Antrenör
Güngör Sütcü
Güngör Sütcü'ın atları son 12 ayda 93 koşuya çıktı, 17 birincilik ve 42 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (62 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Güngör Sütcü antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 76 | 11 | 13 | 7 | %14,5 | %40,8 | −%45,4 |
| Son 12 ay | 93 | 17 | 14 | 11 | %18,3 | %45,2 | −%36,2 |
| 2020'den bu yana | 320 | 44 | 42 | 53 | %13,8 | %43,4 | −%33,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 03.11.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 76 | 11 | 13 | 7 | %14,5 | %40,8 |
| 2025 | 120 | 18 | 16 | 19 | %15,0 | %44,2 |
| 2024 | 50 | 5 | 5 | 9 | %10,0 | %38,0 |
| 2023 | 61 | 7 | 6 | 14 | %11,5 | %44,3 |
| 2022 | 6 | 1 | 2 | 3 | 1/6 | 6/6 |
| 2021 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| 2020 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 62 | 10 | 8 | 9 | %16,1 | %43,5 |
| Kocaeli | 19 | 5 | 2 | 1 | %26,3* | %42,1* |
| Bursa | 5 | 0 | 3 | 0 | 0/5 | 3/5 |
| İzmir | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| Ankara | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 38 | 4 | 4 | 6 | %10,5 | %36,8 |
| Kum · Normal | 36 | 9 | 8 | 4 | %25,0 | %58,3 |
| Çim · Normal | 10 | 1 | 2 | 1 | %10,0* | %40,0* |
| Kum · Nemli | 8 | 3 | 0 | 0 | 3/8 | 3/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| 1201–1600 m | 32 | 7 | 5 | 4 | %21,9 | %50,0 |
| 1601–2000 m | 42 | 7 | 7 | 6 | %16,7 | %47,6 |
| 2001+ m | 16 | 3 | 1 | 1 | %18,8* | %31,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 89 | 16 | 14 | 11 | %18,0 | %46,1 |
| Arap | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 33 | 9 | 6 | 4 | %27,3 | %57,6 |
| Handikap | 29 | 5 | 3 | 3 | %17,2* | %37,9* |
| Maiden | 10 | 2 | 2 | 1 | %20,0* | %50,0* |
| KV-6 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| KV-7 | 4 | 0 | 2 | 1 | 0/4 | 3/4 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 219 | 29 | 32 | 30 | %13,2 | %41,6 |
| Kocaeli | 63 | 12 | 5 | 13 | %19,0 | %47,6 |
| Bursa | 22 | 1 | 4 | 4 | %4,5* | %40,9* |
| İzmir | 9 | 2 | 0 | 2 | 2/9 | 4/9 |
| Ankara | 7 | 0 | 1 | 4 | 0/7 | 5/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 150 | 22 | 24 | 20 | %14,7 | %44,0 |
| Kum · Normal | 94 | 15 | 12 | 21 | %16,0 | %51,1 |
| Çim · Normal | 54 | 3 | 5 | 9 | %5,6 | %31,5 |
| Kum · Nemli | 14 | 4 | 0 | 1 | %28,6* | %35,7* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 30 | 3 | 3 | 4 | %10,0 | %33,3 |
| 1201–1600 m | 155 | 17 | 17 | 31 | %11,0 | %41,9 |
| 1601–2000 m | 98 | 16 | 17 | 14 | %16,3 | %48,0 |
| 2001+ m | 37 | 8 | 5 | 4 | %21,6 | %45,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 298 | 43 | 41 | 50 | %14,4 | %45,0 |
| Arap | 22 | 1 | 1 | 3 | %4,5* | %22,7* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 98 | 11 | 15 | 15 | %11,2 | %41,8 |
| Şartlı | 89 | 12 | 13 | 17 | %13,5 | %47,2 |
| Maiden | 60 | 10 | 8 | 7 | %16,7 | %41,7 |
| KV-8 | 16 | 6 | 0 | 3 | %37,5* | %56,3* |
| G | 14 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %28,6* |
| KV-6 | 13 | 2 | 1 | 2 | %15,4* | %38,5* |
| Satış | 12 | 1 | 1 | 2 | %8,3* | %33,3* |
| KV-7 | 7 | 0 | 2 | 2 | 0/7 | 4/7 |
| Kısa Vade Handikap | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| A | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V. Abiş | 8 | 1 | 0 | 3 | 1/8 | 4/8 |
| A. Kaçmaz | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| N. Avci | 8 | 2 | 3 | 0 | 2/8 | 5/8 |
| A. Yıldız | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| H. Çizik | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
| Ö. Yıldırım | 7 | 1 | 2 | 3 | 1/7 | 6/7 |
| B. Gökçe | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
| H. Karataş | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| M. Bilgin | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| M. Keçeci | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Racing Rapture | 21 | 2 | 3 | 3 | %9,5* | %38,1* |
| Blaze Thunder | 15 | 5 | 2 | 3 | %33,3* | %66,7* |
| Cape Cod | 12 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %33,3* |
| Rain Beauty | 10 | 1 | 2 | 0 | %10,0* | %30,0* |
| Iron Clem | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Bahama Mama | 7 | 4 | 1 | 0 | 4/7 | 5/7 |
| No More Sorrow | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Geminas | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| Murat Tay | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Titaness | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1700 Kum | No More Sorrow | B. Akçay | 4/8 | 13,00 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1800 Kum | Kaze Ni Katsu | B. Akçay | 4/7 | 1,90 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Titaness | V. Abiş | 3/10 | 6,60 |
| 30.10.2026 | Bursa | KV-7 | 1400 Kum | Big Honey | M. Çelik | 2/6 | 16,85 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2800 Sentetik | Racing Rapture | A. Kaçmaz | 6/6 | 4,20 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | No More Sorrow | A. Kurşun | 1/17 | 7,65 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 2000 Kum | Racing Rapture | B. Gökçe | 5/9 | 8,35 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Sentetik | Mihra Farah | N. Avci | 1/8 | 1,80 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | No More Sorrow | M. Bilgin | 5/16 | 4,70 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Iron Clem | S. Yazıcıoğlu | 5/13 | 46,25 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1900 Çim | Racing Rapture | G. Kocakaya | 7/9 | 7,35 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Titaness | H. Çizik | 2/10 | 5,15 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Cape Cod | M. Bilgin | 9/12 | 8,80 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2400 Sentetik | Rain Beauty | E. Bozdağ | 5/7 | 18,25 |
| 25.09.2026 | İstanbul | Satış 2 | 2100 Çim | Iron Clem | B. Akçay | 7/10 | 47,95 |
| 23.09.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Titaness | H. Çizik | 5/12 | 7,25 |
| 20.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2100 Sentetik | Racing Rapture | H. Karataş | 4/8 | 6,05 |
| 19.09.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1500 Kum | Bahama Mama | Ö. Yıldırım | 2/7 | 1,85 |
| 13.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Mihra Farah | N. Avci | 1/13 | 4,10 |
| 09.09.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Cape Cod | B. Gökçe | 4/4 | 4,70 |
Sık sorulanlar
Güngör Sütcü bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 76 koşuda 11 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Güngör Sütcü'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 03.11.2026, Kocaeli.
Güngör Sütcü en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 62 koşu, 10 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.