Bildencan | Y. Cengiz | 5/9 | 7,95 |
| 05.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1300 Kum | Bilginurkızı | S. Kaplan | 6/9 | 10,00 |
| 03.10.2026 | Diyarbakır | KV-7 | 1700 Kum | Hızlı İbrahim | İ. Katar | 1/14 | 6,95 |
| 28.09.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Pınar Rüzgarı | R. Doğan | 4/16 | 11,60 |
Sık sorulanlar
Cengiz Subay bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 20 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Cengiz Subay'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 02.11.2026, Şanlıurfa.
Cengiz Subay en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 13 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.