Antrenör
Yunus Yağmur
Yunus Yağmur'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yunus Yağmur antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 110 | 6 | 1 | 11 | %5,5 | %16,4 | −%21,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 08.05.2022, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2021 | 60 | 3 | 1 | 6 | %5,0 | %16,7 |
| 2020 | 49 | 3 | 0 | 5 | %6,1 | %16,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 88 | 3 | 1 | 8 | %3,4 | %13,6 |
| Kocaeli | 9 | 2 | 0 | 2 | 2/9 | 4/9 |
| İzmir | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Bursa | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 54 | 2 | 1 | 5 | %3,7 | %14,8 |
| Çim · Normal | 22 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %9,1* |
| Kum · Normal | 17 | 2 | 0 | 3 | %11,8* | %29,4* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 18 | 2 | 1 | 2 | %11,1* | %27,8* |
| 1201–1600 m | 44 | 2 | 0 | 2 | %4,5 | %9,1 |
| 1601–2000 m | 29 | 1 | 0 | 3 | %3,4* | %13,8* |
| 2001+ m | 19 | 1 | 0 | 4 | %5,3* | %26,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 64 | 3 | 0 | 5 | %4,7 | %12,5 |
| Arap | 46 | 3 | 1 | 6 | %6,5 | %21,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 39 | 1 | 0 | 4 | %2,6 | %12,8 |
| Handikap | 38 | 2 | 1 | 4 | %5,3 | %18,4 |
| Maiden | 14 | 1 | 0 | 0 | %7,1* | %7,1* |
| Satış | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| KV-7 | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
| KV-8 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2022 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Queen Expecto | D. Kaya | 14/15 | 100,10 |
| 17.11.2021 | İstanbul | Şartlı 3 | 2000 Sentetik | Yıldızkümesi | G. Yıldız | 7/10 | 18,45 |
| 12.11.2021 | İstanbul | KV-7 | 1500 Sentetik | Şah Dragon | N. Avci | 6/6 | 7,80 |
| 12.11.2021 | İstanbul | Şartlı 5 | 2200 Sentetik | Tuğtekin | D. Kaya | 9/9 | 16,80 |
| 10.11.2021 | İstanbul | Handikap 15 | 1600 Çim | Hakkak | S. Akbulat | 10/13 | 58,50 |
| 24.10.2021 | İstanbul | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Hakkak | T. Keresteci | 13/18 | 75,10 |
| 24.10.2021 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Queen Expecto | T. Keresteci | 8/11 | 61,80 |
| 22.10.2021 | İstanbul | Şartlı 5 | 2200 Çim | Yarissa | M. Çiçek | 4/8 | 20,95 |
| 24.09.2021 | İstanbul | Handikap 16 | 2200 Çim | Yarissa | G. Kocakaya | 5/9 | 5,15 |
| 22.09.2021 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Queen Expecto | T. Keresteci | 6/7 | 27,45 |
| 12.09.2021 | İstanbul | Şartlı 4 | 1600 Çim | Hakkak | T. Keresteci | 10/10 | 111,70 |
| 10.09.2021 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Yarissa | İ. Soyad | 4/15 | 31,10 |
| 10.09.2021 | İstanbul | Şartlı 4 | 2400 Çim | Burakşah | H. Çizik | 1/7 | 4,00 |
| 20.08.2021 | İstanbul | Şartlı 5 | 1300 Sentetik | Saluki | N. Şen | 5/5 | 15,90 |
| 11.08.2021 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Lizardon | H. Çizik | 3/10 | 8,25 |
| 30.07.2021 | İstanbul | Şartlı 3 | 1900 Çim | Lizardon | Ö. Yıldırım | 6/12 | 4,95 |
| 25.07.2021 | İstanbul | Şartlı 3 | 1900 Çim | Koşal | F. Karakurt | 13/13 | 96,70 |
| 14.07.2021 | İstanbul | Handikap 15 | 1300 Çim | Koşal | Ş. Gökçe | 12/15 | 82,65 |
| 14.07.2021 | İstanbul | Şartlı 4 | 1600 Çim | Dark Paradise | A. İnci | 8/10 | 86,25 |
| 25.06.2021 | Bursa | Şartlı 3 | 1200 Kum | Atabeyim | T. Yıldız | 3/5 | 2,55 |
Sık sorulanlar
Yunus Yağmur bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yunus Yağmur'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 08.05.2022, İstanbul.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.