Antrenör
Muhittin Acar
Muhittin Acar'ın atları son 12 ayda 42 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 6 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (41 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Muhittin Acar antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 32 | 0 | 3 | 1 | %0,0 | %12,5 | – |
| Son 12 ay | 42 | 1 | 3 | 2 | %2,4 | %14,3 | – |
| 2020'den bu yana | 453 | 35 | 34 | 34 | %7,7 | %22,7 | −%52,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 04.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 32 | 0 | 3 | 1 | %0,0 | %12,5 |
| 2025 | 58 | 5 | 3 | 3 | %8,6 | %19,0 |
| 2024 | 60 | 8 | 2 | 3 | %13,3 | %21,7 |
| 2023 | 39 | 9 | 4 | 3 | %23,1 | %41,0 |
| 2022 | 77 | 8 | 5 | 7 | %10,4 | %26,0 |
| 2021 | 140 | 5 | 13 | 11 | %3,6 | %20,7 |
| 2020 | 47 | 0 | 4 | 6 | %0,0 | %21,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 41 | 1 | 3 | 1 | %2,4 | %12,2 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 19 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %15,8* |
| Kum · Normal | 14 | 1 | 0 | 2 | %7,1* | %21,4* |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| 1201–1600 m | 32 | 0 | 2 | 1 | %0,0 | %9,4 |
| 1601–2000 m | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 40 | 1 | 3 | 2 | %2,5 | %15,0 |
| İngiliz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 18 | 1 | 1 | 0 | %5,6* | %11,1* |
| Şartlı | 9 | 0 | 2 | 0 | 0/9 | 2/9 |
| Maiden | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| Satış | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 415 | 32 | 34 | 27 | %7,7 | %22,4 |
| Kocaeli | 31 | 2 | 0 | 5 | %6,5 | %22,6 |
| Bursa | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Adana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 270 | 19 | 27 | 17 | %7,0 | %23,3 |
| Çim · Normal | 102 | 7 | 7 | 9 | %6,9 | %22,5 |
| Kum · Normal | 41 | 2 | 0 | 5 | %4,9 | %17,1 |
| Kum · Nemli | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| Çim · Çok Yumuşak | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Çim · Yumuşak | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| Çim · Ağır | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 78 | 6 | 3 | 6 | %7,7 | %19,2 |
| 1201–1600 m | 285 | 24 | 23 | 20 | %8,4 | %23,5 |
| 1601–2000 m | 66 | 4 | 4 | 8 | %6,1 | %24,2 |
| 2001+ m | 24 | 1 | 4 | 0 | %4,2* | %20,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 333 | 32 | 23 | 23 | %9,6 | %23,4 |
| İngiliz | 120 | 3 | 11 | 11 | %2,5 | %20,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 153 | 10 | 5 | 10 | %6,5 | %16,3 |
| Handikap | 130 | 14 | 14 | 10 | %10,8 | %29,2 |
| Şartlı | 117 | 8 | 12 | 10 | %6,8 | %25,6 |
| Satış | 28 | 1 | 1 | 2 | %3,6* | %14,3* |
| Maiden/Satış | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| KV-7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| KV-6 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Çığla | 15 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %6,7* |
| S. Yazıcıoğlu | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| B. Gökçe | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| U. Levent | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G. Özçelik | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| O. Öztürk | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| B. Akçay | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| C. Yıldırım | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Ertal | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Boyraz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Yalıkızı | 13 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %15,4* |
| Deniz İncisi | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Kahraman Evlat | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Flyman | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Hadi Karaca | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Asil Karaca | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Son Elçi | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| O Bir Karaca | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Mimoza | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| İlda Sultan | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Çim | Yalıkızı | O. Öztürk | 6/11 | 19,60 |
| 23.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Yalıkızı | B. Akçay | 2/13 | 18,45 |
| 16.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Hadi Karaca | U. Levent | 8/12 | 56,45 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Flyman | C. Yıldırım | 13/15 | 246,25 |
| 02.08.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Sentetik | O Bir Karaca | B. Çığla | 7/10 | 37,50 |
| 02.08.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Sentetik | Hadi Karaca | U. Levent | 9/10 | 35,30 |
| 22.07.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1500 Sentetik | Flyman | M. Ertal | 16/16 | 73,05 |
| 22.07.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1500 Sentetik | Yalıkızı | S. Boyraz | 13/16 | 17,85 |
| 19.07.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Mimoza | N. Avci | 2/13 | 13,50 |
| 15.07.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1500 Sentetik | Yalıkızı | B. Çığla | 7/12 | 21,55 |
| 15.07.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1500 Sentetik | Flyman | A. Vural | 12/12 | 102,05 |
| 01.07.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1200 Sentetik | Yalıkızı | B. Çığla | 7/17 | 12,15 |
| 24.06.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1500 Sentetik | Yalıkızı | B. Çığla | 9/18 | 15,45 |
| 05.06.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Sentetik | Yalıkızı | B. Çığla | 2/18 | 54,90 |
| 02.06.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | İlda Sultan | K. Tokaçoğlu | 3/11 | 2,60 |
| 29.04.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Yalıkızı | B. Çığla | 10/13 | 12,45 |
| 08.04.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1400 Kum | Asil Karaca | B. Çığla | 15/15 | 13,10 |
| 08.04.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1400 Kum | Yalıkızı | G. Yıldız | 6/15 | 13,10 |
| 01.04.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Kum | Asil Karaca | B. Çığla | 6/12 | 36,90 |
| 01.04.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1300 Kum | Deniz İncisi | S. Yazıcıoğlu | 11/13 | 57,00 |
Sık sorulanlar
Muhittin Acar bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 32 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Muhittin Acar'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 04.10.2026, İstanbul.
Muhittin Acar en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 41 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.