Antrenör
Yavuz Petek
Yavuz Petek'ın atları son 12 ayda 31 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 11 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (13 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yavuz Petek antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 28 | 2 | 5 | 3 | %7,1* | %35,7* | – |
| Son 12 ay | 31 | 2 | 5 | 4 | %6,5 | %35,5 | – |
| 2020'den bu yana | 298 | 18 | 29 | 33 | %6,0 | %26,8 | −%43,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 24.10.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 28 | 2 | 5 | 3 | %7,1* | %35,7* |
| 2025 | 33 | 4 | 2 | 4 | %12,1 | %30,3 |
| 2024 | 38 | 2 | 6 | 7 | %5,3 | %39,5 |
| 2023 | 35 | 1 | 1 | 2 | %2,9 | %11,4 |
| 2022 | 20 | 2 | 0 | 3 | %10,0* | %25,0* |
| 2021 | 55 | 3 | 2 | 6 | %5,5 | %20,0 |
| 2020 | 89 | 4 | 13 | 8 | %4,5 | %28,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 13 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %30,8* |
| İstanbul | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| İzmir | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Bursa | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| Antalya | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 16 | 1 | 3 | 1 | %6,3* | %31,3* |
| Kum · Normal | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| Sentetik · Normal | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 9 | 0 | 2 | 2 | 0/9 | 4/9 |
| 1201–1600 m | 13 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %23,1* |
| 1601–2000 m | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| 2001+ m | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 31 | 2 | 5 | 4 | %6,5 | %35,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 12 | 1 | 3 | 3 | %8,3* | %58,3* |
| KV-7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Handikap | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Şartlı | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 200 | 8 | 17 | 18 | %4,0 | %21,5 |
| Ankara | 41 | 1 | 8 | 5 | %2,4 | %34,1 |
| İstanbul | 30 | 4 | 1 | 5 | %13,3 | %33,3 |
| Bursa | 21 | 4 | 2 | 5 | %19,0* | %52,4* |
| Antalya | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Adana | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 146 | 9 | 18 | 18 | %6,2 | %30,8 |
| Kum · Normal | 85 | 5 | 4 | 9 | %5,9 | %21,2 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 13 | 3 | 0 | 0 | %23,1* | %23,1* |
| Sentetik · Normal | 12 | 1 | 0 | 2 | %8,3* | %25,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 11 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %36,4* |
| Kum · Islak | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Kum · Nemli | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Çim · Yumuşak | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 54 | 0 | 3 | 13 | %0,0 | %29,6 |
| 1201–1600 m | 115 | 8 | 11 | 7 | %7,0 | %22,6 |
| 1601–2000 m | 103 | 4 | 13 | 11 | %3,9 | %27,2 |
| 2001+ m | 26 | 6 | 2 | 2 | %23,1* | %38,5* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 237 | 15 | 28 | 27 | %6,3 | %29,5 |
| Arap | 61 | 3 | 1 | 6 | %4,9 | %16,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 103 | 6 | 11 | 11 | %5,8 | %27,2 |
| Şartlı | 89 | 3 | 9 | 8 | %3,4 | %22,5 |
| Maiden | 51 | 3 | 5 | 10 | %5,9 | %35,3 |
| G | 14 | 1 | 0 | 0 | %7,1* | %7,1* |
| KV-6 | 13 | 3 | 1 | 2 | %23,1* | %46,2* |
| KV-7 | 12 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %16,7* |
| KV-8 | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| Satış | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Çelik | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| N. Avci | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| O. Atmaca | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| A. Çelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Yavuz | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| V. Abiş | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
| E. Cankılıç | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| A. Sözen | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| M. Bilgin | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| G. Gökçe | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mary Black | 15 | 2 | 2 | 2 | %13,3* | %40,0* |
| Silüet | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
| Piccadilly Line | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Şen Akyüz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Piccadilly Line | N. Avci | 6/9 | 3,70 |
| 12.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Piccadilly Line | M. Bilgin | 3/11 | 2,90 |
| 03.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1600 Kum | Silüet | G. Gökçe | 6/6 | 12,15 |
| 26.09.2026 | Ankara | KV-8 | 1600 Çim | Silüet | M. Çelik | 5/6 | 16,35 |
| 26.09.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Piccadilly Line | M. Çelik | 4/9 | 10,15 |
| 05.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Çim | Piccadilly Line | O. Atmaca | 6/10 | 20,05 |
| 24.08.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Silüet | N. Avci | 4/9 | 1,60 |
| 24.08.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2200 Çim | Mary Black | N. Şen | 1/10 | 6,10 |
| 24.08.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Piccadilly Line | O. Atmaca | 2/8 | 17,00 |
| 07.08.2026 | İstanbul | KV-7 | 1400 Sentetik | Silüet | A. Çelik | 5/7 | 6,15 |
| 06.08.2026 | Ankara | Şartlı 27 | 1200 Çim | Piccadilly Line | U. Temur | 10/13 | 39,35 |
| 30.07.2026 | Ankara | Handikap 14 | 1400 Çim | Mary Black | A. Kurşun | 14/16 | 15,75 |
| 18.07.2026 | Ankara | G 2 | 1200 Çim | Silüet | E. Yavuz | 5/9 | 32,40 |
| 14.07.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1600 Çim | Mary Black | E. Bozdağ | 8/13 | 16,60 |
| 05.07.2026 | İstanbul | G 3 | 1200 Çim | Silüet | A. Çelik | 5/8 | 9,90 |
| 20.06.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1900 Çim | Mary Black | V. Abiş | 2/13 | 10,40 |
| 18.06.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 1200 Çim | Silüet | V. Abiş | 2/7 | 1,30 |
| 11.06.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 1300 Çim | Mary Black | M. Kaya | 5/14 | 17,85 |
| 26.05.2026 | Ankara | Maiden | 1000 Çim | Silüet | M. Çelik | 2/7 | 4,35 |
| 19.05.2026 | Ankara | KV-6 | 2200 Çim | Mary Black | M. Akgöbek | 11/12 | 36,00 |
Sık sorulanlar
Yavuz Petek bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 28 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yavuz Petek'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 24.10.2026, İzmir.
Yavuz Petek en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 13 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.