Apranti (AP)AP nedir?
Atakan Vural
Atakan Vural son 12 ayda 20 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 1 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (12 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Atakan Vural jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 20 | 1 | 0 | 0 | %5,0* | %5,0* | – |
| Son 12 ay | 20 | 1 | 0 | 0 | %5,0* | %5,0* | – |
| 2020'den bu yana | 20 | 1 | 0 | 0 | %5,0* | %5,0* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 15.07.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 20 | 1 | 0 | 0 | %5,0* | %5,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 12 | 1 | 0 | 0 | %8,3* | %8,3* |
| Diyarbakır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Bursa | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Sentetik · Normal | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Çim · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1201–1600 m | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| 1601–2000 m | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| İngiliz | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 12 | 1 | 0 | 0 | %8,3* | %8,3* |
| Diyarbakır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Bursa | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Sentetik · Normal | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Çim · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1201–1600 m | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| 1601–2000 m | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| İngiliz | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V. Karakuş | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| E. Açmaz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Gökçe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| T. Biricik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| H. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Acar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| T. Avcı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Altın | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Z. Akdemir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Baykara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Silver Rising | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Little Joe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Şahanıl | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Flyman | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Umudunu Kaybetme | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Holy Beery | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Zehra Hira | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| My Invention | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Mufukcan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Bad Boys | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.07.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1300 Sentetik | Şahanıl | H. Yıldız | 6/7 | 29,40 |
| 15.07.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1500 Sentetik | Flyman | M. Acar | 12/12 | 102,05 |
| 12.07.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Umudunu Kaybetme | V. Karakuş | 1/13 | 17,35 |
| 12.07.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Çim | Holy Beery | T. Avcı | 11/12 | 106,40 |
| 11.07.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Zehra Hira | E. Altın | 15/15 | 28,75 |
| 11.07.2026 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1700 Kum | My Invention | Z. Akdemir | 7/9 | 14,30 |
| 11.07.2026 | Diyarbakır | Şartlı 5 | 2000 Kum | Mufukcan | E. Açmaz | 15/15 | 36,85 |
| 11.07.2026 | Diyarbakır | Handikap 15 | 1800 Kum | Bad Boys | E. Açmaz | 5/9 | 9,70 |
| 10.07.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 2100 Sentetik | Samui | M. Baykara | 10/12 | 25,55 |
| 08.07.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1400 Çim | Silver Rising | A. Gökçe | 5/9 | 47,10 |
| 08.07.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Çim | Karbir | Ö. Güneli | 8/12 | 38,00 |
| 29.06.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1200 Kum | Silver Rising | A. Gökçe | 8/8 | 49,95 |
| 07.06.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1300 Çim | Aytekinbey | M. Demirtaş | 10/20 | 18,05 |
| 24.04.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1200 Kum | Şimşek Kartalı | M. Kaya | 13/14 | 22,95 |
| 14.03.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Atayurt | T. Biricik | 9/10 | 84,25 |
| 11.03.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Çelikbengü | E. Koca | 7/9 | 47,65 |
| 09.03.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Dümenkız | K. Şengel | 10/17 | 102,85 |
| 07.03.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Sentetik | Little Joe | V. Karakuş | 7/13 | 57,55 |
| 06.03.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2100 Kum | Kuruçay | T. Biricik | 5/11 | 65,25 |
| 21.01.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Kum | Little Joe | V. Karakuş | 7/10 | 28,20 |
Sık sorulanlar
Atakan Vural bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 20 koşuda 1 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Atakan Vural bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 15.07.2026, İstanbul.
Atakan Vural en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 12 koşu, 1 birincilik.
Atakan Vural apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.