Jokey
Erhan Yavuz
Erhan Yavuz son 12 ayda 82 koşuya çıktı, 8 birincilik ve 19 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (40 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Erhan Yavuz jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 51 | 5 | 2 | 3 | %9,8 | %19,6 | −%32,1 |
| Son 12 ay | 82 | 8 | 3 | 8 | %9,8 | %23,2 | −%5,5 |
| 2020'den bu yana | 276 | 28 | 23 | 32 | %10,1 | %30,1 | −%19,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 20.07.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 51 | 5 | 2 | 3 | %9,8 | %19,6 |
| 2025 | 170 | 15 | 13 | 22 | %8,8 | %29,4 |
| 2020 | 55 | 8 | 8 | 7 | %14,5 | %41,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 40 | 3 | 2 | 5 | %7,5 | %25,0 |
| İstanbul | 19 | 4 | 0 | 3 | %21,1* | %36,8* |
| Bursa | 15 | 1 | 1 | 0 | %6,7* | %13,3* |
| Antalya | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 33 | 4 | 2 | 4 | %12,1 | %30,3 |
| Sentetik · Normal | 17 | 3 | 0 | 2 | %17,6* | %29,4* |
| Çim · Normal | 14 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %14,3* |
| Kum · Islak | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 14 | 3 | 0 | 1 | %21,4* | %28,6* |
| 1201–1600 m | 39 | 2 | 3 | 3 | %5,1 | %20,5 |
| 1601–2000 m | 24 | 3 | 0 | 3 | %12,5* | %25,0* |
| 2001+ m | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 63 | 5 | 3 | 8 | %7,9 | %25,4 |
| Arap | 19 | 3 | 0 | 0 | %15,8* | %15,8* |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 76 | 5 | 3 | 8 | %6,6 | %21,1 |
| Bursa | 54 | 5 | 7 | 2 | %9,3 | %25,9 |
| İstanbul | 47 | 11 | 3 | 5 | %23,4 | %40,4 |
| Ankara | 43 | 2 | 5 | 10 | %4,7 | %39,5 |
| Antalya | 32 | 1 | 2 | 3 | %3,1 | %18,8 |
| Kocaeli | 20 | 4 | 3 | 4 | %20,0* | %55,0* |
| Adana | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 116 | 11 | 13 | 15 | %9,5 | %33,6 |
| Çim · Normal | 64 | 5 | 2 | 7 | %7,8 | %21,9 |
| Sentetik · Normal | 43 | 8 | 4 | 3 | %18,6 | %34,9 |
| Kum · Nemli | 13 | 1 | 1 | 3 | %7,7* | %38,5* |
| Kum · Islak | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| Çim · Yumuşak | 7 | 1 | 2 | 2 | 1/7 | 5/7 |
| Sentetik · Nemli | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 64 | 9 | 5 | 6 | %14,1 | %31,3 |
| 1201–1600 m | 133 | 11 | 11 | 14 | %8,3 | %27,1 |
| 1601–2000 m | 65 | 7 | 7 | 9 | %10,8 | %35,4 |
| 2001+ m | 14 | 1 | 0 | 3 | %7,1* | %28,6* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 209 | 22 | 20 | 30 | %10,5 | %34,4 |
| Arap | 67 | 6 | 3 | 2 | %9,0 | %16,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| H. Kurt | 16 | 2 | 1 | 3 | %12,5* | %37,5* |
| A. Özdeniz | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| T. Kara | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| İ. Çak | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| T. Duran | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| D. Sav | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| S. Görgü | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| R. Suna | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| C. Batur | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Y. Açıl | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Primus | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| Rand Al Thor | 7 | 1 | 0 | 2 | 1/7 | 3/7 |
| Checo | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kylie Vom Elbe | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Lisboa | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Raymond Babbitt | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Alfa Orenda | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Margin Call | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Melihtay | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Emsidi | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.07.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Çim | Go Beauty | A. Özdeniz | 11/13 | 29,20 |
| 18.07.2026 | Ankara | G 2 | 1200 Çim | Silüet | Y. Petek | 5/9 | 32,40 |
| 06.07.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Çim | Kylie Vom Elbe | A. Özdeniz | 2/12 | 11,50 |
| 03.07.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1500 Sentetik | No More Sorrow | G. Sütcü | 9/18 | 15,65 |
| 03.07.2026 | İstanbul | G 2 | 1200 Çim | Lisboa | D. Sav | 11/13 | 83,10 |
| 28.06.2026 | İstanbul | G 2 | 2000 Sentetik | Rand Al Thor | S. Görgü | 5/18 | 10,70 |
| 24.06.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2100 Sentetik | Primus | S. Görgü | 5/14 | 15,90 |
| 24.06.2026 | İstanbul | Maiden | 2000 Sentetik | Checo | S. Görgü | 7/9 | 17,40 |
| 23.06.2026 | Ankara | KV-7 | 1400 Çim | Lisboa | D. Sav | 4/8 | 20,65 |
| 18.06.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1500 Kum | Pineal Code | D. Sav | 7/12 | 29,95 |
| 07.06.2026 | İstanbul | G 2 | 2200 Çim | Rand Al Thor | H. Kurt | 5/13 | 52,60 |
| 06.06.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Albayrakhan | S. Minasoğlu | 1/12 | 1,75 |
| 05.06.2026 | Bursa | Maiden | 1800 Çim | Checo | H. Kurt | 8/14 | 6,05 |
| 05.06.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Raymond Babbitt | H. Kurt | 4/6 | 2,50 |
| 05.06.2026 | Bursa | Satış 2 | 1400 Çim | Sky Charlie | A. Öcal | 5/17 | 25,90 |
| 04.06.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Blazing Glory | A. Özdeniz | 9/10 | 11,20 |
| 01.06.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Çim | Kylie Vom Elbe | A. Özdeniz | 7/11 | 26,95 |
| 30.05.2026 | İzmir | Handikap 14 | 2000 Kum | Dobra Kız | B. Topcu | 13/13 | 17,00 |
| 28.05.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1400 Kum | Melihtay | B. Topcu | 10/11 | 18,60 |
| 27.05.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Lisboa | D. Sav | 1/12 | 12,30 |
Sık sorulanlar
Erhan Yavuz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 51 koşuda 5 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Erhan Yavuz bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 20.07.2026, Bursa.
Erhan Yavuz en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 40 koşu, 3 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.