Antrenör
Mustafa Baykara
Mustafa Baykara'ın atları son 12 ayda 16 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 6 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (14 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Baykara antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 | – |
| Son 12 ay | 16 | 2 | 2 | 2 | %12,5* | %37,5* | – |
| 2020'den bu yana | 89 | 7 | 10 | 7 | %7,9 | %27,0 | −%79,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 02.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| 2025 | 17 | 2 | 1 | 2 | %11,8* | %29,4* |
| 2024 | 17 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %17,6* |
| 2023 | 21 | 1 | 2 | 2 | %4,8* | %23,8* |
| 2022 | 15 | 3 | 2 | 2 | %20,0* | %46,7* |
| 2021 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 2020 | 9 | 1 | 2 | 0 | 1/9 | 3/9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 14 | 1 | 1 | 2 | %7,1* | %28,6* |
| Bursa | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 6 | 2 | 1 | 2 | 2/6 | 5/6 |
| Sentetik · Normal | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1201–1600 m | 10 | 2 | 0 | 1 | %20,0* | %30,0* |
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 13 | 2 | 2 | 2 | %15,4* | %46,2* |
| Arap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Handikap | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| KV-9 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 65 | 2 | 8 | 3 | %3,1 | %20,0 |
| Bursa | 13 | 3 | 2 | 2 | %23,1* | %53,8* |
| Kocaeli | 11 | 2 | 0 | 2 | %18,2* | %36,4* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 48 | 1 | 7 | 1 | %2,1 | %18,8 |
| Kum · Normal | 21 | 4 | 2 | 4 | %19,0* | %47,6* |
| Kum · Nemli | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Çim · Normal | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 14 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,1* |
| 1201–1600 m | 48 | 3 | 5 | 5 | %6,3 | %27,1 |
| 1601–2000 m | 21 | 4 | 4 | 0 | %19,0* | %38,1* |
| 2001+ m | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 51 | 4 | 7 | 5 | %7,8 | %31,4 |
| Arap | 38 | 3 | 3 | 2 | %7,9 | %21,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 47 | 5 | 6 | 5 | %10,6 | %34,0 |
| Handikap | 19 | 1 | 3 | 2 | %5,3* | %31,6* |
| Maiden | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Satış | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| KV-6 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| KV-9 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Sözen | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Z. Karabulut | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| V. Abiş | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| B. Akçay | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| U. Levent | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Kaçmaz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Vural | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| C. Paso | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| G. Bektaş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Kaya | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaze Ni Katsu | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| Polpoo | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Erulina | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| İrem Hatun | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Gökdoğan | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Varegon | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Samui | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Parezkar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Savaşçı Eren | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1200 Sentetik | Polpoo | U. Levent | 8/8 | 23,70 |
| 16.09.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1200 Çim | Varegon | A. Kaçmaz | 7/7 | 26,80 |
| 10.07.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 2100 Sentetik | Samui | A. Vural | 10/12 | 25,55 |
| 22.04.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1400 Sentetik | Polpoo | A. Sözen | 8/8 | 9,85 |
| 02.02.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Erulina | C. Paso | 2/9 | 7,75 |
| 31.01.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Parezkar | Z. Karabulut | 9/9 | 35,10 |
| 27.12.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Kum | İrem Hatun | G. Bektaş | 7/9 | 34,95 |
| 20.12.2025 | İstanbul | KV-9 | 2000 Kum | Kaze Ni Katsu | V. Abiş | 2/9 | 4,55 |
| 13.12.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Kum | Kaze Ni Katsu | S. Kaya | 1/7 | 1,15 |
| 06.12.2025 | İstanbul | Handikap 14 | 1400 Kum | Erulina | V. Abiş | 3/6 | 7,05 |
| 29.11.2025 | İstanbul | KV-9 | 1400 Kum | Kaze Ni Katsu | A. Sözen | 4/8 | 1,80 |
| 29.11.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Kum | İrem Hatun | B. Akçay | 9/10 | 18,40 |
| 22.11.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Kum | Gökdoğan | Z. Karabulut | 3/9 | 22,40 |
| 19.11.2025 | İstanbul | Maiden | 1300 Kum | Savaşçı Eren | S. Çelik | 10/11 | 27,30 |
| 17.11.2025 | Bursa | KV-6 | 1300 Kum | Kaze Ni Katsu | A. Sözen | 1/9 | 2,35 |
| 09.11.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Gökdoğan | B. Akçay | 4/11 | 25,05 |
| 31.10.2025 | İstanbul | Satış 3 | 1600 Çim | Hera De Rosa | B. Çığla | 10/12 | 46,05 |
| 28.10.2025 | Kocaeli | KV-6 | 1200 Kum | Kaze Ni Katsu | A. Çelik | 4/8 | 2,80 |
| 15.08.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Çim | Başkasap | S. Yıldız | 7/9 | 6,95 |
| 20.07.2025 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Miss Gelibolu | M. Çelik | 10/12 | 12,70 |
Sık sorulanlar
Mustafa Baykara bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 6 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Baykara'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 02.10.2026, İstanbul.
Mustafa Baykara en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 14 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.