Antrenör
Serdar Seren Görgü
Serdar Seren Görgü'ın atları son 12 ayda 13 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (6 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Serdar Seren Görgü antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 13 | 1 | 1 | 0 | %7,7* | %15,4* | – |
| Son 12 ay | 13 | 1 | 1 | 0 | %7,7* | %15,4* | – |
| 2020'den bu yana | 336 | 46 | 39 | 43 | %13,7 | %38,1 | −%43,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 21.10.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 13 | 1 | 1 | 0 | %7,7* | %15,4* |
| 2025 | 9 | 0 | 4 | 0 | 0/9 | 4/9 |
| 2024 | 25 | 2 | 1 | 7 | %8,0* | %40,0* |
| 2023 | 38 | 3 | 6 | 6 | %7,9 | %39,5 |
| 2022 | 121 | 18 | 16 | 16 | %14,9 | %41,3 |
| 2021 | 81 | 9 | 9 | 10 | %11,1 | %34,6 |
| 2020 | 49 | 13 | 2 | 4 | %26,5 | %38,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| İstanbul | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| 1201–1600 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1601–2000 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 13 | 1 | 1 | 0 | %7,7* | %15,4* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Handikap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 204 | 25 | 20 | 29 | %12,3 | %36,3 |
| Bursa | 58 | 9 | 9 | 6 | %15,5 | %41,4 |
| Kocaeli | 33 | 9 | 7 | 3 | %27,3 | %57,6 |
| İstanbul | 24 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %12,5* |
| Antalya | 17 | 3 | 2 | 3 | %17,6* | %47,1* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 173 | 36 | 20 | 26 | %20,8 | %47,4 |
| Çim · Normal | 89 | 4 | 5 | 9 | %4,5 | %20,2 |
| Kum · Nemli | 25 | 5 | 7 | 3 | %20,0* | %60,0* |
| Sentetik · Normal | 16 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,3* |
| Kum · Islak | 13 | 1 | 3 | 1 | %7,7* | %38,5* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 62 | 7 | 9 | 9 | %11,3 | %40,3 |
| 1201–1600 m | 147 | 21 | 17 | 19 | %14,3 | %38,8 |
| 1601–2000 m | 112 | 16 | 13 | 15 | %14,3 | %39,3 |
| 2001+ m | 15 | 2 | 0 | 0 | %13,3* | %13,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 282 | 40 | 37 | 39 | %14,2 | %41,1 |
| Arap | 54 | 6 | 2 | 4 | %11,1 | %22,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 106 | 14 | 17 | 13 | %13,2 | %41,5 |
| Maiden | 88 | 10 | 10 | 15 | %11,4 | %39,8 |
| Handikap | 76 | 11 | 5 | 7 | %14,5 | %30,3 |
| KV-6 | 16 | 4 | 1 | 1 | %25,0* | %37,5* |
| Satış | 12 | 3 | 1 | 0 | %25,0* | %33,3* |
| KV-7 | 11 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %45,5* |
| G | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| KV-8 | 7 | 2 | 1 | 1 | 2/7 | 4/7 |
| A | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Maiden/Satış | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Avci | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| E. Yavuz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Kurşun | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ö. Yıldırım | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Akpınar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| B. Bülbül | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Raymond Babbitt | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Rand Al Thor | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Checo | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Primus | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1200 Çim | Raymond Babbitt | N. Avci | 2/7 | 1,85 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2100 Çim | Rand Al Thor | A. Kurşun | 5/9 | 11,20 |
| 21.09.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1300 Çim | Raymond Babbitt | N. Avci | 12/14 | 3,45 |
| 14.09.2026 | Bursa | KV-6 | 2200 Çim | Rand Al Thor | N. Avci | 5/9 | 3,30 |
| 30.08.2026 | İstanbul | G 2 | 2400 Çim | Rand Al Thor | Ö. Yıldırım | 6/6 | 8,45 |
| 28.08.2026 | Bursa | KV-6 | 1200 Çim | Raymond Babbitt | N. Avci | 1/7 | 17,20 |
| 21.08.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1700 Çim | Checo | E. Akpınar | 9/18 | 30,70 |
| 10.08.2026 | Bursa | Maiden | 2000 Çim | Checo | B. Bülbül | 6/18 | 47,95 |
| 08.08.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Raymond Babbitt | M. Çelik | 5/11 | 3,50 |
| 26.07.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Raymond Babbitt | A. Yıldız | 5/7 | 12,20 |
| 28.06.2026 | İstanbul | G 2 | 2000 Sentetik | Rand Al Thor | E. Yavuz | 5/18 | 10,70 |
| 24.06.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2100 Sentetik | Primus | E. Yavuz | 5/14 | 15,90 |
| 24.06.2026 | İstanbul | Maiden | 2000 Sentetik | Checo | E. Yavuz | 7/9 | 17,40 |
| 05.07.2025 | İzmir | Maiden | 2000 Çim | Gray Goddess | A. İnci | 8/12 | 1,15 |
| 05.07.2025 | İzmir | Maiden | 2000 Çim | Primus | A. Yıldız | 4/12 | 1,15 |
| 21.06.2025 | İzmir | Satış 1 | 1800 Çim | Gray Goddess | A. İnci | 2/14 | 4,95 |
| 15.06.2025 | İstanbul | Şartlı 1 | 1000 Çim | Rand Al Thor | E. Aktuğ | 7/9 | 18,80 |
| 29.05.2025 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Primus | N. Avci | 2/18 | 3,45 |
| 24.05.2025 | İzmir | Maiden | 1300 Çim | Gray Goddess | B. Mırık | 5/12 | 1,55 |
| 17.05.2025 | İzmir | Maiden | 1800 Çim | Gray Goddess | B. Mırık | 2/13 | 8,75 |
Sık sorulanlar
Serdar Seren Görgü bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 13 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Serdar Seren Görgü'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 21.10.2026, Bursa.
Serdar Seren Görgü en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 6 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.