Antrenör
Tekin Duran
Tekin Duran'ın atları son 12 ayda 63 koşuya çıktı, 9 birincilik ve 26 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (56 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Tekin Duran antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 63 | 9 | 9 | 8 | %14,3 | %41,3 | −%0,5 |
| 2020'den bu yana | 679 | 79 | 58 | 69 | %11,6 | %30,3 | −%15,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 25.12.2025, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 441 | 47 | 39 | 49 | %10,7 | %30,6 |
| 2024 | 193 | 25 | 19 | 20 | %13,0 | %33,2 |
| 2023 | 45 | 7 | 0 | 0 | %15,6 | %15,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 56 | 7 | 7 | 8 | %12,5 | %39,3 |
| Antalya | 5 | 2 | 2 | 0 | 2/5 | 4/5 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 33 | 6 | 5 | 5 | %18,2 | %48,5 |
| Kum · Nemli | 9 | 1 | 1 | 3 | 1/9 | 5/9 |
| Kum · Islak | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| 1201–1600 m | 24 | 5 | 3 | 2 | %20,8* | %41,7* |
| 1601–2000 m | 20 | 1 | 2 | 5 | %5,0* | %40,0* |
| 2001+ m | 12 | 3 | 3 | 0 | %25,0* | %50,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 32 | 2 | 5 | 3 | %6,3 | %31,3 |
| Arap | 31 | 7 | 4 | 5 | %22,6 | %51,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 27 | 5 | 4 | 4 | %18,5* | %48,1* |
| Şartlı | 21 | 3 | 2 | 3 | %14,3* | %38,1* |
| Maiden | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| KV-7 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Satış | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 586 | 65 | 45 | 58 | %11,1 | %28,7 |
| Bursa | 49 | 7 | 6 | 7 | %14,3 | %40,8 |
| İstanbul | 18 | 3 | 1 | 2 | %16,7* | %33,3* |
| Antalya | 16 | 2 | 6 | 1 | %12,5* | %56,3* |
| Kocaeli | 9 | 2 | 0 | 1 | 2/9 | 3/9 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 345 | 36 | 31 | 42 | %10,4 | %31,6 |
| Çim · Normal | 180 | 23 | 14 | 12 | %12,8 | %27,2 |
| Kum · Nemli | 55 | 9 | 6 | 8 | %16,4 | %41,8 |
| Kum · Islak | 24 | 1 | 2 | 2 | %4,2* | %20,8* |
| Sentetik · Normal | 24 | 5 | 3 | 3 | %20,8* | %45,8* |
| Çim · Yumuşak | 17 | 2 | 1 | 0 | %11,8* | %17,6* |
| Çim · Çok Yumuşak | 17 | 2 | 0 | 1 | %11,8* | %17,6* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 155 | 10 | 14 | 11 | %6,5 | %22,6 |
| 1201–1600 m | 254 | 25 | 16 | 25 | %9,8 | %26,0 |
| 1601–2000 m | 214 | 33 | 20 | 27 | %15,4 | %37,4 |
| 2001+ m | 56 | 11 | 8 | 6 | %19,6 | %44,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 363 | 38 | 25 | 40 | %10,5 | %28,4 |
| Arap | 316 | 41 | 33 | 29 | %13,0 | %32,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 232 | 34 | 15 | 22 | %14,7 | %30,6 |
| Handikap | 216 | 28 | 18 | 31 | %13,0 | %35,6 |
| Maiden | 152 | 9 | 17 | 10 | %5,9 | %23,7 |
| KV-6 | 22 | 1 | 3 | 2 | %4,5* | %27,3* |
| Satış | 18 | 1 | 1 | 2 | %5,6* | %22,2* |
| KV-7 | 15 | 4 | 2 | 1 | %26,7* | %46,7* |
| Kısa Vade Handikap | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| KV-8 | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| G | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Maiden/Satış | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Mırık | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| M. Keçeci | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| Ö. Özen | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| Y. Gökçe | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| E. Yavuz | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| M. Çiçek | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| M. Bilgin | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| N. Avci | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
| R. Ketme | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| V. Abiş | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Altınüzüm | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Berid | 4 | 0 | 3 | 0 | 0/4 | 3/4 |
| Multiverse | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| Taşdemirbeyi | 4 | 3 | 0 | 0 | 3/4 | 3/4 |
| Külünç Ağası | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| Serttaykut | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Kamboçyalı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kazancı | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Primus | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Özgülen Güzeli | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.12.2025 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Blue Strawberry | B. Mırık | 8/9 | 29,85 |
| 25.12.2025 | İzmir | Handikap 17 | 1900 Kum | Altınüzüm | M. Keçeci | 10/10 | 10,35 |
| 23.12.2025 | Antalya | Handikap 14 | 1600 Sentetik | Kızım Utkun | S. Altay | 17/18 | 52,85 |
| 23.12.2025 | Antalya | KV-7 | 1500 Sentetik | Queen Ayla | M. Bilgin | 2/11 | 20,75 |
| 21.12.2025 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Kılıç Osman | M. Keçeci | 3/10 | 4,35 |
| 19.12.2025 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Külünç Ağası | V. Abiş | 2/9 | 2,90 |
| 19.12.2025 | İzmir | Kısa Vade Handikap 22 | 2100 Kum | Berid | Ö. Özen | 6/10 | 12,40 |
| 18.12.2025 | İzmir | Satış 2 | 1600 Kum | Mestan Bey | M. Bilgin | 1/12 | 4,65 |
| 18.12.2025 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Pround | M. Kayiş | 9/11 | 31,60 |
| 18.12.2025 | İzmir | Handikap 14 | 1200 Kum | Serttaykut | B. Mırık | 3/8 | 7,80 |
| 18.12.2025 | İzmir | Şartlı 5 | 2000 Kum | Multiverse | M. Keçeci | 5/8 | 16,15 |
| 14.12.2025 | İzmir | Handikap 15 | 2000 Kum | Multiverse | B. Mırık | 3/8 | 6,05 |
| 12.12.2025 | İzmir | Şartlı 4 | 2100 Kum | Kamboçyalı | Ö. Özen | 5/6 | 6,60 |
| 12.12.2025 | İzmir | Şartlı 5 | 2000 Kum | Kazancı | E. Bozdağ | 3/6 | 15,20 |
| 12.12.2025 | İzmir | Şartlı 5 | 2000 Kum | Altınüzüm | Y. Gökçe | 2/6 | 6,00 |
| 11.12.2025 | İzmir | Satış 1 | 2000 Kum | Primus | E. Yavuz | 3/9 | 5,00 |
| 11.12.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 1900 Kum | Özgülen Güzeli | N. Avci | 3/6 | 3,90 |
| 11.12.2025 | İzmir | Handikap 21 | 2100 Kum | Taşdemirbeyi | N. Avci | 1/8 | 2,20 |
| 09.12.2025 | Antalya | Handikap 16 | 2100 Kum | Berid | V. Abiş | 2/7 | 3,10 |
| 07.12.2025 | İzmir | Handikap 14 | 1900 Kum | Multiverse | M. Kaya | 3/16 | 9,20 |
Sık sorulanlar
Tekin Duran bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Tekin Duran'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 25.12.2025, İzmir.
Tekin Duran en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 56 koşu, 7 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.