Antrenör
Celhan Batur
Celhan Batur'ın atları son 12 ayda 35 koşuya çıktı, 6 birincilik ve 10 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (32 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Celhan Batur antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 23 | 5 | 1 | 0 | %21,7* | %26,1* | – |
| Son 12 ay | 35 | 6 | 3 | 1 | %17,1 | %28,6 | – |
| 2020'den bu yana | 312 | 28 | 23 | 41 | %9,0 | %29,5 | −%68,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 05.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 23 | 5 | 1 | 0 | %21,7* | %26,1* |
| 2025 | 96 | 4 | 6 | 9 | %4,2 | %19,8 |
| 2024 | 72 | 7 | 4 | 12 | %9,7 | %31,9 |
| 2023 | 121 | 12 | 12 | 20 | %9,9 | %36,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 32 | 5 | 3 | 1 | %15,6 | %28,1 |
| Bursa | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 20 | 3 | 2 | 1 | %15,0* | %30,0* |
| Kum · Nemli | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| 1201–1600 m | 16 | 5 | 1 | 0 | %31,3* | %37,5* |
| 1601–2000 m | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 24 | 6 | 1 | 0 | %25,0* | %29,2* |
| Arap | 11 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %27,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 12 | 5 | 1 | 0 | %41,7* | %50,0* |
| Handikap | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| Maiden | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 269 | 23 | 21 | 34 | %8,6 | %29,0 |
| Bursa | 17 | 2 | 0 | 4 | %11,8* | %35,3* |
| Antalya | 17 | 3 | 0 | 2 | %17,6* | %29,4* |
| Kocaeli | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| İstanbul | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Ankara | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 161 | 18 | 10 | 22 | %11,2 | %31,1 |
| Çim · Normal | 77 | 4 | 5 | 10 | %5,2 | %24,7 |
| Kum · Nemli | 28 | 4 | 3 | 3 | %14,3* | %35,7* |
| Kum · Islak | 19 | 2 | 5 | 1 | %10,5* | %42,1* |
| Sentetik · Normal | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 42 | 3 | 4 | 5 | %7,1 | %28,6 |
| 1201–1600 m | 105 | 16 | 7 | 10 | %15,2 | %31,4 |
| 1601–2000 m | 128 | 6 | 11 | 18 | %4,7 | %27,3 |
| 2001+ m | 37 | 3 | 1 | 8 | %8,1 | %32,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 156 | 16 | 9 | 21 | %10,3 | %29,5 |
| Arap | 156 | 12 | 14 | 20 | %7,7 | %29,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 103 | 8 | 8 | 16 | %7,8 | %31,1 |
| Handikap | 99 | 8 | 5 | 13 | %8,1 | %26,3 |
| Maiden | 56 | 7 | 7 | 6 | %12,5 | %35,7 |
| KV-6 | 14 | 2 | 1 | 2 | %14,3* | %35,7* |
| Satış | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| KV-7 | 9 | 2 | 0 | 0 | 2/9 | 2/9 |
| KV-8 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| G | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Maiden/Satış | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Mırık | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| M. Bilgin | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| M. Çelik | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
| Ö. Özen | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| E. Yavuz | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| S. Özen | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| K. Yılmaz | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| M. Keçeci | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ç. Taşcı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| R. Ketme | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Storm Queen | 12 | 3 | 0 | 0 | %25,0* | %25,0* |
| Güzel İzmir | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Alfa Kaan | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Şafiye | 4 | 3 | 1 | 0 | 3/4 | 4/4 |
| Baş Süvari | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Kurt Reis | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kenshin | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Storm Queen | M. Çelik | 4/10 | 3,90 |
| 02.11.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Şafiye | M. Çelik | 1/8 | 1,10 |
| 15.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Şafiye | M. Çelik | 1/7 | 1,45 |
| 08.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Kum | Storm Queen | M. Çelik | 5/9 | 9,00 |
| 01.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Şafiye | M. Çelik | 1/8 | 1,75 |
| 04.09.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Şafiye | K. Yılmaz | 2/8 | 3,90 |
| 22.06.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Alfa Kaan | M. Keçeci | 15/16 | 32,40 |
| 28.05.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Alfa Kaan | B. Mırık | 12/14 | 22,15 |
| 28.05.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Storm Queen | S. Özen | 6/7 | 6,40 |
| 18.05.2026 | Bursa | KV-6 | 1500 Çim | Storm Queen | S. Özen | 4/11 | 9,35 |
| 16.05.2026 | İzmir | Maiden | 1900 Kum | Alfa Kaan | M. Bilgin | 6/10 | 5,05 |
| 30.04.2026 | İzmir | KV-7 | 1300 Çim | Storm Queen | M. Bilgin | 4/10 | 5,80 |
| 25.04.2026 | İzmir | Maiden | 1300 Çim | Alfa Kaan | Ö. Özen | 5/12 | 11,60 |
| 12.04.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Alfa Kaan | Ö. Özen | 6/8 | 3,70 |
| 05.04.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1400 Kum | Storm Queen | M. Bilgin | 1/6 | 2,85 |
| 26.03.2026 | İzmir | Maiden | 1900 Kum | Alfa Kaan | M. Bilgin | 6/6 | 10,85 |
| 15.03.2026 | İzmir | KV-7 | 1200 Kum | Storm Queen | M. Bilgin | 6/7 | 2,50 |
| 01.03.2026 | İzmir | KV-7 | 1600 Kum | Storm Queen | B. Mırık | 4/5 | 2,00 |
| 15.02.2026 | İzmir | G 2 | 1400 Kum | Storm Queen | M. Bilgin | 4/8 | 11,15 |
| 30.01.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Storm Queen | B. Mırık | 1/7 | 4,00 |
Sık sorulanlar
Celhan Batur bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 23 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Celhan Batur'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 05.11.2026, İzmir.
Celhan Batur en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 32 koşu, 5 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.